• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Сергей Калинин: адвокат на форуме и отзыв о работе с ним.

  1. 5.00 зірок

    Тёма88

    Професійно, якісно. Дякую, Сергій!
  2. 5.00 зірок

    Станіслав В

    Працював з АБ «Калінін і Партнери» по двох справах і залишився дуже задоволений нашою співпрацею:
    • ТОВ «Росвен Інвест Україна» - справа виграна, всі витрати понесені мною на адвоката (100% витрат) стягнуті з ТОВ «Росвен Інвест Україна».
    • ТОВ «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів»» - позов задоволено частково. Суд задовольнив позов ТОВ «ФК«ЄАПБ»» та зобов’язав мене сплатити тіло кредиту разом з відсотками за ввесь період (300%) та адвокатські витрати ТОВ «ФК«ЄАПБ»», але Сергій Костянтинович наполіг на поданні апеляції. В результаті, нашу апеляцію було задоволено частково (повернути тіло кредиту та відсотки лише за термін користування згідно договору, тобто 30 днів).
      При початку роботи по обох справах були підписані договори (ЕЦП), Сергій Костянтинович ввесь час підтримував звʼязок зі мною (міг відповісти навіть вночі), оперативно реагував на всі мої запитання та рішення і заяви суду.
    При виборі адвоката я мав побоювання, так як це був мій перший досвід, але я радий, що звернувся саме до Калініна Сергія Костянтиновича а не до когось іншого. Я без сумніву можу рекомендувати його для співпраці.
  3. 5.00 зірок

    Fialka88

    Выражаю огромную благодарность Калинину Сергею Константиновичу!! Сегодня получено ещё одно решение суда в мою пользу - не підлягає виконанню виконавчий напис, стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю судові витрати и витрати на професійну правову допомогу. В связи с войной рассмотрение этой справы растянулось на два года, я даже перестала верить, что ее когда либо рассмотрят.. Но Сергей Константинович всегда был на связи и поддерживал. И вот - результат!!! Ещё раз - спасибо!!!
  4. 5.00 зірок

    Сергей_Д

    Спасибо адвокату Калинину Сергею Константиновичу за выигранные суд и аппеляцию против Приватбанка! Быстрая реакция на решение вопросов. И как по мне, что немаловажно, адвокатское бюро "Калинин и Партнеры" не требует сразу оплаты за ознакомление со делом, как очень многие раскрученные адвокаты. Буду и дальше сотрудничать с этим адвокатским бюро. Больше Вам побед над охреневшими в край банками.
  5. 5.00 зірок

    Pr1me23

    Тоже обращался к этому адвокату и продолжаю работать. Помимо помощи конкретно по суду, он предоставляет потом помощь с документами (заявы и тд), что очень удобно, если я, например, не особо разбираюсь куда и с чем потом идти.
  6. 5.00 зірок

    aliska

    Хочу від щирого серця подякувати АБ "Калінін і партнери", а особисто Сергію Калініну, за, в черговий раз, професійно виконану роботу.

    Почну трішки з далеку.
    Не буду багато писати чому так сталося, що ми з чоловіком опинилися в борговій ямі, але непід'ємні нарахування пені і відсотків, загнали нас в глухий кут. Ми дуже старалися гасити відсотки, і якось вибратись з цієї ситуації, але все марно, гроші йшли в нікуди, і нічого не змінювалось. На численні прохання про відтермінування і змогу поступово сплатити борги отримували відмови, погрози від колекторів, і ще більші суми до сплати. Тисячі дзвінків і сотні смс з залякуваням призвели до нестабільного психічного стану, я боялася телефону. Дійшло до того, що ми просто перестали реагувати на дзвінки, тому, що нічого іншого нам не лишилось.
    Пишу це все тому, що добре пам'ятаю стан в якому тоді перебувала і ділюсь своєю історією для того, щоб підтримати і можливо втішити тих, хто зараз в такій ситуації.
    Наше знайомство з Сергієм, розпочалось 3 роки, тому. Отримавши лист про виконавче провадження, хотілось провалитись крізь землю. Я у відчаї шукала відповідь на питання: "Що робити?". Випадково натрапила на цей сайт, прочитала багато історій, зрозуміла, що не одна, стало трішки легше. В темах, побачила, повідомлення від Сергія, про допомогу у скасуванні виконавчого напису. З'явилася надія, написала, відповів, запропонував дуже прийнятні умови для співпраці. Все прозоро, зрозуміло, без води. Я погодилась і не дарма.
    Сергій все зробив сам, з моєю мінімальною участю. Рішення суду на мою користь з повним відшкодуванням на правничу допомогу.

