• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

ClickCredit Реструктуризація для погашення боргу

  • Автор теми socket
  • Дата початку
  • Відповіді 25
  • Перегляди 904

socket

Форумчанин
Реєстрація
29 Лют 2024
Дописи
25
Реакції
4
Бали
3
UAH
36.50
Ваш пол
Мужской
socket не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Вітаю, вже місяця протермінування в кліккредит, у кабінеті є пропозоциїї для реструктуризації на всю суму та з періодичністю кожні дві неділі.
У кого яка ситуація з ними, чи погодяться розбити тіло?
 
Вітаю, вже місяця протермінування в кліккредит, у кабінеті є пропозоциїї для реструктуризації на всю суму та з періодичністю кожні дві неділі.
У кого яка ситуація з ними, чи погодяться розбити тіло?
По идее должны, хотя некоторые писали, что не предлагали, а продавали сразу.
 
Їм треба писати на пошту і казати що можете за тіло закрити. Погоджуються
 
В мене через місяць забрали реструктуризацію з %, тепер просто сума боргу висить.
 
В мене клик кредит через 6 місяців запропонував реструктуризацію тіла
 
Клик вообще никому не звонит.
Не знаю, у меня сразу передали "Солюшенз" и они названивали по 15 раз на день. Правда только мне, окружение не тронули до самой продажи. Я бы сейчас советы насчёт них не давала, они явно поменяли политику. Я вот тоже начиталась тут про них приятностей и ждала реструктуризацию тела. Теперь жду суд с ЕАПБ. Хотя ведь могла предложить им за тело, меньше геммороя и финансовая возможность была, но я свято блюла политику игнора, а теперь понятно, что с ними надо было по другому.
 
Не знаю, у меня сразу передали "Солюшенз" и они названивали по 15 раз на день. Правда только мне, окружение не тронули до самой продажи. Я бы сейчас советы насчёт них не давала, они явно поменяли политику. Я вот тоже начиталась тут про них приятностей и ждала реструктуризацию тела. Теперь жду суд с ЕАПБ. Хотя ведь могла предложить им за тело, меньше геммороя и финансовая возможность была, но я свято блюла политику игнора, а теперь понятно, что с ними надо было по другому.
Так я про окружение и говорил. Вам могут и звонить, но далеко не факт.
 
Так я про окружение и говорил. Вам могут и звонить, но далеко не факт.
Просто человек спрашивал про террор. Для кого-то по 15 звонков в сутки, до 11 вечера и на выходных включительно - тоже террор, и без окружения. Вот я и уточнила, что и так тоже может быть. Конечно, с двойной линией обороны из антиспама и труколлера такой себе "террор" получается, скорее лёгкое неудобство😅
 
Не знаю, у меня сразу передали "Солюшенз" и они названивали по 15 раз на день. Правда только мне, окружение не тронули до самой продажи. Я бы сейчас советы насчёт них не давала, они явно поменяли политику. Я вот тоже начиталась тут про них приятностей и ждала реструктуризацию тела. Теперь жду суд с ЕАПБ. Хотя ведь могла предложить им за тело, меньше геммороя и финансовая возможность была, но я свято блюла политику игнора, а теперь понятно, что с ними надо было по другому.
Та на клік щось не йде
Та на клік щось не йде
Тобто, на тіло клік не йде
 
Та на клік щось не йде

Тобто, на тіло клік не йде
Ні, на тіло клік йде, але треба їм це тіло, судячи з всього, самому пропонувати, а не від них чекати. Мені вони спочатку накрутили проценти, потім виставили в кабінеті реструктуризацію суми з цими процентами, а десь через три місяці реструктуризацію прибрали, залишивши повну суму. От на цьому моменті напевно треба було виходити мені самій з ними на зв'язок і домовлятися за тіло. А я продовжила їх ігнорити, чекаючи, що вони це тіло в кабінеті замість накрученої суми виставлять, бажано розбите на частини, як було у багатьох раніше. А вони замість цього просто продали через пару тижднів ЕАПБ, так нічого і не запропонувавши ні в кабінеті, ні в смс.
 
Ні, на тіло клік йде, але треба їм це тіло, судячи з всього, самому пропонувати, а не від них чекати. Мені вони спочатку накрутили проценти, потім виставили в кабінеті реструктуризацію суми з цими процентами, а десь через три місяці реструктуризацію прибрали, залишивши повну суму. От на цьому моменті напевно треба було виходити мені самій з ними на зв'язок і домовлятися за тіло. А я продовжила їх ігнорити, чекаючи, що вони це тіло в кабінеті замість накрученої суми виставлять, бажано розбите на частини, як було у багатьох раніше. А вони замість цього просто продали через пару тижднів ЕАПБ, так нічого і не запропонувавши ні в кабінеті, ні в смс.
Зрозумів, треба швидше на тіло назбирати і до них звернутися, дякую
 
Май кредит предложил рассрочку на 5 платежей с 7 тысяч накапало 10 если найду ещё немного денег на первый платеж то соглашусь
 
Май кредит предложил рассрочку на 5 платежей с 7 тысяч накапало 10 если найду ещё немного денег на первый платеж то соглашусь
Так а почему он предложил, а не Вы?)))) Учитесь договариваться))))
 
Назад
Угорі Унизу