• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Щоденник Шлях до успіху

  • Автор теми Nani
  • Дата початку
  • Відповіді 113
  • Перегляди 3K
В мене вже на роботі попросили просто звільнитися від всіх цих дзвінків. Хоч всіх посилають,але всі дзвонять постійно.
Вже не знаю що й робити
Скажите им, что если и уволитесь, звонки всеравно не прекратятся))
 
Скажите им, что если и уволитесь, звонки всеравно не прекратятся))
Та сказала
Направила листи на електрону з витягами з закону що не мають права терирозувати і тд. Зараз це до НБУ буду писати
 
В мене вже на роботі попросили просто звільнитися від всіх цих дзвінків. Хоч всіх посилають,але всі дзвонять постійно.
Вже не знаю що й робити
Объясните ситуация и попросите переждать немного, а так прикол в том, что если вы будете работать на другой работе и о ней не узнают то и звонить все равно будут на старую
Та сказала
Направила листи на електрону з витягами з закону що не мають права терирозувати і тд. Зараз це до НБУ буду писати
Правильно хотя я не писал так как мою работу не нашли)
 
Написала до НБУ, прийшли смс, що звернення зареєстровані
Тенго також прислали смс про оеструктуризацію. З 6 к тіла , за два тижня протермінування хочуть 15 к розбити на платежі. Зовсім здуріли
 
Останнє редагування:
Сьогодні прилетіла реструктуризація в клік кредит. Хочуть забагато, тому не згодна.
Біти походу обдзвонювати всіх за телефоном книгою , все в шоці. Але кажу що то мошенники. Скарги написала на всіх і всюди. Чи домоможе, зоб оточення не турбували не знаю.
 
Всім привіт!
Перечитала багато щоденників за цей час.
Що зробила по суті:
1. Попередила оточення, та не всіх звісно, самих близьких та роботу. Подробиці не всім казала, воно їм і не треба. Але сказала, зо маю проблеми, вирішую з юристом. Щодо біт кепітал- то всі знають , що шахраї- не ведуться на них. Кого ще будуть діставати, то хай самі пишуть скарги.
2. На всіх, хто наярював на роботу та особам, які не вказані як контакті написала скарги в НБУ. Допоможе чи ні, не знаю. Але краще щось зробити , ніж нічого.
3. З прострочень, які почались з 24 березня, клік та тенго пропонують реструктуризацію, але з шаленими відсотками. Буду чекати тіло. Хтось ще продав кредит солюшенс. Смс прийшло, на пошті не було нічого. Думаю звичайна їх лякалка
4. На дзвінки не відповідаю, якщо щось шлють на мейл, то на мейл і буду відповідати , якщо будуть кошти платити.
5. Пройшов період стресу (навіть приймала сильне заспокійливе, але за рецептом психотерапевта, до якого звернулась, по жoпa була - ані їсти, ані спати не могла). Наступив період прийняття ситуації.
6. Планувала банкрутство, консультувалась, але наразі не готова в , навіть не іза грошей, які треба заплатити, є інши причини.
7. Закривати почала маленьки, про що писала вже, на на наступному тижні планую ще один закрити. Далі буду відписуватись.
8. Судів вже не боюсь, будуть, будемо боротись і тільки з юристами з форуму.
Нарешті взяла себе в руки, але не відкидаю, що ще будуть відкати!
Боретеся та поборемо!
Всім гарних вихідних, обійняла кожного😘
Та ще, що хотіла сказати. Можливо новий метод шахрайства. Прийшло смс не тільки до мене, до інших людей, що нібито людина змінила свій номер в вайбері. Та пішла розсилка , що потрібна допомога і номер карти . Ця людина не змінювала номер взагалі. І його друг реально збирався перекинути кошти . Все обійшлось. Всі зрозуміли все. Але виходить і таке буває(
 
Останнє редагування:
Всім привіт!
Перечитала багато щоденників за цей час.
Що зробила по суті:
1. Попередила оточення, та не всіх звісно, самих близьких та роботу. Подробиці не всім казала, воно їм і не треба. Але сказала, зо маю проблеми, вирішую з юристом. Щодо біт кепітал- то всі знають , що шахраї- не ведуться на них. Кого ще будуть діставати, то хай самі пишуть скарги.
2. На всіх, хто наярював на роботу та особам, які не вказані як контакті написала скарги в НБУ. Допоможе чи ні, не знаю. Але краще щось зробити , ніж нічого.
3. З прострочень, які почались з 24 березня, клік та тенго пропонують реструктуризацію, але з шаленими відсотками. Буду чекати тіло. Хтось ще продав кредит солюшенс. Смс прийшло, на пошті не було нічого. Думаю звичайна їх лякалка
4. На дзвінки не відповідаю, якщо щось шлють на мейл, то на мейл і буду відповідати , якщо будуть кошти платити.
5. Пройшов період стресу (навіть приймала сильне заспокійливе, але за рецептом психотерапевта, до якого звернулась, по жoпa була - ані їсти, ані спати не могла). Наступив період прийняття ситуації.
6. Планувала банкрутство, консультувалась, але наразі не готова в , навіть не іза грошей, які треба заплатити, є інши причини.
7. Закривати почала маленьки, про що писала вже, на на наступному тижні планую ще один закрити. Далі буду відписуватись.
8. Судів вже не боюсь, будуть, будемо боротись і тільки з юристами з форуму.
Нарешті взяла себе в руки, але не відкидаю, що ще будуть відкати!
Боретеся та поборемо!
Всім гарних вихідних, обійняла кожного😘
Та ще, що хотіла сказати. Можливо новий метод шахрайства. Прийшло смс не тільки до мене, до інших людей, що нібито людина змінила свій номер в вайбері. Та пішла розсилка , що потрібна допомога і номер карти . Ця людина не змінювала номер взагалі. І його друг реально збирався перекинути кошти . Все обійшлось. Всі зрозуміли все. Але виходить і таке буває(
Граний результат,так тримати. ❤️
 
Розсккзую за ссьоголняшній треш
Славнозвісна біт кепілвл, яка явно ж на форумі. Міц посил для вас- йдить а йух!!!
Підмінюють номери! З номерів знайомих дзвонять не знайомі люди та погрожують. Конкретні уроди! Створюють проблеми , але написані скарги всююди, де тільки можна! На питання, яктм закони керуєтесь / відповідь. Мі по межами закону!
 
Розсккзую за ссьоголняшній треш
Славнозвісна біт кепілвл, яка явно ж на форумі. Міц посил для вас- йдить а йух!!!
Підмінюють номери! З номерів знайомих дзвонять не знайомі люди та погрожують. Конкретні уроди! Створюють проблеми , але написані скарги всююди, де тільки можна! На питання, яктм закони керуєтесь / відповідь. Мі по межами закону!
Правильный настрой так держать
 
Так і було. Теж з ними не знаю як буде. Тіло як мінімум треба буде закривати. Але в таких коштів нема. Тут до суда напевно треба чекати, щоб оскаржувати дикі відсотки. В мене такі ще топ1 та манівео максимальні.
Как у вас с ними дела ? Мой продали уже кредитпроминвест
 
Назад
Угорі Унизу