• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Скільки часу займає знесення виконавчого запису? Чи варто писат лист про два прожиткових мінімуми коли робочий рахунок заблокувпли(виконавець Пиць) ?

Лорена

Форумчанин
Реєстрація
23 Січ 2021
Дописи
212
Реакції
44
Бали
2,625
UAH
5.00
Ваш пол
Женский
Лорена не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго вечора. Приватний виконавець Пиць заблокував зарплатний рахунок. Якщо зносити виконавчий скільки часу це займе? І чи можна отримувати зп готівкою на державній роботі?
 
Пфффф мдааа

Добре порадьте будь ласка як тепер отримувати заробітню плату
заявление на снятие ареста
или заявление на визначення поточного рахунку

а надпись в любом случае сносить надо
 
Я на Укрпошта отримую
Державна служба я не знаю чи так можна і як таке своє бажання пояснити
заявление на снятие ареста
или заявление на визначення поточного рахунку

а надпись в любом случае сносить надо
На зняття арешту? Що це за заява як вона працює
Державна служба я не знаю чи так можна і як таке своє бажання пояснити

На зняття арешту? Що це за заява як вона працює
І скільки часу така процедура триває
 
Державна служба я не знаю чи так можна і як таке своє бажання пояснити
Є закон,який дозволяє отримувати заробітну плату та інші виплати зручним для Вас способом . Це не бажання. Ви маєте на це право. Підприємство має договір з Укрпоштою.
 
Лорена,
Screenshot_20240212-231653.png

І,як писали вище,розблокуйте рахунок в межах 2 х мінімалок
 
Є закон,який дозволяє отримувати заробітну плату та інші виплати зручним для Вас способом . Це не бажання. Ви маєте на це право. Підприємство має договір з Укрпоштою.
В мене газова служба. Думаєте такий варіант пройде? Ще звільнять🤣🤣 а як ви дізнаєтеся про зарахування?
є правова позиція що не можна арештовувати кошти зарплати.
Як таке написати?
 
В мене газова служба. Думаєте такий варіант пройде? Ще звільнять🤣🤣 а як ви дізнаєтеся про зарахування?

Як таке написати?
У мене Укрзалізиця.Не звільнять . Заява в бухгалтерію і обов'язково пишете,згідно з законом про оплату праці. Про зарахування смс не присилають. Або телефоную на пошту,або листоноша приносить повідомлення про поштовий переказ. Після того,як зарахували гроші на банківські рахунки , на третій день моя зарплата вже на пошті.
 
Ну от про що я і говорила. На мене подивились як на дурну сказали державна служба ніяк інакше чим на карту не можна
Якщо так,то розблоковуйте рахунок на 2 мінімалки . Який у Вас банк?
 
Якщо так,то розблоковуйте рахунок на 2 мінімалки . Який у Вас банк?
Ощад
Скільки часу це займе після подання виконавцю заяви? І чи не буде потім що інші контори почнуть присилати листи на роботу ( робота нова ,кредитам вже 3 роки)
 
За ощад не знаю. В приват можна і розраховуватись картою і знімати готівку в межах доступної суми. Укргазбанк тількі готівку на касі у відділенні.
Лорена, я відправляла виконавцю на емейл,то мою заяву він отримав одразу. Через пару годин виніс постанову про визначення рахунку видатковим. Якщо виконавець відправить постанову в банк емейл,то швидко . А якщо укрпоштою,то у мене зайняло 10 днів.
 
Назад
Угорі Унизу