• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Снова мама в больнице..

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Татьяна222

Самая обаятельная и привлекательная)
Перевірений
Реєстрація
17 Жов 2019
Дописи
6,838
Реакції
13,265
Бали
5,280
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Татьяна222 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Ребята.. вы помните мои темы с просьбой о помощи маме на операцию..Увы.. операция позади..облегчение не наступило.. снова боли адские.. за эту неделю(с 5 по сегодня) 2 скорые и 2 стационара.. с пондельник а по среду-хирургия. откапали. отпустили докапываться дома.. не докапалась.. вчера опять по скорой с такими болями. что мам просто умоляла вколоть ей что то , чтобы уже все... ребят.. не приведи господь.С боем через много голов-положили..(кому подробности интересно-я напишу). Капают..Увы.. мы уже иссякли.. после 2 операций + помощь форумчан и немногих родственников средства кончились. Сейчас мама капается за свою кредитуку.. там только 3 тыщи.. но чем отдавать. при ее пенсии в 2100.. вопрос..
Очень попрошу снова посильной помощи.. 10-20-50 грн.. уже на бутылку фиграствора и пару ампул будет..Я уже свои детские "бахнула"на аптеку. ничего.. как то проживем..сейча с главное-здоровье..
Админы-модераторы..справки о том, что она лежит пока нет,т..к поступила вчера в 9 вечера.. выписать некому.. чеки о расходах на операци. вышлю хоть сейчас. Пожалуйста..

Номер карты: 5168 7574 0234 0899
Получатель: Горич Татьяна Валериевна
 
Останнє редагування модератором:
Номер картки напиши
 
Ребята.. вы помните мои темы с просьбой о помощи маме на операцию..Увы.. операция позади..облегчение не наступило.. снова боли адские.. за эту неделю(с 5 по сегодня) 2 скорые и 2 стационара.. с пондельник а по среду-хирургия. откапали. отпустили докапываться дома.. не докапалась.. вчера опять по скорой с такими болями. что мам просто умоляла вколоть ей что то , чтобы уже все... ребят.. не приведи господь.С боем через много голов-положили..(кому подробности интересно-я напишу). Капают..Увы.. мы уже иссякли.. после 2 операций + помощь форумчан и немногих родственников средства кончились. Сейчас мама капается за свою кредитуку.. там только 3 тыщи.. но чем отдавать. при ее пенсии в 2100.. вопрос..
Очень попрошу снова посильной помощи.. 10-20-50 грн.. уже на бутылку фиграствора и пару ампул будет..Я уже свои детские "бахнула"на аптеку. ничего.. как то проживем..сейча с главное-здоровье..
Админы-модераторы..справки о том, что она лежит пока нет,т..к поступила вчера в 9 вечера.. выписать некому.. чеки о расходах на операци. вышлю хоть сейчас. Пожалуйста..
Таня, от поясни чітко який у мами діагноз. Від чого їі капають? Хіба так можна часто капати? Я знаю, що таке лікарні та лікування. Постійне капання неможливе. Які сосуди витримають?Може треба маму дообстежити? Це жах якийся. В мене було 2 стаціонари підряд, з розривом тиждень і мені, заборонили капатись, бо я пройшла перед цим у іншому відділені капання. Лікувалася пігулками та уколами. Я не розумію, що роблять лікарі!? Вони що вбивають твою маму? Не розумію. Що ій лікують? Поясни.
 
Весела Бджілка, як би я знала-написала б.. ти знаєш нашу місцеву лікарню..Швидка ставить -загострення панкреатиту(так буває після операціі на жовчному). але аналізи начеб то в нормі.. чи так роблять чи справді нормальні..хірург спочатку лікував від панреатиту.. і начебто
якийсь постопераційний синдром..Спочатку хірург припустив. що могли залишити щось після операціі , якісь дрібні скалки у прротоках.. але херсонські божаться, що зробили все чисто. Вчера черговий хірург припустив. що на МРТ там видно звуження протоку підшнункової.. . тому ферменти не викидуються в вопному обсязі і тому болі.. ЛЮДИ!! Якби ми знали точно!! От реально істерика.. ніхто не хнає що і чому болить так само. як і до операці.. пропонують їхати знову на Херсон. але... по-перше.. треба спочатку сбабідізувати . щоб мама доїхала автобусом(таксі не потягнем) . а по-друге.. тре аналіз на ковід.. без нього не приймуть .. отаке..Може сумбурно написала.. голова вже теж відмовляє в мене..
 
