• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Шукаю контакти глобал кредит .

romashka_2505

Форумчанин
Реєстрація
4 Січ 2023
Дописи
99
Реакції
98
Бали
308
UAH
1.00
Ваш пол
Женский
romashka_2505 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня!
Підкажіть будь ласка , до кого вони телефонували останнім часом , або кому продають , маю борг в цій шаразі , хочу закрити на пошту не відповідають, номера неактивні. В убкі стоїть статус продано , а кому не вказано ( немає вторинного кредитора)
Не засуджуйте! Я позбуваюсь боргової ями і вирішила уже остаточно почистити кредитну історію , залишилось ще пара шараг , одна з них це глобал .
 
Доброго дня!
Підкажіть будь ласка , до кого вони телефонували останнім часом , або кому продають , маю борг в цій шаразі , хочу закрити на пошту не відповідають, номера неактивні. В убкі стоїть статус продано , а кому не вказано ( немає вторинного кредитора)
Не засуджуйте! Я позбуваюсь боргової ями і вирішила уже остаточно почистити кредитну історію , залишилось ще пара шараг , одна з них це глобал .
Доброго дня в мому випадку викупили фінчест прийшла смс про знижку десь за 1,5 роки просрочки,в убк угода взагалі видалена бо не було оновлення купа часу
 
Підскажіть як ви знайшли?
Дякую!
Випадково написала кредит експресу , а вони мені і відповіли, що у них моїх два кредити, від кашинського і Глобал кредит уступив Росіен , а ті їм , ну я і росвену почала на електронну пошту писати , але мені кредит експрес відповідав , тому припускаю , що кредит експрес і Росвен це одна і таж кантора , до і адреса в них однакова , і замість Росвен -кредит експрес мені всі відповіді надавав , і гарантійний лист також і довідку про закриття , тільки на листі була емблема росіена .
 
Назад
Угорі Унизу