• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Совет по мфо, реструктуризация

  • Автор теми Rorz877
  • Дата початку
  • Відповіді 9
  • Перегляди 1K

Rorz877

Читач
Реєстрація
26 Лип 2023
Дописи
15
Реакції
3
Бали
128
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Rorz877 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всем доброго времени суток. Первый раз пишу на данный форум, так что заранее сори если что то не так)
Война основательно ударила по доходам и всякие форс мажорные ситуации (и капля глупости) привели к тому что я набрал 15 кредитов в различных мфо, на сумму ~100к.
На данный момент возникла ситуация, когда оплачивать кредиты нет возможности - платежи буквально сьели весь доход. Хочу избавиться навсегда от этой проблемы, так как это уже начало напрягать. Нужно хотя бы несколько месяцев что бы "встать на ноги" и что то отложить, что бы начать возвращать долг.Уже есть 2 просрочки и вероятно что будут просрочки и по всем остальным.
Интересует что меня ждет в перспективе нескольких месяцев не возвращений данных кредитов. Звонки на личный номер не особо волнуют, так как в принципе не обращаю внимания на звонки/смс от левых номеров. Больше интересуют звонки знакомым/семье и особенно звонки на работу. По какому принципу данные организации прозванивают третьи лица и как добывают контактную информацию?
Насколько возможен процесс реструктуризации кредитов на более длинный срок не уплачивая при этом нечеловеческие проценты? Обращался в пару юридических компаний, но потом почитав отзывы немного разочаровался.
Заранее спасибо за любую помощь.
 
Всем доброго времени суток. Первый раз пишу на данный форум, так что заранее сори если что то не так)
Война основательно ударила по доходам и всякие форс мажорные ситуации (и капля глупости) привели к тому что я набрал 15 кредитов в различных мфо, на сумму ~100к.
На данный момент возникла ситуация, когда оплачивать кредиты нет возможности - платежи буквально сьели весь доход. Хочу избавиться навсегда от этой проблемы, так как это уже начало напрягать. Нужно хотя бы несколько месяцев что бы "встать на ноги" и что то отложить, что бы начать возвращать долг.Уже есть 2 просрочки и вероятно что будут просрочки и по всем остальным.
Интересует что меня ждет в перспективе нескольких месяцев не возвращений данных кредитов. Звонки на личный номер не особо волнуют, так как в принципе не обращаю внимания на звонки/смс от левых номеров. Больше интересуют звонки знакомым/семье и особенно звонки на работу. По какому принципу данные организации прозванивают третьи лица и как добывают контактную информацию?
Насколько возможен процесс реструктуризации кредитов на более длинный срок не уплачивая при этом нечеловеческие проценты? Обращался в пару юридических компаний, но потом почитав отзывы немного разочаровался.
Заранее спасибо за любую помощь.
Дивлячись які у Вас МФО.. По деяким можу підказати.
 
На форумі 100500 тем по даному питанню. Читайте. інформації дуже багато.
 
Дивлячись які у Вас МФО.. По деяким можу підказати.
Дуже дякую.
Egroshi, ClickCredit, MyCredit, Швидко Гроші, CrediSend, SmartiWay, SlonCredit, CreditPlus, Money4you, AvansCredit, KachayGroshi, Credit7, CreditKasa, Tengo, SosCredit, Finsfera.

У порядку спадання загальної суми яку повинен віддати.
Вже є просрочення по CreditKasa, але так розумію що 5 днів це ще мало - нікому не звонили, та поки що наскільки бачу тільки нарахували відсотки. Вчора вже пройшло просрочення по Credit7.
 
ClickCredit, MyCredit, SmartiWay ці дуже тихі, навіть можуть дзвінками не турбувати і реструктуризацію запропонують дуже швидко, але чекайте тіло , можна і частинами.
CrediSend, AvansCredit, Tengo ці дзвінками задовбують, але теж швидко на поступки йдуть
CreditKasa зараз в суди ходять можуть і на 2 місяць протермінування, вчора знаходив такі рішення в лютому взяли в травні вже подали в суд в липні вже рішення
Egroshi, Money4you оці у вас самі відбиті від цих можна будь що очікувати
 
Насколько возможен процесс реструктуризации кредитов на более длинный срок не уплачивая при этом нечеловеческие проценты? Обращался в пару юридических компаний, но потом почитав отзывы немного разочаровался.
Заранее спасибо за любую помощь.
Вот тут вам повезло. Это чистые мошенники-помагаторы. Никаких юристов на данной стадии вам не надо. Они понадобятся, если подадут в суд. Не раньше.
Радуйтесь, что не отдали последние деньги еще и этим.

А так, любое МФО может обзвонить, тут как повезет. Номера найти не проблема для них, всяких баз полно.
 
