• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Суд з Юнекс Банком на 40 000. В задоволенні позову відмовлено

Tarass

Адвокат-Душечка
Адвокат
Реєстрація
1 Бер 2020
Дописи
16,884
Реакції
32,871
Бали
5,845
UAH
194.73
Ваш пол
Мужской
Отже, подав Юнекс Банк позовну заява про стягнення з моєї клієнтки майже 40 000 грн.
Я підготував відзив на позов, напрвили його до суду.
Суд почитав аргументи банку, наші аргументи і виніс своє рішення:
1683371189206.png


а все чому? а тому, що не треба банкам придумувати якісь там комісії за обслуговування кредиту, і дертри за це з людей гроші
юнекс_коміс.jpg


і, ще один приємний момент.
із 3 рішень суду, у 2023 році, по яких банку відмовлено, одне моє)))) дрібниця, а приємно
юнекс_рішення.jpg


маєте судові спори з банками або мфо? звертайтесь за контактами в підпису
 
Tarass, поздравляю с очередной победой. Приятно. Как бальзам на душу.

Может я и ошибаюсь, но мне кажется, что в суде первой инстанции лучше проиграть, но выиграть в апелляционном. Опять же, может я и ошибаюсь. Ведь после первой инстанции банк или мфошляпа может пойти в апелляцию. Хотя, очень далеко не факт, что это что-то поменяет в их пользу))
 
Tarass, поздравляю с очередной победой. Приятно. Как бальзам на душу.

Может я и ошибаюсь, но мне кажется, что в суде первой инстанции лучше проиграть, но выиграть в апелляционном. Опять же, может я и ошибаюсь. Ведь после первой инстанции банк или мфошляпа может пойти в апелляцию. Хотя, очень далеко не факт, что это что-то поменяет в их пользу))
спасибо)))
да пусть идут))) кто же им запретит))

а по тактике..надо смотреть каждую ситуацию. тут не было смысла "сливать" первую инстанцию)))
 
Чекаю поки вони і на мене подадуть) сума з % десь така сама)
 
Назад
Угорі Унизу