• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

CreditUp роблять нотаріальний надпис під час військового стану?

  • Автор теми helen007
  • Дата початку
  • Відповіді 37
  • Перегляди 3K

helen007

Форумчанин
Реєстрація
24 Гру 2021
Дописи
53
Реакції
44
Бали
878
UAH
4.50
helen007 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
На скільки знаю, що під час дії Воєнного стану це заборонено.

Політ фантазій чи все ж таки хтось з цим стикався?
 

Вкладення

  • 6392F892-EF04-4D96-8F17-5F3B2A8DA414.jpeg
    6392F892-EF04-4D96-8F17-5F3B2A8DA414.jpeg
    70.9 Кб · Перегляди: 345
Мені прийшло такий саме лист, слово в слово . Перед ним было смс за тіло пропонували , всього 12 годин дали на оплату .Я не писала їм не знаю за тіло ,чи просто на зв'язок витягували .
Хтось закривав їх за тіло, це реально?
 
Ахахахаха Вы незаконно наносите убытки чему? Чему? Стране? ???

Меня не прекращает смешить их фантазии. Жаль, я не сохранил скриншот, то что они мне писали. В двух словах: они что-то писали про благотворительность, что 5% они отдают детям сиротам. Господи!?
 
Мені прийшло такий саме лист, слово в слово . Перед ним было смс за тіло пропонували , всього 12 годин дали на оплату .Я не писала їм не знаю за тіло ,чи просто на зв'язок витягували .
Хтось закривав їх за тіло, це реально?
Реально, я закрив за тіло у квітні, тіло 5000, за 2 роки просрочки у особистому кабінеті сума була 132,672.00 тільки спочатку через гарантійку
 
Вечір добрий.....вже боятись,чи почекати???‍♀️??‍♀️а якщо серйозно, тільки цього не вистачало....?
 

Вкладення

  • Screenshot_2022-11-05-19-53-50-575_com.google.android.gm.jpg
    Screenshot_2022-11-05-19-53-50-575_com.google.android.gm.jpg
    75.4 Кб · Перегляди: 250
Вечір добрий.....вже боятись,чи почекати???‍♀️??‍♀️а якщо серйозно, тільки цього не вистачало....?
Поки лякають.
Треба ж з вас вибивати гроші.
А там можуть звернутися до суду.
Нічого нового. Звернуться до суду,тоді і будете думати і щось з цим робити.
 
у сына в Дии показали, а он в армии
 
Крім цього не турбують?
До войны ругалась с ними страшно, до меня пару раз дозвонились, пока не поставила Труколлер, кидала им форму 5 сына и Алексам и Укрфинстандарт, не знаю, какая муха их укусила тем более во время войны открывать ВП еще и на военного)))
 
Не нравится мне это.....вспомнили обо мне на мою голову! куда их слать в случае чего?
 

Вкладення

  • Screenshot_2022-11-08-18-31-01-706_com.google.android.gm.jpg
    Screenshot_2022-11-08-18-31-01-706_com.google.android.gm.jpg
    97 Кб · Перегляди: 218
Данное сообщение нарушает кучу норм ст.25 ЗУ "О потребительском кредитовании".
Та да...про мошенничество так точно!
Немного не по себе от такого..... может это очередная пугалка.....
 
Не нравится мне это.....вспомнили обо мне на мою голову! куда их слать в случае чего?
"Остаточно передається до суду"... До цього вони лише частинами до суду передавали, чи як?))
CreditUp ще ті фантазери))
 
Не нравится мне это.....вспомнили обо мне на мою голову! куда их слать в случае чего?
Аналогичную хрень прислали…слать туда же куда и раньше)
Темболее сейчас во время военного положения это малость незаконно
 
Ну вот опять....
Вчера на почту прислали "Що мають всі підстави зробити нотаріальний напис",опять выводят на связь?или дeбuлaм закон не писан??
 
Ну вот опять....
Вчера на почту прислали "Що мають всі підстави зробити нотаріальний напис",опять выводят на связь?или дeбuлaм закон не писан??
Знаки питання в цьому реченні зайві. дeбіли і є дeбіли
 
Назад
Угорі Унизу