    Наступного разу, виконавче провадження вже на мого чоловіка, цього разу без істерик і вагань, я знала до кого звертатись.
    Оперативно, швидко, якісно. Результат той самий.
    Тому з чистою совістю, можу радити послуги АБ "Калінін і партнери". Це професіонали своєї справи.
    Дякую Вам❤️
  7. 5.00 зірок

    Іrіshа

    Дякую,Сергію Костянтиновичу,за допомогу в суді що до знесення ВП від Профіт Капітал.Як і багато кто пише у відгуках,він дійсно Професіонал у своїй справі,Завжди на зв'язку,відповідає на всі запитання,відповідальний та розуміючий.Виконавче провадження скасовано,також суд ухвалив рішення про повернення мені витрат на правову допомогу.Я дуже,Вам,вдячна.Бажаю успіхів у вашій роботі.
  8. 5.00 зірок

    Старченко Вікторія

    Велике дякую за допомогу в такій нелегкій справі. Ви і ваші колеги відгукнулися у такий не легкий час та надали допомогу у справі з шахраями по онлайн кредитах. Дуже -дуже дякую!
  9. 5.00 зірок

    Olexa

    Я надзвичайно вдячна адвокату Калініна за його роботу. Це професіонал своєї справи. Ця людина розділила моє життя на "до" і "після". Після проведеної ним роботи я нарешті стала жити нормальним життям, ще й отримала кошти від колекторських компаній. Не бійтеся, телефонуйте Калініну і буде вам щастя!
  10. 5.00 зірок

    Ursa

    Щиро вдячна Сергію Констянтиновичу за кваліфіковану правову допомогу! Вчора ми виграли справу у повному обсязі. Виконавче провадження скасовано. Всі витрати, в тому числі і на адвокатські послуги, суд поклав на відповідача. Дуже раджу звертатися саме до кваліфікованих спеціалістів!
  11. 5.00 зірок

    GSSOCIAL

    Дякуючи Сергію, визнали виконавчий напис нікчемним - і як результат суд відкрив виконавче провадження на МаніВео щоб повернути стягнути за виконавче провадження, судовий збір і витрати на адвоката кошти! (При цьому 100% витрат)

    Калінін Сергій увесь час підтримував звʼязок зі мною, оперативно реагував на мої питання та рішення, заяви суду.

    Більш того, у першій справі суддя тягнув справу більше року, Сергій зміг двинути справу з мертвої точки і оперативно отримати рішення.

    Ще раз прийміть мої дірі вітання! Сподіваюсь більше не доведеться звертатись, але якщо доведеться - то тільки до вас :)
  12. 5.00 зірок

    Гато

    Черговий напис в топку! На цей раз від Кредит Каси виданий славнозвісним Бригідою. Відмінна робота, пане Адвокат. Дякую за професіоналізм і оперативність
  13. 5.00 зірок

    НатаLi

    Сергей Калинин - отличный грамотный адвокат..которому очень благодарна за решение сложного вопроса ...всё объясняет и даёт четкие руководства к действию !!! Успехов и дальнейших Побед 👍
  14. 5.00 зірок

    trollvad

    Дякую, Сергію Калініну за величезну роботу. Адвокат та людина з великої літери. 4 справи виграні в суді. За всі справи повна компенсація. Якщо у ввс проблеми з заборгованостями звертайтесь не роздумуючи. Щира дяка вам та успіхів у вашій роботі!
Назад
Угорі Унизу