• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Сообщили о прозвоне окружающих и получении телефонной книги.

  • Автор теми Mits
  • Дата початку
  • Відповіді 29
  • Перегляди 4K

Mits

Форумчанин
Реєстрація
20 Кві 2021
Дописи
99
Реакції
34
Бали
343
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Mits не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Просрочка неделю, сегодня впервые появились, сразу же сообщили о прозвоне близких и знакомых и о получении телефонной книги.
 
Mits,
1626424174289.png
 
А якщо у мене в телефоні більш як 300 номерів записано? Всіх не задовбаються обзвонювати?)
 
Уже огогого просрочка, и номера писали, и список родственников был, правда уже мертвых, наверное через медиума хотели достать. Так что все это фuгня
 
мне тоже список написали,а я могу это все зафиксировать и написать жалобу,может с новым законом поможет?
я
мне тоже список написали,а я могу это все зафиксировать и написать жалобу,может с новым законом поможет?
уже всех кого надо предупредила,но просто может и им репутацию попортить
 
Прийшло таке "З сьогоднішнього дня сервіс lovilave гарантує прозвон всіх родичів, колег, знайомих до повного закриття боргу. можуть бути використані контакти, родичів усіх ліній споріднення (мами, тата, дядьки, тітки, двоюрідні брати, сестри,) родичі по лінії подружжя. протягом 2-х годин вони будуть прикріплені до справи." Поржав :)
 
Прийшло таке "З сьогоднішнього дня сервіс lovilave гарантує прозвон всіх родичів, колег, знайомих до повного закриття боргу. можуть бути використані контакти, родичів усіх ліній споріднення (мами, тата, дядьки, тітки, двоюрідні брати, сестри,) родичі по лінії подружжя. протягом 2-х годин вони будуть прикріплені до справи." Поржав :)
Аналогично, практически такое же получила 10 дней назад, единственный, кого нашли-бывший муж
 
Аналогично, практически такое же получила 10 дней назад, единственный, кого нашли-бывший муж
Мені здається ці досить безобідні. Ну хай шукають і дзвонять, пысля Money4You і Є-гроші вже якось пофігу.
 
Мені здається ці досить безобідні. Ну хай шукають і дзвонять, пысля Money4You і Є-гроші вже якось пофігу.
Та да, я є-гроші - закрила,скарга до нбу допомогла, а от на Мани4ю навіть нбу не діє
 
прислали контакты отца , метри и сестры. насколько кретичны?? будут ли звонить?? 10 дней просрочки!! мои пользуются приватом и точно конаткты эти у них есть
 
Просрочка неделю, сегодня впервые появились, сразу же сообщили о прозвоне близких и знакомых и о получении телефонной книги.
Отправляют с первых дней всем родственникам, что у них долг, звонят семье и на работу
 
Назад
Угорі Унизу