• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Спільнота Анонімних Гравців

  • Автор теми jeff
  • Дата початку
  • Відповіді 27
  • Перегляди 2K

jeff

Форумчанин
Реєстрація
8 Лип 2023
Дописи
23
Реакції
8
Бали
128
UAH
0.00
jeff не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Проходять зустрічаі Анонімних гравців у містах Київ,Одеса,Львів також є онлайн зустрічі, безкоштовно,конфіденційно,сам є учасником даної спільноти і майже 4 роки не приймаю участь в азартних іграх
Для мене це єдине,що «спрацювало» щоб зупинитися і почати одужувати, адже лудоманія це хвороба, я чомусь вважав що це хобі
 
Проходять зустрічаі Анонімних гравців у містах Київ,Одеса,Львів також є онлайн зустрічі, безкоштовно,конфіденційно,сам є учасником даної спільноти і майже 4 роки не приймаю участь в азартних іграх
Для мене це єдине,що «спрацювало» щоб зупинитися і почати одужувати, адже лудоманія це хвороба, я чомусь вважав що це хобі
А де в Одесі проходять зустрічі?
 
Давно тоже не играл, но в памяти сохранилось несколько моментов. Как проиграл 35 тысяч грн, пока лежал в ванной. И ещё помню, как выиграл 200 тысяч и проиграл их за неделю потом :D Забил, когда осознал тупость всего происходящего. Даже не помню, когда последний раз ставил. Я играл недолго, но крупно.

Ааа, ещё вспомнил, как за проект наперед скинули 40,000 грн. И я их всадил в тот же день.

P.S. Никогда не играл на кредитные, заёмные ) Немного побыл обезьяной на свои кровные.

В целом, угораю с лудки. Без обид.

Желаю всем вылечиться :)
 
Київ,вул.Довженко,2 каб.13 (Соціальн служба м.Києва)
Неділя, 11.00
Приходь о 10.40
 
Чи знає хтось клуби/зустрічі анонімних лудоманів в Дніпрі?
Дякую
Чи хоча б онлайн

jeff , підкажіть, будь-ласка
 
Чи знає хтось клуби/зустрічі анонімних лудоманів в Дніпрі?
Дякую
Чи хоча б онлайн

jeff , підкажіть, будь-ласка
Середа 20.30
Неділя 21.00 платформа zoom
Друзі! (sun)
Запрошуємо вас на онлайн-групу анонімних гравців.
*Freedom UA* 💙💛

(time) Початок: *середа 20:30*

ZOOM
996 523 5628
Пароль 15

Простий вхід:

(checkmark)Одним з фундаментальних принципів Анонімних Гравців є концепція, згідно з якою люди, які мають схожі проблеми, можуть допомогти один одному і бути прикладом.

Ласкаво просимо (prayer_hands)
 
Доброго дня, підкажіть будь-ласка, цієї середи буде конференція?
 
 
А є якісь онлайн спільноти ? в тг ?
Шукай в Гугл по конкретній залежності, як приклад Анонімні Алкоголіки, Анонімні сексоноліки, Анонімні шопоголіки! Спільнот багато і у кожної свій канал в месенджері
 
Назад
Угорі Унизу