• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

справа закріплена за юристом готується позовна заява.

Nikolay220984

Читач
Реєстрація
29 Січ 2023
Дописи
5
Реакції
0
Бали
126
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Nikolay220984 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Тенго прислали смс що справа закріплена за юристам готується позовна заява підскажіть що це та як реагувати просрочка більше місяця
 
Тенго прислали смс що справа закріплена за юристам готується позовна заява підскажіть що це та як реагувати просрочка більше місяця
Лякалка.
Зараз всі шараги цим лякають.
По факту - коли зазвичай таке роблять, то не попереджують.
Тут по принципу : хто може робить, хто не може говорить.
 
они и умеют что "закриплять" и "готувати позовни заяви". Такие смешные..И наивные:)
 
Тенго прислали смс що справа закріплена за юристам готується позовна заява підскажіть що це та як реагувати просрочка більше місяця
Вони там ще багато закріплять за ким, а потім будуть просити тіло і 1000 собі на кольоса, бо вони точно на чомусь сидять, щоб оці всі відділи придумувати.
 
Тенго прислали смс що справа закріплена за юристам готується позовна заява підскажіть що це та як реагувати просрочка більше місяця
Взагалі не треба звертати увагу на те що пишуть шараги в розсилках своїх.
Як писали вище якщо подадуть в суд тоді і взнаєте, а всі інші їх лякалки до одного місця
 
Тенго прислали смс що справа закріплена за юристам готується позовна заява підскажіть що це та як реагувати просрочка більше місяця
Невже Панченко І.А??
Мені в минулий четвер таке саме приходило,а вчора запропонували закрити з частковим списанням відосотків(точно не скажу,бо по посиланням з смс не перехожу),тому чекаю тіло,а там вже буду думати)
 
Невже Панченко І.А??
Мені в минулий четвер таке саме приходило,а вчора запропонували закрити з частковим списанням відосотків(точно не скажу,бо по посиланням з смс не перехожу),тому чекаю тіло,а там вже буду думати)
Панченко один на всіх по ходу
 
Назад
Угорі Унизу