• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Страшилка чи серйозна заява від авіра кредит?

  • Автор теми tomorrow
  • Дата початку
  • Відповіді 23
  • Перегляди 2K

tomorrow

Форумчанин
Реєстрація
5 Лют 2023
Дописи
97
Реакції
71
Бали
308
UAH
2.00
Ваш пол
Женский
tomorrow не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Сьогодні пишуть мені на Вайбер ось таке
Питання, комусь може писали подібне і що після цього було? Чи все ж вони далі намагаються тиснули?
Я поки в повному ігнорі
Сиджу і думаю: а чого ж на роботу? 🤔 Чому Ж Не по місцю реєстрації?🤔 Хай шлють по місцю реєстрації, хай навіть приїздять в село особисто вручити лист, як раз буде підмога нашим воїнам))
 

Вкладення

  • Screenshot_2023-11-20-13-27-24-884_com.viber.voip-edit.jpg
    Screenshot_2023-11-20-13-27-24-884_com.viber.voip-edit.jpg
    166.6 Кб · Перегляди: 474
Але ж хто зна на що вони спроможні, може в суд одразу побіжуть, бо в них, бачте, підозри якісь там є
Ага, особливо про "про отримання даних про всі ваші нарахування заробітної плати та всі ваші надходження"

Хай собі там підозрюють, вам то що
 
Сьогодні пишуть мені на Вайбер ось таке
Питання, комусь може писали подібне і що після цього було? Чи все ж вони далі намагаються тиснули?
Я поки в повному ігнорі
Сиджу і думаю: а чого ж на роботу? 🤔 Чому Ж Не по місцю реєстрації?🤔 Хай шлють по місцю реєстрації, хай навіть приїздять в село особисто вручити лист, як раз буде підмога нашим воїнам))
Ещё не раз подобные смс будут. Эти пока в судах замечены не были. ИН сейчас запрещена.
 
Мені вже майже рік подібні листи на пошту приходять кожного тижня.
 
Де там таке в ст.25 ЗУ "Про споживче кредитування"?
Які нафіг відомості по зарплаті?
Це закриті дані.
"Без цілі повернення"? ШО ЗА БРЄД? Як це взагалі юридично можна доказати!
 
Страшилко: на чорному-чорному-чорному фоні чорна-чорна шарага надсилає чорне-чорне повідомлення про чорне-чорне стягнення через чорний-чорний суд... Хууухх! Все, страхіття закінчилось)
 
Страшилко: на чорному-чорному-чорному фоні чорна-чорна шарага надсилає чорне-чорне повідомлення про чорне-чорне стягнення через чорний-чорний суд... Хууухх! Все, страхіття закінчилось)
В мене тепер кожен день з 9 години ранку такі страшилки і аж до сьомої шлють 😁
Де там таке в ст.25 ЗУ "Про споживче кредитування"?
Які нафіг відомості по зарплаті?
Це закриті дані.
"Без цілі повернення"? ШО ЗА БРЄД? Як це взагалі юридично можна доказати!
Ну, знаєте... Як би я на цьому форумі не була, то певно вже б побігла платити, бо не маю юридичної освіти і могла ю подумати, що вони це можуть зробити.. вони на таких як я і мають гроші) але на щастя, я на форумі, і багато дізналась, тому просто уточнюю, якщо отримую такі різні повідомлення)
 
Останнє редагування:
Сьогодні пишуть мені на Вайбер ось таке
Питання, комусь може писали подібне і що після цього було? Чи все ж вони далі намагаються тиснули?
Я поки в повному ігнорі
Сиджу і думаю: а чого ж на роботу? 🤔 Чому Ж Не по місцю реєстрації?🤔 Хай шлють по місцю реєстрації, хай навіть приїздять в село особисто вручити лист, як раз буде підмога нашим воїнам))
Підкажіть, як з ними в результаті склалось? Чи сильно тероризували і чи змогли з ними домовитись на нормальну суму закриття?
 
Доброго дня дня. Я їм ні копійки не даю, вони мені щось там рахують, щось пропонують списання 50% від нарахувань, але ж вони там з тіла 3к нарахувади 11к))) йдуть нахєр))))
Але задовбуюсь дуже: дзвінки, смс в телеграм і Вайбер, навіть дзвонять туди, г@#дони. Погрожували і листом на роботу, і листом на місце реєстрації, і купу негативних наслідків. Але я готуюсь до нового року, купую братикам подарунки і шлю авіру подалі, свої умови виставою після свят, там і подимивось)
 
Доброго дня дня. Я їм ні копійки не даю, вони мені щось там рахують, щось пропонують списання 50% від нарахувань, але ж вони там з тіла 3к нарахувади 11к))) йдуть нахєр))))
Але задовбуюсь дуже: дзвінки, смс в телеграм і Вайбер, навіть дзвонять туди, г@#дони. Погрожували і листом на роботу, і листом на місце реєстрації, і купу негативних наслідків. Але я готуюсь до нового року, купую братикам подарунки і шлю авіру подалі, свої умови виставою після свят, там і подимивось)
доброго дня) і як у вас справи з ними зараз?
 
доброго дня) і як у вас справи з ними зараз?
Доброго дня, пишуть, може дзвонять, не в курсі. На свята пропонували тіло +40% , а зараз говорять що спишуть 40% всіх нарахувань. Ну але ж вони нарахували там тисяч сім, а тіло 1400грн)))
Я поки їм нічого не відповідаю
 
Доброго дня, пишуть, може дзвонять, не в курсі. На свята пропонували тіло +40% , а зараз говорять що спишуть 40% всіх нарахувань. Ну але ж вони нарахували там тисяч сім, а тіло 1400грн)))
Я поки їм нічого не відповідаю
Оточення турбували ?
 
Назад
Угорі Унизу