• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Щоденник Щоб повилазило так, як позалазило

Ну от провтикати момент, коли винесуть припис, страшно. Я ж власними банківськими картками зараз не користуюсь, хіба що в інтернеті щось купити, тож навіть помічу не одразу. А з укрпоштою якщо не до мами лист потрапить, то можуть просто поштарі не донести. Я ж так розумію, що в додатку банку такі речі ніяк не видно?
Моніторте реєстри, це досить дієво.
Ну от провтикати момент, коли винесуть припис, страшно. Я ж власними банківськими картками зараз не користуюсь, хіба що в інтернеті щось купити, тож навіть помічу не одразу. А з укрпоштою якщо не до мами лист потрапить, то можуть просто поштарі не донести. Я ж так розумію, що в додатку банку такі речі ніяк не видно?
 
Ну, на счет мамы и родственников, думаю зря, что вы не сказали. Я, когда , в самом начале вышла в просрочки, они начали задалбывать, не дочь мою, а зятя, и так , на протяжении 5-6 месяцев.Пока он просто не послал их в эротическое путешествие. За какую почту боитесь?
Вам, надо сейчас просто успокоиться, не накручивать себя заранее. А появятся проблемы, будете решать их ,по мере поступления.
Було восени, коли по швидкогроші пішла прострочка. Був скандал, мама почала дзвонити всім шукати гроші і розповідати, яка я нехороша. І все це при тому, що я спокійно отримала зп й закрила. Так її ще місяць тіпало мені мізки виносити, що я по гроші не до неї сунулась, а в якусь контору. Я кажу - так ти б не дала, в тебе нема. А вона "звичайно б не дала, але ти не маєш права брати кредити, треба просити у мене". І так місяць. Щоразу як бачила в коридорі)
За паперову пошту боюсь)
 
Ну от провтикати момент, коли винесуть припис, страшно. Я ж власними банківськими картками зараз не користуюсь, хіба що в інтернеті щось купити, тож навіть помічу не одразу. А з укрпоштою якщо не до мами лист потрапить, то можуть просто поштарі не донести. Я ж так розумію, що в додатку банку такі речі ніяк не видно?

Ну от провтикати момент, коли винесуть припис, страшно. Я ж власними банківськими картками зараз не користуюсь, хіба що в інтернеті щось купити, тож навіть помічу не одразу. А з укрпоштою якщо не до мами лист потрапить, то можуть просто поштарі не донести. Я ж так розумію, що в додатку банку такі речі ніяк не видно?
Ну от провтикати момент, коли винесуть припис, страшно. Я ж власними банківськими картками зараз не користуюсь, хіба що в інтернеті щось купити, тож навіть помічу не одразу. А з укрпоштою якщо не до мами лист потрапить, то можуть просто поштарі не донести. Я ж так розумію, що в додатку банку такі речі ніяк не видно?

Ну от провтикати момент, коли винесуть припис, страшно. Я ж власними банківськими картками зараз не користуюсь, хіба що в інтернеті щось купити, тож навіть помічу не одразу. А з укрпоштою якщо не до мами лист потрапить, то можуть просто поштарі не донести. Я ж так розумію, що в додатку банку такі речі ніяк не видно?
Ну от провтикати момент, коли винесуть припис, страшно. Я ж власними банківськими картками зараз не користуюсь, хіба що в інтернеті щось купити, тож навіть помічу не одразу. А з укрпоштою якщо не до мами лист потрапить, то можуть просто поштарі не донести. Я ж так розумію, що в додатку банку такі речі ніяк не видно?

Ну от провтикати момент, коли винесуть припис, страшно. Я ж власними банківськими картками зараз не користуюсь, хіба що в інтернеті щось купити, тож навіть помічу не одразу. А з укрпоштою якщо не до мами лист потрапить, то можуть просто поштарі не донести. Я ж так розумію, що в додатку банку такі речі ніяк не видно?
Ну от провтикати момент, коли винесуть припис, страшно. Я ж власними банківськими картками зараз не користуюсь, хіба що в інтернеті щось купити, тож навіть помічу не одразу. А з укрпоштою якщо не до мами лист потрапить, то можуть просто поштарі не донести. Я ж так розумію, що в додатку банку такі речі ніяк не видно?
Не одразу вийшла адекватна відповідь
 
Ну от провтикати момент, коли винесуть припис, страшно. Я ж власними банківськими картками зараз не користуюсь, хіба що в інтернеті щось купити, тож навіть помічу не одразу. А з укрпоштою якщо не до мами лист потрапить, то можуть просто поштарі не донести. Я ж так розумію, що в додатку банку такі речі ніяк не видно?
По идее, такие письма приходят заказные, и вы, сами должны будете забрать.
Только сегодня, вечером, человек пришел с работы , а у него уведомление с укр.почты- забрать заказное письмо
Я, так, поняла, у вас, только начало, вам, пока это не грозит.
 
