• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Штраф для Діджи Фінанс від НБУ

Adios

Перевірений
Реєстрація
17 Лип 2021
Дописи
10,197
Реакції
15,398
Бали
3,765
UAH
394.56
Ваш пол
Мужской
Adios не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
За повідомленням НБУ,
Національний банк України виявив факт порушення вимог законодавства щодо взаємодії зі споживачами під час урегулювання простроченої заборгованості з боку ТОВ “ДІДЖИ ФІНАНС” (ЄДРПОУ 42649746).

Йдеться про порушення вимог щодо етичної поведінки, встановлених у статті 25 Закону України “Про споживче кредитування” (далі – Закон).

У зв’язку з цим до ТОВ “ДІДЖИ ФІНАНС” Національний банк застосував захід впливу у вигляді накладення мінімального штрафу в розмірі 51 000 грн за порушення встановлених Законом вимог щодо етичної поведінки.

Таке рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив 15 травня 2023 року.
Довідково
У період дії воєнного стану ТОВ “ДІДЖИ ФІНАНС” продовжує здійснювати свою діяльність відповідно до наявних ліцензій.
 
Adios, мне кажется, сколько ни штрафуй их, до туполобых звонилок все равно не дойдет, что вести переговоры нужно эффективно. А запугивание - чаще всего несёт обратный эффект.
 
Adios, мне кажется, сколько ни штрафуй их, до туполобых звонилок все равно не дойдет, что вести переговоры нужно эффективно. А запугивание - чаще всего несёт обратный эффект.
как по мне все распоряжения звонилкам идут от руководства)) сказали чморить, они и чморят, а что те штрафы...все равно отобьются
 
как по мне все распоряжения звонилкам идут от руководства)) сказали чморить, они и чморят, а что те штрафы...все равно отобьются
Это все понятно. Но тогда вопрос в другом: руководство не имеет и 9ти классов образования?
Это риторический вопрос))
 

Оффтоп
Мав я досвід спілкування з калами не по телефону. За останній рік навіть часто. Був в офісах, дивився на їх залізо і мережі вцілому. Їх мікроти в кінці дня я скинув на завод і відмовився від роботи, але то таке. Два дні тиші в їх центрі....
Сидять там забиті студенти і жіночки клімактеричного віку. Всі рвуть опу за 8-10 тисяч. Це з відсотком. Всі жаліються, що не можна на боржника матом і криком і не можна звонити самостійно родичам. Розповідають що біда з вайбером, бо гидкі боржники скріни шлють і потім звонарів штрафують.
Скріпити розмов і всю роботу центру їм пишуть керівники зверху. Керівники зверху пишуть ці скріпити по тому, на що більшість повелась. Тобто якщо збільшити обзвон родичів і є результат, то в наступні два тижні буде саме обзвон родичів. І розрахунок там іде в відсотках. Навіть 0.1% є для них високим показником. Там просто сидять статисти в керівниках. Не більше того.
Але є одне якесь зовсім кончене, яке буде наярювати занадто напористо. От за його заслуги отримають штраф. Звісно таких центрів дох я і трошки і в кожному є відбите... І не кожного ловлять... І не кожного хочуть зловити. Але суть проста - давлять там де більшість ведеться...
 
Это все понятно. Но тогда вопрос в другом: руководство не имеет и 9ти классов образования?
Хоть и риторический, но всё же:
"Собака лает караван идёт"

Там больше и не нужно. Бизнес пашет и поx на штрафы... и знаешь почему? Конечно знаешь.
Так как к сожалению дофигище есть должников, которые не соображая что делают, несут бешенные бабки им.
И они с этого имеют. И прилично. Чхать им на тебя и меня и твоего тёзку... Потому что прийдёт Вася, Петя или Оксана, которые
перекроют и тебя и меня и полфорума ( последнее образно )... ну ты понял о чём я.
 
Честно не понимаю, как после всех угроз и прочего, можно хотеть им что то платить. Это все равно что тебя изнасиловали, а ты ещё и заплатил за это
 
Jusy, касу я люблю. Звоню їм іноді... Коли зовсім сумно стає. Жалко, що вони всіх оновили. І платити їм все ж буду. Десь в наступному році. +/-...
 
Jusy, касу я люблю. Звоню їм іноді... Коли зовсім сумно стає. Жалко, що вони всіх оновили. І платити їм все ж буду. Десь в наступному році. +/-...
Я ни кассе ни другим мфо чисто из принципа платить не буду, не фиг было меня трогать
Жалко, що вони всіх оновили
Наверное глупый вопрос. Что значит всех оновили
 
Наверное глупый вопрос. Что значит всех оновили
Оффтоп

Я знав 80% їх звонілок. Впізнавав по голосу. Більшість змінилась. Набрали нових ранімих студенток... Від мату свідомість втрачають... Та і поводять себе як доценти філфаку... Раніше хоч матом один одного могли покрить, чи поговорити про життя...
Касу я любив. Вони мене теж.
 
Оффтоп

Я знав 80% їх звонілок. Впізнавав по голосу. Більшість змінилась. Набрали нових ранімих студенток... Від мату свідомість втрачають... Та і поводять себе як доценти філфаку... Раніше хоч матом один одного могли покрить, чи поговорити про життя...
Касу я любив. Вони мене теж.
По началу пару раз брала трубку, то парни попадались. Разговор заканчивался тебе ни одна нормальная не даст)). Потом я включила мороз и больше ни с кем не общалась
 
По началу пару раз брала трубку, то парни попадались. Разговор заканчивался тебе ни одна нормальная не даст)). Потом я включила мороз и больше ни с кем не общалась
И ни одна нормальная им не дала...:dntknw:
 
По началу пару раз брала трубку, то парни попадались. Разговор заканчивался тебе ни одна нормальная не даст)).
Не та целевая аудитория. В сложной работе этих парней уже давно сложилось партнерство, сначала на уровне "чувства локтя", потом глубже, а сейчас им такое пожелание только поржать, типа очень надо, уже нашли друг друга )))
 
Назад
Угорі Унизу