Останнє редагування:
Весела Бджілка, як би я знала-написала б.. ти знаєш нашу місцеву лікарню..Швидка ставить -загострення панкреатиту(так буває після операціі на жовчному). але аналізи начеб то в нормі.. чи так роблять чи справді нормальні..хірург спочатку лікував від панреатиту.. і начебто
От чого ти тоді панікуєш? Ви жорстку дієту тримаєте, після операції? Може з'їла щось не те, тут треба чітко діяти за інструкцією лікарів та приймати ліки після операціі. Тим більше, що ви робили операцію в найкращій лікарні міста в нас. Чому скора катає? Точного діагнозу не виставлено? Капати ніколи не будуть, без виставленого діагнозу.
 
Татьяна222, Танюша, я не знаю, схожа історія, чи ні, у матері батька моєї доньки видалили жовчний, після операції швидко зажило, а болі одразу почалися знову такі,що вона кричала, кололи уколи зн е болюючого, не допомогло ,пропустить трохи і знов,не могла встати, а потім зробили мрт позвоночника, а в неї 3 грижі, і одна велика, і було защемлєніє, оце і давало такі болі,а вона по лікарнях скільки пролежала, а причина була в іншому
 
Післяопераційні болі будуть ще довго, це ж брюшина. Але і дієту треба тримати.
 
Доброго дня, залиште номер карти а то не знайшов
 
Тань, якщо вас забрала скора - у вас повинні взяти на коронавірус аналіз безкоштовно. Можеш написати, що саме капають мамі?
 
Весела Бджілка, вона майже нычого не їсть.. позавчора хїла картошину і шматочок тертого огурка-виблювала все.. вчора 2 ложки вівсянки-болі..все.. бідьш нічого.. ти б її бачила.. шкіра та кістки.. їй вчора капали 3 препарати внутрішнбовенно годування.. але.. нажаль.. сьогодні обігала 9(!!) апетк.. нема.. препалату..зараз попрощу фото якщо пришлють.. кину в ЛС.. стогодні прихолдила родичка робила фото..
 
Mishka, а де ви так довго пропадали. Зареєструвалися давно, а активності небуло. Як боролися з мфо?
 
Весела Бджілка, Фізраствор 200 мл. глюкоза 5% 200, р-р Рінгера 200, но шпа 2 мл, аналгін 2 мл, інфезол 250 мл
Mishka,
Номер карты: 5168757402340899
Получатель: Горич Татьяна Валериевна
Банк: Приват
 
Останнє редагування:
Весела Бджілка, Фізраствор 200 мл. глюкоза 5% 200, р-р Рінгера 200, но шпа 2 мл, аналгін 2 мл, інфезол 250 мл
Mishka,
Номер карты: 5168757402340899
Получатель: Горич Татьяна Валериевна
Банк: Приват
Якщо панкреатіт, то тут набір дивний. Таня, де твоя мама лежить? Ти можеш скрін з карти зробить?
 
Якщо панкреатіт, то тут набір дивний. Таня, де твоя мама лежить? Ти можеш скрін з карти зробить?
Це призначав черговий лікар.. завтра буде робочий длень буде нормальний лікар буде інша пісня.. скрін не можу зробити.. ти ж знаєш. що в мене нічим..
терапевтисне відділення, Новая каховка. Героїв україни 33. перший поверх, 9 палата
 
Це призначав черговий лікар.. завтра буде робочий длень буде нормальний лікар буде інша пісня.. скрін не можу зробити.. ти ж знаєш. що в мене нічим..
терапевтисне відділення, Новая каховка. Героїв україни 33. перший поверх, 9 палата
А як ти нам тоді котів фоткала та кабачки скидала в тему?
 
Все, что было на карте. Завтра кину ещё.
 
Leona, робили перед операцією МРТ і КТ. Гриж нема..
Leona, робили перед операцією МРТ і КТ. Гриж нема..
 
шматочок тертого огурка
Після такої операції і при такому розкладу сирі овочі,а тим більше огірки їсти взагалі не можна.
Вам лікуючий лікар,що дієту не розписав?
Знайдіть в першу чергу толкового гастроентеролога,щоб розписав Вам прийом ліків і розписав харчування.
Знаю,що пишу,саму так лікували,що півроку просто "вмирала",допоки не потрапила до толкового гастроентеролога.
 
Після такої операції і при такому розкладу сирі овочі,а тим більше огірки їсти взагалі не можна.
Вам лікуючий лікар,що дієту не розписав?
Знайдіть в першу чергу толкового гастроентеролога,щоб розписав Вам прийом ліків і розписав харчування.
Знаю,що пишу,саму так лікували,що півроку просто "вмирала",допоки не потрапила до толкового гастроентеролога.
Повністю згодна. Там особлива дієта. Треба дотримуватися.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу