• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Miloan Суд з мілоан тепер також реальність

Ну пока что знаю что Кредит Касса начала бегать. Монетка, но те уже давно так делают. Милоан уже подавал или только пишет? А так калы некоторые судами увлекались.
Я в плане того, что суд с МФО уже давно стал распростронненой реальностью) как в свое время инн
 
Ну, що, рідненькі, тепер і мілоан побіг до суду. Дивного нічого не бачу.
Як я і казав, по судам будуть бігати усі МФО.
Готуймося
Сьогодні в Дії висвітилась судова справа по цій шаразі, засідання на кінець лютого, маю надію що до цього часу придушу разом з юристом цього таргана, поки не можу бачити судову справу, не пропускає Дія підпис
Сразу никто в суд не подаёт. Сначала пугалки как ранее было с ИН, а потом уже массово клепать их пошли. Так и с судами. Пробно подают и смотрят на реакцию.
Що означає пробно?
 
Сьогодні в Дії висвітилась судова справа по цій шаразі, засідання на кінець лютого, маю надію що до цього часу придушу разом з юристом цього таргана, поки не можу бачити судову справу, не пропускає Дія підпис

Що означає пробно?
а скільки у вас прострочення?
 
Сьогодні в Дії висвітилась судова справа по цій шаразі, засідання на кінець лютого, маю надію що до цього часу придушу разом з юристом цього таргана, поки не можу бачити судову справу, не пропускає Дія підпис

Що означає пробно?
Отоимуйте документи та звертайтеся до бриста з форуму. Пробно означає пробно. Треба їм напрацювати практику.. заочними рішеннями //
 
а скільки у вас прострочення?
В кінці червня 2024 року повинно вже бути як 3 роки
Отоимуйте документи та звертайтеся до бриста з форуму. Пробно означає пробно. Треба їм напрацювати практику.. заочними рішеннями //
Так, вже звернулась до Юристо з форума
 
Назад
Угорі Унизу