• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Собаки, яким не писані закони.

?

Якщо доберуться до неадекватних, то хай їм щастить) чи є Вам про що спілкуватись з неадекватними?))
Мені немає. Я сразу кажу або блокуйте. Або спілкуйтеся якщо подобається. А мене не зачіпайте.
Я думала в мене проблеми будуть з Топ Кредіт та Гроші Всім. Але з ним так гарно все вирішили. Що вони самі закрили його. А ці не угомонні, терором займаються.
 
Меня они фактору продали после где то 3-4 месяцев прострочки,фактор уже 3-й месяц не может нормально поговорить со мной,т.к,я не у фактора брал займ и шлю их в пешоэ путишествие.А они штрафы только лепят.Вот думаю НБУ написать на фактор,пусть разбераються со штрафами.))
 
Меня они фактору продали после где то 3-4 месяцев прострочки,фактор уже 3-й месяц не может нормально поговорить со мной,т.к,я не у фактора брал займ и шлю их в пешоэ путишествие.А они штрафы только лепят.Вот думаю НБУ написать на фактор,пусть разбераються со штрафами.))
Я оце теж думаю написати до НБУ, але не знаю як і на які закони спиратися.
Буду телефонувати на Урядову гарячу лінію. Бо дістануть всіх.
 
А підскажіть будь ласка статті ЗУ Про споживче кредитування. Хочу прочитати
Про споживче кредитування - офіційний урядовий сайт.
Про споживче кредитування | від 15.11.2016 № 1734-VIII - Закони - більш зручний варіант
Із найважливішого, ст.3 (сфера дії закону), ст.19 (черговість погашення), ст.21 (особливості відповідальності споживача, зокрема гранична неустойка).
 
Останнє редагування:
Якщ
Доброго дня. Хочу розповісти свою ситуацію з цими, неадекватами. З тіла 4500 грн., мною виплачено майже 13000 грн., на сьогоднішній день, я вже з червня місяця в режимі "морозко". Бо реально задовбало, надавати фінансову допомогу їхній канторі. Писала запит про надання документів та припинення агресивної підприємницької діяльності. Дана компанія, надісла документи, але свій ідиотиз не зупинила (ставлять людей з якими колись я спілкувалася на автодозвон). Тому у мене питання до знаючих людей, як мені приглушити їх щоб раз і назавжди закрити питання з ними? На сьогоднішній день прострочка 14 000 грн.
Це часом не Монетка?Вони не відстануть треба змінити номери телефону тай все
 
Доброго дня. Хочу розповісти свою ситуацію з цими, неадекватами. З тіла 4500 грн., мною виплачено майже 13000 грн., на сьогоднішній день, я вже з червня місяця в режимі "морозко". Бо реально задовбало, надавати фінансову допомогу їхній канторі. Писала запит про надання документів та припинення агресивної підприємницької діяльності. Дана компанія, надісла документи, але свій ідиотиз не зупинила (ставлять людей з якими колись я спілкувалася на автодозвон). Тому у мене питання до знаючих людей, як мені приглушити їх щоб раз і назавжди закрити питання з ними? На сьогоднішній день прострочка 14 000 грн.
Я,вже й забула про них.
 
Я оце теж думаю написати до НБУ, але не знаю як і на які закони спиратися
Добре, що Ви це розумієте. Тому що багато людей пише або взагалі без аргументації по суті, або з такою, що лише ускладнює їм життя) потім жаліються на бездіяльність НБУ ?
Для цього потрібно вивчати Ваш договір, а також мати розрахунок заборгованості (деталізацію нарахувань - коли, скільки і за що) як від компанії, так і з власної позиції. Це якщо маєте на меті визначити і повернути переплату (хоча навряд чи це обійдеться без суду).
Якщо ж у пріоритеті припинити будь-які зобов'язання, то можна почати з невизнання правовідносин і вимагати перевірити факт оформлення договору, витребувати сам договір і докази його підписання...
 
Доброго дня. Хочу розповісти свою ситуацію з цими, неадекватами. З тіла 4500 грн., мною виплачено майже 13000 грн., на сьогоднішній день, я вже з червня місяця в режимі "морозко". Бо реально задовбало, надавати фінансову допомогу їхній канторі. Писала запит про надання документів та припинення агресивної підприємницької діяльності. Дана компанія, надісла документи, але свій ідиотиз не зупинила (ставлять людей з якими колись я спілкувалася на автодозвон). Тому у мене питання до знаючих людей, як мені приглушити їх щоб раз і назавжди закрити питання з ними? На сьогоднішній день прострочка 14 000 грн.
Мене точно так само задовбала Монетка з 2800 я заплатила 7000 щоб відчепились тільки від мене.Зовсім до посторонніх людей дзвонили.Поставили на автодозвон всіх сусідів.Я б не платила але сусідки бабульки відмовились номер міняти.
?? не побачила..
 
Добре, що Ви це розумієте. Тому що багато людей пише або взагалі без аргументації по суті, або з такою, що лише ускладнює їм життя) потім жаліються на бездіяльність НБУ ?
Для цього потрібно вивчати Ваш договір, а також мати розрахунок заборгованості (деталізацію нарахувань - коли, скільки і за що) як від компанії, так і з власної позиції. Це якщо маєте на меті визначити і повернути переплату (хоча навряд чи це обійдеться без суду).
Якщо ж у пріоритеті припинити будь-які зобов'язання, то можна почати з невизнання правовідносин і вимагати перевірити факт оформлення договору, витребувати сам договір і докази його підписання...
Я почала з невизнання договору. Вони надіслали мені копію договору тому, хочу детально вивчити ЗУ Про споживче кредитування і опиратися на дійсно, доцільні та аргументовані статті закону. Щоб уже як писати, так писати)
 
Я
Я дзвонила і писала на урядову.Через пару тижнів приїхав участковий.Це нічого не дасть писати чи дзвонити.Просто треба перетерпіти цих три місяці чи чотири а потім вони пропадуть якщо номер змінете.
 
Мене точно так само задовбала Монетка з 2800 я заплатила 7000 щоб відчепились тільки від мене.Зовсім до посторонніх людей дзвонили.Поставили на автодозвон всіх сусідів.Я б не платила але сусідки бабульки відмовились номер міняти.

?? не побачила..
Та я з тими кому телефонують сказала, "Щоб блокували і не спілкувалися. Що вони нікому нічого не повинні. А це мої проблеми особисті, і їх вони ніяк не стосуються. І я по трохи розберуся сама з ним, а від них потрібен ігнор повний і не спілкуватися з ними. Цим вони мені допоможуть вилізти з цього гнидника." То наче послухали і просто в ігнор тепер всі. Але скажу одне самій не приємно що зовсім чужиш людей дістають.
 
Вас настільки бентежить їх думка і відношення до ситуації, що це варто 7000 на користь тероризму?))
Я просто живу в селі та ще й працюю контролером енергонадзору у цих людей я буваю кожен раз і якось не могла я інакше.Позичила 7000 і закрила питання.
 
Назад
Угорі Унизу