• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Реструктуризація в Sense Bank. Сума кредиту не зменшується. Що робити??

Natalie8

Читач
Реєстрація
18 Вер 2023
Дописи
1
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Natalie8 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго часу доби! Зробила ще торік реструктуризацію у Sense Bank. У договорі прописали що треба вносити платежі до 10 числа. Вже декілька місяців вношу після цієї дати. Та помітила, що сума кредиту не зменшується. Виходить, що я викидаю гроші на вітер?
Що робити у цій ситуації? Тепер то розумію, що треба вносити вчасно. Але що робити зараз, бо в цьому місяці ще нічого не сплачувала?
 
Доброго часу доби! Зробила ще торік реструктуризацію у Sense Bank. У договорі прописали що треба вносити платежі до 10 числа. Вже декілька місяців вношу після цієї дати. Та помітила, що сума кредиту не зменшується. Виходить, що я викидаю гроші на вітер?
Що робити у цій ситуації? Тепер то розумію, що треба вносити вчасно. Але що робити зараз, бо в цьому місяці ще нічого не сплачувала?
Ви не вносите вчасно гроші,можуть знімати % за протермінування,не вчасне внесення коштів.Почитайте уважно договір,там повинен бути обов'язково пункт про це.
Попробуйте зв'язатися з працівниками банку,що вам скажуть за вашу ситуацію з виплатами.Можливо скажуть яку суму потрібно внести ,щоб виправити ситуацію.
Але подумайте добре,прорахуйте,можливо краще піти в протермінування.І через суд вийде закрити борг в банку дешевше.
 
Доброго часу доби! Зробила ще торік реструктуризацію у Sense Bank. У договорі прописали що треба вносити платежі до 10 числа. Вже декілька місяців вношу після цієї дати. Та помітила, що сума кредиту не зменшується. Виходить, що я викидаю гроші на вітер?
Що робити у цій ситуації? Тепер то розумію, що треба вносити вчасно. Але що робити зараз, бо в цьому місяці ще нічого не сплачувала?
Смотрел свежее предложение по реструктуризации в приложении. В описании вроде условия ничего. Но если открыть график платежей, то там видно что ежемесячная комиссия примерно равна месячному платежу. То есть если платить чисто минималку, то можно платить всю жизнь и быть на месте
 
Назад
Угорі Унизу