• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

KoshelOK Що зараз з KosheIOK?

Viktor85

Форумчанин
Реєстрація
23 Лют 2021
Дописи
47
Реакції
3
Бали
853
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Viktor85 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Що зараз з кошельком?
Підкажіть що зараз з ними,не дзвонять не пишуть.Просрочка з початку війни.
 
Скажіть будь ласка що з ними не дзвонять не пишуть.Просрочка з початку війни.
 
Та ні просто цікаво зникли повністю,ще до нового року щось писали і пропали.
 
Зробили ВНН до війни.Успішно зніс в суді.Зараз нам висять за правову допомогу.Адвокат каже на рахунках в них "ноль"
 
Скажіть будь ласка що з ними не дзвонять не пишуть.Просрочка з початку війни.
Мені писав якийсь мyдак від них на вайбер. Погрожували ІНН)) та обдзвоном оточення. По ітогу закрила їх за тіло.
 
Мені писав якийсь мyдак від них на вайбер. Погрожували ІНН)) та обдзвоном оточення. По ітогу закрила їх за тіло.
Підкажіть будь-ласка як саме закривали? Ви їм запропонували, чи вони на вас вийшли?
 
Вони у когось взагалі зараз є? З кимось на контак виходять, чи може вже "Бобік здох"?
 
Та ото ж. Нарахували з 5 тісяч вже під сотню. Але ніякого з ними зв'язку, з самого початку прострочення жодного разу мені навіть не дзвонили/не писали
Как мне они вообще нравятся. Не именно КошельОК, а все мфо, особенно неадекватные. Выдают 5к, насчитывают 100к. Это вообще без слов. Просто нечего сказать...
Если человек берёт в долг 5к, явно у него нет денег совсем. Так с чего он отдаст 100к?
 
Как мне они вообще нравятся. Не именно КошельОК, а все мфо, особенно неадекватные. Выдают 5к, насчитывают 100к. Это вообще без слов. Просто нечего сказать...
Если человек берёт в долг 5к, явно у него нет денег совсем. Так с чего он отдаст 100к?
У мене трохи інша ситуація. Прострочення більше 2 років, але з них 90% часу у мене була процедура банкрутства, вони не повинні були взагалі нічого нараховувати, а зараз у підсумку зобов'язані погасити борг, але на морозі повному.
 
Мені сьогодні прийшла,писулька від них на почту.Перший раз за 2.5 роки.Про заборгованість 16000 к.За правову допомогу по рішенню суду за зесення ВНН,ця клоунада походу,не збирається розраховуватись.
 
Мені теж сьогодні прийшов лист від них. Борг з початку війни. За останній рік від них взагалі нічого не чула. Пропонують закрити за тіло+800 грн. до кінця місяця.
 
продублюю ще тут -Сину прислав Кошельок до нового року акція, віддай 2 тіла кредиту і зустрічай новий рік з чистою совістю
 
Сьогодні знову написали сину на пошту, що поновлюється акція, але хочуть 2 тіла
 
Да мне тоже написали про два тела , предложила им тело с рассрочкой на полгода, жду :))
Так всех почти закрыла с начала войны .
Остался один платеж у Е-грош и два у Динеро.
Эти остались на десерт похоже и со всеми МФО покончено :))))) даже не верилось сначала, что это будет возможно....все таки форум сила :)
 
Да мне тоже написали про два тела , предложила им тело с рассрочкой на полгода, жду :))
Так всех почти закрыла с начала войны .
Остался один платеж у Е-грош и два у Динеро.
Эти остались на десерт похоже и со всеми МФО покончено :))))) даже не верилось сначала, что это будет возможно....все таки форум сила :)
а мне перестали писать вчера после того сообщения, так как видите ли я нарушила закон, что писала с почты сына
 
Назад
Угорі Унизу