• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Щоденник Шлях до успіху

  • Автор теми Nani
  • Дата початку
  • Відповіді 113
  • Перегляди 3K
Доброго ранку!
Що означає фраза мфошників: «ми фіксуємо те, що ви відмовляєтесь від своїх зобовязань»? Тобто це просто слова-лякали ж?
Їхні слова в принципі значення не мають
 
Хіх)) в більшості треба буде платити. Ну якщо є чим платити)
Якщо захищатись, то далеко не всі справи програються. Це я вам кажу як людина, у якої рахунок 13-1 на мою користь у судах із МФО та банками. Більше того, той "програш" був лише через те, що я не захищався і не встиг вирішити питання по гарантійці через війну. Так що те, що навалюють кали, що "платити все одно прийдеться" - це сказки і примітиівний психологічний тиск.

Подумайте про це
 
Так що те, що навалюють кали, що "платити все одно прийдеться" - це сказки і примітиівний психологічний тиск.
Як людина на шостому році протермінувань по купі шараг і не сплативша їм ( не рахуючи двох гривень :sarcastic:що спер курокрад-виконавець) жодних забаганок, цілком і повністю підтверджую цей факт :yes2:
 
Якщо захищатись, то далеко не всі справи програються. Це я вам кажу як людина, у якої рахунок 13-1 на мою користь у судах із МФО та банками. Більше того, той "програш" був лише через те, що я не захищався і не встиг вирішити питання по гарантійці через війну. Так що те, що навалюють кали, що "платити все одно прийдеться" - це сказки і примітиівний психологічний тиск.

Подумайте про це
В мене з 3 всі програні суди) 13 раз суд повністю відмовив в стягненні? Чи це виконавчі провадження?
 
Наярюють сьогодні всі. Задовбали. На роботу дзвонять, колеги в шоці, але всі були послані. Тільки розізлили мене.
В мене з 3 всі програні суди) 13 раз суд повністю відмовив в стягненні? Чи це виконавчі провадження?
Ви без юриста буди в суді?
 
Вас досі трездзвонять?? Через який час хоч трішки призупиняють атаки на телефон?
і знаєте що? Реально всі ваші дописи допомагають. На роботі розказала історію, контактній особі теж. І тепер всі йдуть на йух! Нашими помилками керує лише страх.
Треба будо ще два роки тому все це припинити! Злюсь тепер тільки на себе і на клоаки ці
 
Вас досі трездзвонять?? Через який час хоч трішки призупиняють атаки на телефон?
Рідко пробиваються якісь номери. Два три в день. Робот,ПУМБ,пропонують кредити . Так підписано в труколері. Восени преміум ставили на прозвон. Коли був спад дзвінків,не скажу,не слідкувала за ними. Довго були в блоці всі невідомі. Десь рік тому зняла таке блокування
Nani, кожен має помилки не звинувачуйте себе,прийміть цей факт,що є борги. Може не одразу,але колись Ви це зробите.
 
Наярюють сьогодні всі. Задовбали. На роботу дзвонять, колеги в шоці, але всі були послані. Тільки розізлили мене.

Ви без юриста буди в суді?
Да ні з юристами. Но це ж не гарантія перемоги)
 
Ну що любі друзі) з п’ятницею всіх! Соьогодні о сьомій вже ніхто не телефонує, прям щастя)
Що ми маємо за тиждень- клай відірвані, щодня телефонують на роботу, їх посилають, але їм все рівно, також на роботу надіслали смс про борг, який треба терміново закрити. Благо адекватні на роботі люди є.
Ще дві шараги дзвонили теж на роботу, але їм відмовили в спілкуванні)
Тяжко звісно це все пережити, але ще є інші проблеми і питання, які треба вирішувати.
За два тижні не сплатила нікому, бо нічим.
Блок на телефоні хороша штука. Вже , дивлячись на кількість номерів, зо дзвонили вже хоть не тіпає.
Оточення в більшості підтримує, та не каже , що їм дзвонили. Хоча, думаю їх теж дістають.
 
Доброго ранку, поясніть мені будь ласка, як мфо можуть забрати всі мої контакти з телефонної книги, якщо не встановлено додатки мфо? Чи таке можливо взагалі?
 
Доброго ранку, поясніть мені будь ласка, як мфо можуть забрати всі мої контакти з телефонної книги, якщо не встановлено додатки мфо? Чи таке можливо взагалі?
Если не устанавливали, то по идее не могут
 
Ну що любі друзі) з п’ятницею всіх! Соьогодні о сьомій вже ніхто не телефонує, прям щастя)
Що ми маємо за тиждень- клай відірвані, щодня телефонують на роботу, їх посилають, але їм все рівно, також на роботу надіслали смс про борг, який треба терміново закрити. Благо адекватні на роботі люди є.
Ще дві шараги дзвонили теж на роботу, але їм відмовили в спілкуванні)
Тяжко звісно це все пережити, але ще є інші проблеми і питання, які треба вирішувати.
За два тижні не сплатила нікому, бо нічим.
Блок на телефоні хороша шт

ука. Вже , дивлячись на кількість номерів, зо дзвонили вже хоть не тіпає.
Оточення в більшості підтримує, та не каже , що їм дзвонили. Хоча, думаю їх теж дістають.
Добрий день. А як вони вашу роботу знайшли? Чи ви в анкеті зазначали?
 
Добрий день. А як вони вашу роботу знайшли? Чи ви в анкеті зазначали?
Зазначала в анкеті, бо дурна. Думала ж , що віддам
Сьогодні про зранку сиплються новини
Повідомляємо про залучення кредитором ТОВ 1 Безпечне Агентство Необхідних Кредитів (Click Credit) колекторської компанії ТОВ КРЕДИТ БОРГ СОЛЮШЕНЗ (т.38(068)9236670, е-mail [email protected]), для врегулювання простроченої заборгованості за договором №—- Загальний розмір Вашої заборгованості складає —-
Два тижні протермінування
 
Останнє редагування:
Зазначала в анкеті, бо дурна. Думала ж , що віддам
Сьогодні про зранку сиплються новини
Повідомляємо про залучення кредитором ТОВ 1 Безпечне Агентство Необхідних Кредитів (Click Credit) колекторської компанії ТОВ КРЕДИТ БОРГ СОЛЮШЕНЗ (т.38(068)9236670, е-mail [email protected]), для врегулювання простроченої заборгованості за договором №—- Загальний розмір Вашої заборгованості складає —-
Два тижні протермінування
КРЕДИТ БОРГ СОЛЮШЕНЗ - це просто звонілки. Не переймайтесь через це.
 
Привіт! Я, як і всі тут, теж пройшла через це пекло. Мені теж писали на роботу листи (я майже держслужбовець, тому прямо дуже боялась), книгу телефонну теж копіювали - всіх обдзвонювали, втратила постачальників на другій роботі через те, але це все вже в минулому. В режимі сніжинки прожила 4 роки....
Головне - адекватно сприймати ситуацію - нерви не відновлюються - люди, які повинні бути поруч - поруч і залишаться.
Тому сили і терпіння Вам!
 
В мене вже на роботі попросили просто звільнитися від всіх цих дзвінків. Хоч всіх посилають,але всі дзвонять постійно.
Вже не знаю що й робити
 
В мене вже на роботі попросили просто звільнитися від всіх цих дзвінків. Хоч всіх посилають,але всі дзвонять постійно.
Вже не знаю що й робити
Скажіть, що треба просто перечекати цей терерор, від того, що ви звільнитесь вони не перестануть дзвонити.
 
Назад
Угорі Унизу