Ну от провтикати момент, коли винесуть припис, страшно. Я ж власними банківськими картками зараз не користуюсь, хіба що в інтернеті щось купити, тож навіть помічу не одразу. А з укрпоштою якщо не до мами лист потрапить, то можуть просто поштарі не донести. Я ж так розумію, що в додатку банку такі речі ніяк не видно?
Моніторте реєстри, це досить дієво.
Було восени, коли по швидкогроші пішла прострочка. Був скандал, мама почала дзвонити всім шукати гроші і розповідати, яка я нехороша. І все це при тому, що я спокійно отримала зп й закрила. Так її ще місяць тіпало мені мізки виносити, що я по гроші не до неї сунулась, а в якусь контору. Я кажу - так ти б не дала, в тебе нема. А вона "звичайно б не дала, але ти не маєш права брати кредити, треба просити у мене". І так місяць. Щоразу як бачила в коридорі)
За паперову пошту боюсь)
А чому боїтесь? Я вже рік з гаком маю питання, часом важко, але скоріше морально, і то через те що сам себе накручую.
 
Було восени, коли по швидкогроші пішла прострочка. Був скандал, мама почала дзвонити всім шукати гроші і розповідати, яка я нехороша. І все це при тому, що я спокійно отримала зп й закрила. Так її ще місяць тіпало мені мізки виносити, що я по гроші не до неї сунулась, а в якусь контору. Я кажу - так ти б не дала, в тебе нема. А вона "звичайно б не дала, але ти не маєш права брати кредити, треба просити у мене". І так місяць. Щоразу як бачила в коридорі)
За паперову пошту боюсь)
Ну, а представьте, что ей могут наговорить ,эти гарнитурные головы? Поверьте, пусть лучше услышит от вас, или меняйте ,маме симку, не хочу нагонять страха , но прозвон будет всем, кого найдут. Конечно, я, за то, чтоб такого не случилось!
 
Ну, а представьте, что ей могут наговорить ,эти гарнитурные головы? Поверьте, пусть лучше услышит от вас, или меняйте ,маме симку, не хочу нагонять страха , но прозвон будет всем, кого найдут. Конечно, я, за то, чтоб такого не случилось!
Та було вже, я сказала, що то все неправда, кредитів нема. За мене мама сама додумала, що то мабуть базу злили чи що (бо в неї колись реально таке було, тільки не за кредити) і заспокоїлась. А крім батьків в нас нікого, з ким би контактували дуже часто. Хіба що колеги, але вони в курсі й навпаки - аж чекають)
 
Та було вже, я сказала, що то все неправда, кредитів нема. За мене мама сама додумала, що то мабуть базу злили чи що (бо в неї колись реально таке було, тільки не за кредити) і заспокоїлась. А крім батьків в нас нікого, з ким би контактували дуже часто. Хіба що колеги, але вони в курсі й навпаки - аж чекають)
А вы, в городе живете?
 
А чому боїтесь? Я вже рік з гаком маю питання, часом важко, але скоріше морально, і то через те що сам себе накручую.
Бо бумажку можуть побачити і, якщо щось із суду, то балакай-не балакай, все одно виноситимуть нерви. І через це зібратись і якось діяти буде важче, тому й стараюсь все наперед продумати.
А вы, в городе живете?
Так) Велике місто, тож тут не як у селі "всі все знають".
 
Бо бумажку можуть побачити і, якщо щось із суду, то балакай-не балакай, все одно виноситимуть нерви. І через це зібратись і якось діяти буде важче, тому й стараюсь все наперед продумати.

Так) Велике місто, тож тут не як у селі "всі все знають".
Ну вот, всех посылаем в эротическое путешествие, не смотря на возраст, пол, вероисповедание!
 
Котенятко, Ви мене вибачте,але Ви доросла людина,яка забезпечує себе і своїх рідних,так переживаєте,що подумають і скажуть про Вас рідні і знайомі,якщо дізнаються про Ваші борги :scratch_one-s_head:
Можна я теж буду Вашою родичкою?
 
Котенятко, Ви мене вибачте,але Ви доросла людина,яка забезпечує себе і своїх рідних,так переживаєте,що подумають і скажуть про Вас рідні і знайомі,якщо дізнаються про Ваші борги :scratch_one-s_head:
Можна я теж буду Вашою родичкою?
Ніт) То найближчі ж родичі, яких викинути якось нема куди - мама, мамина мама і усе, нема більш нікого. Зп не резинова, кредити більше не візьму, тож ліміт на моєму горбу вичерпано, соррі)))
Ну вот, всех посылаем в эротическое путешествие, не смотря на возраст, пол, вероисповедание!
Сподіваюсь, звідти підуть і не повернуться. Взагалі добре, що ані дітей, ані купи дядьків-тіток-братів-сестер, ані занадто близьких друзів - нема кого діставати майже.
 
