• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Сюжет на ТРК Украина

zerodzip

Заблокований
Реєстрація
19 Кві 2020
Дописи
2,427
Реакції
4,059
Бали
698
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
zerodzip не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
На Хмельниччині суддя змусила чоловіка виплачувати кредит, якого він ніколи не брав. Наступного дня він помер! Найбільш шокуюче у цій історії те, що суддя бачила у паспорті фото іншого чоловіка, а в документах - чужий підпис. Дізнайтеся, хто насправді поставив підпис і хто фотографувався з кредитною карткою. Ви будете вражені, ким виявився цей чоловік!

Программа "Контролёр", выпуск 101.

Нужно взять тему на заметку, вернуться к ней, допустим, через один год, и вообще проследить за развитием событий. Просто интересно, кто-то будет наказан или нет, и чем вообще всё закончится.
 
Программа "Контролёр", выпуск 101.

Нужно взять тему на заметку, вернуться к ней, допустим, через один год, и вообще проследить за развитием событий. Просто интересно, кто-то будет наказан или нет, и чем вообще всё закончится.
Скорее всего, вся история фейк, очень похоже по стилистике на анонс " Екстрасенсов".
 
верите что судью отстранят из-за кредита?
 
Скорее всего, вся история фейк, очень похоже по стилистике на анонс " Екстрасенсов".
Поэтому и опубликовал это здесь. Правда, что такое "Экстрасенсы" я не знаю... Телевизор не смотрю уже несколько пятилеток, а всех ясновидящих посылаю торговать криптовалютами и играть в «Лото-Забава».

верите что судью отстранят из-за кредита?
Лично я верю в силу крупнокалиберного пулемёта. Сейчас же просто предлагаю взять сюжет ТРК "Украина" на заметку.
 
Назад
Угорі Унизу