Всем доброго времени суток. Первый раз пишу на данный форум, так что заранее сори если что то не так)
Война основательно ударила по доходам и всякие форс мажорные ситуации (и капля глупости) привели к тому что я набрал 15 кредитов в различных мфо, на сумму ~100к.
На данный момент возникла ситуация, когда оплачивать кредиты нет возможности - платежи буквально сьели весь доход. Хочу избавиться навсегда от этой проблемы, так как это уже начало напрягать. Нужно хотя бы несколько месяцев что бы "встать на ноги" и что то отложить, что бы начать возвращать долг.Уже есть 2 просрочки и вероятно что будут просрочки и по всем остальным.
Интересует что меня ждет в перспективе нескольких месяцев не возвращений данных кредитов. Звонки на личный номер не особо волнуют, так как в принципе не обращаю внимания на звонки/смс от левых номеров. Больше интересуют звонки знакомым/семье и особенно звонки на работу. По какому принципу данные организации прозванивают третьи лица и как добывают контактную информацию?
Насколько возможен процесс реструктуризации кредитов на более длинный срок не уплачивая при этом нечеловеческие проценты? Обращался в пару юридических компаний, но потом почитав отзывы немного разочаровался.
Заранее спасибо за любую помощь.
Відразу вам скажу, що за декілька місяців з цим розрахуватися не вийде. А якщо і будете мати таку сумму на руках, то оплатите всі їх захмарні відсотки. Закривайте поступово, по одному, чекайте від них вигідних пропозицій. Головне - ніде більше не перекредитовуйтесь. Е гроші, Маніфою обдзвонять всіх.
 
Відразу вам скажу, що за декілька місяців з цим розрахуватися не вийде. А якщо і будете мати таку сумму на руках, то оплатите всі їх захмарні відсотки. Закривайте поступово, по одному, чекайте від них вигідних пропозицій. Головне - ніде більше не перекредитовуйтесь. Е гроші, Маніфою обдзвонять всіх.
Та я і розумію що за декілька місяців не розрахуюсь ) Тут малось на увазі що потрібно декілька місяців щоб прийти у себе фінансово та відкласти щось на подальше поступове закриття.
До оплати в егроші та мани4ю залишилось ще декілька тижнів, тому їх постараюсь закрити повністю.
А ось по таким як avans credit, швидко гроші, smartiway, slon credit, credi send, credit plus платежі в найближчі дні (періодичні платежі по пролонгаціям), та вже пройшли просрчки по credit7 і creditkasa.
А куди вони зазвичай надсилають пропозиції? Телефон на який зареєстровані кредити в мене не є активним, вмикаю його тільки коли потрібно отримати смс, тощо.
 
Та я і розумію що за декілька місяців не розрахуюсь ) Тут малось на увазі що потрібно декілька місяців щоб прийти у себе фінансово та відкласти щось на подальше поступове закриття.
До оплати в егроші та мани4ю залишилось ще декілька тижнів, тому їх постараюсь закрити повністю.
А ось по таким як avans credit, швидко гроші, smartiway, slon credit, credi send, credit plus платежі в найближчі дні (періодичні платежі по пролонгаціям), та вже пройшли просрчки по credit7 і creditkasa.
А куди вони зазвичай надсилають пропозиції? Телефон на який зареєстровані кредити в мене не є активним, вмикаю його тільки коли потрібно отримати смс, тощо.
На електронну почту
 
Всем доброго времени суток. Первый раз пишу на данный форум, так что заранее сори если что то не так)
Война основательно ударила по доходам и всякие форс мажорные ситуации (и капля глупости) привели к тому что я набрал 15 кредитов в различных мфо, на сумму ~100к.
На данный момент возникла ситуация, когда оплачивать кредиты нет возможности - платежи буквально сьели весь доход. Хочу избавиться навсегда от этой проблемы, так как это уже начало напрягать. Нужно хотя бы несколько месяцев что бы "встать на ноги" и что то отложить, что бы начать возвращать долг.Уже есть 2 просрочки и вероятно что будут просрочки и по всем остальным.
Интересует что меня ждет в перспективе нескольких месяцев не возвращений данных кредитов. Звонки на личный номер не особо волнуют, так как в принципе не обращаю внимания на звонки/смс от левых номеров. Больше интересуют звонки знакомым/семье и особенно звонки на работу. По какому принципу данные организации прозванивают третьи лица и как добывают контактную информацию?
Насколько возможен процесс реструктуризации кредитов на более длинный срок не уплачивая при этом нечеловеческие проценты? Обращался в пару юридических компаний, но потом почитав отзывы немного разочаровался.
Заранее спасибо за любую помощь.
В мене були Тенго, то дуже задовбують дзвінками дзвонили спочатку один раз до брата знайшли номер шукали мене, бо я морозилась, потім почала брати від них трубку тіло було 12 тис в них, десь через днів 40 приблизно запропонували тіло і типу 1200 комісії, я погодилась, бо дзвонили кожного дня, прислали гарантійку на електронну пошту і дали 3 дні на оплату, коли оплатила за кілька днів кредит був закритий
 
Назад
Угорі Унизу