Ніт) То найближчі ж родичі, яких викинути якось нема куди - мама, мамина мама і усе, нема більш нікого. Зп не резинова, кредити більше не візьму, тож ліміт на моєму горбу вичерпано, соррі)))

Сподіваюсь, звідти підуть і не повернуться. Взагалі добре, що ані дітей, ані купи дядьків-тіток-братів-сестер, ані занадто близьких друзів - нема кого діставати майже.
Ну и все, все порешали- быстро, понятно и самое главное , путь указан!!!
 
Мілоан надіслав смс-ку, що можна їм кількома платежами віддати.
Щоправда, мені не зовсім підходить варіант "раз на 15 днів", в мене зп раз на місяць. За посиланням в смс поки не переходила, бо по-перше - ще не віддала колегам. По-друге - вже знайшла інше застосування цим коштам. А по-третє я все ще проти замість 10 тисяч платити 20, навіть кількома частинами.
Та й взагалі дивно, лише два тижні прострочки у цій конторі і вже щось пропонують, як гадаєте - є сенс забити на "знайшла застосування" і пробувати закрити, чи ну їх до дідька?
 
Мілоан надіслав смс-ку, що можна їм кількома платежами віддати.
Щоправда, мені не зовсім підходить варіант "раз на 15 днів", в мене зп раз на місяць. За посиланням в смс поки не переходила, бо по-перше - ще не віддала колегам. По-друге - вже знайшла інше застосування цим коштам. А по-третє я все ще проти замість 10 тисяч платити 20, навіть кількома частинами.
Та й взагалі дивно, лише два тижні прострочки у цій конторі і вже щось пропонують, як гадаєте - є сенс забити на "знайшла застосування" і пробувати закрити, чи ну їх до дідька?
Я им до просрочки сама предлагала, не захотели) Если есть более важные цели, я бы на свои дела вначале тратилась.
 
Я им до просрочки сама предлагала, не захотели) Если есть более важные цели, я бы на свои дела вначале тратилась.
Ну от я навіть переходити й дивитись не хочу поки що. Але дивно,що так швидко зачухались
Раптових смішнявок від колектоти принесу я вам.

Як і очікувалося, кляті почали дзвонити матері й навіть бабусі. Але щось у їх житті звернуло "не туди". Спочатку вони просто обривали залишений без нагляду телефон мами дзвінками з інтервалом хвилину - звичайно, що побачивши кількадесят пропущених з різних невідомих і прихованих номерів, вона подумала щось "не те". Причому не на мене, що дивно. Але, про всяк випадок, вирішила заблокувати можливість дзвонити їй з непідписаних номерів. Ткнулась до мене, мене таки перетрусило: в гетконтакті ж багато хто понапідписував, з якої контори дзеленькає, "палєво". Аж тут вона така - "ніт, я проти сторонніх додатків, хтозна, що вони там кому передають, в налаштуваннях знайди й увімкни".

Спрацювало. З бабусиним кнопковим так не зробиш, але вона й сама не підіймає слухавку, коли щось ліве, бо "кому я треба, то помилились".
Аж тут... мати вирішила таки дізнатись, що то її дістає й відповіла на черговий виклик. Їй сказали, що вона взяла кредит, не віддала і тепер винна шалену купу грошви *звуки падаючого тіла з сусідньої моєї кімнати*
Або 20 тисяч, або ми вже до вас виїхали *тіло впало ще раз, бо чує шкандаль*
Вона перепитала, коли це вона що брала і тут...
...і тут їй на повному серйозі кажуть, що у 2012 році вона ж купляла ноут, не заплатила (що неправда, аж то пофіг) і тепер ще має дякувати, що вони такі добрі й досі не відібрали все майно, та ще й з 2 тисяч небагато нарахували "чисто за роботу".

Це ж треба бути такими тупими, щоб знайшовши типу "проблемний" кредит дев'ятирічної давнини, підвішений до номера телефону, вирішити струсити ще й по ньому! Не знаю, яка з контор така богом ображена, але тепер мати взагалі ніяким лівим номерам нейме віри, сама собі змінила сімку й ходить та бухтить, що як найдуть нову - піде до поліції, бо колектори всі точно просто намагаються на рівному місці безпідставно наживатися.

Лишеньку, давно я так спокійно не спала.
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу