• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Суд з Монобанком на 150 000 грн. Рішення райнного суду скасовано. Замість 150 000, Моно отримує мінус 14 000.

Tarass

Адвокат-Душечка
Адвокат
Реєстрація
1 Бер 2020
Дописи
16,903
Реакції
32,931
Бали
5,845
UAH
203.23
Ваш пол
Мужской
Отже, у грудні 2023 року звернувся до мене клієнт, на якого Моно подали позов до суду.
В суді їм захотілось стягнути майже 150 000 грн.
1713435061281.png


Уклали ми договір, і я почав працювати))))
Районний суд, чомусь вирішив не звертати увагу на наші аргументи, та присудив стягнути з мого клієнта всі забаганки Моно(((

Враховуючи такі дії районного суду, нами було прийнято рішення подавати апеляційну скаргу.
І ось, сьогодні прийшла постанова апеляційного суду, якою рішення районного суду було скасовано, та ухвалено нове, яким відмовлено у задоволенні позову.

Окрім цього, з Моно підлягають стягнунню судовий збір 4026, та витртати на адвоката - 10 000, загалом14 026 грн)))
моно.jpg

моно150ап.jpg

Чергова перемога до скарбнички)))
Мої вітання клієнту)))
 
Tarass, тебя скоро шмонобанк будет недолюбливать, как диджики Mercato®
 
Вітаю з перемогою!!!
дякую))
Tarass, тебя скоро шмонобанк будет недолюбливать, как диджики Mercato®
жду блока своего счета)))

а Диджики это отдельная история)))
когда пишут суду, что против оплаты затрат на адвоката, прикладывают скрины с моего сайта и такие «видите, видите, там другие суммы написаны. не присуживайте столько денег»)))
 
когда пишут суду, что против оплаты затрат на адвоката, прикладывают скрины с моего сайта и такие «видите, видите, там другие суммы написаны. не присуживайте столько денег»)))
Помогает ? :rofl: :rofl:
 
а Диджики это отдельная история)))
когда пишут суду, что против оплаты затрат на адвоката, прикладывают скрины с моего сайта и такие «видите, видите, там другие суммы написаны. не присуживайте столько денег»)))
Суууууукаааааааа🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Пиши на сайте услуги в 3 раза дороже.
Конченые, конечно.
Нереально конченые...🤦🤦🤦
 
Отже, у грудні 2023 року звернувся до мене клієнт, на якого Моно подали позов до суду.
В суді їм захотілось стягнути майже 150 000 грн.
Переглянути вкладення 151181

Уклали ми договір, і я почав працювати))))
Районний суд, чомусь вирішив не звертати увагу на наші аргументи, та присудив стягнути з мого клієнта всі забаганки Моно(((

Враховуючи такі дії районного суду, нами було прийнято рішення подавати апеляційну скаргу.
І ось, сьогодні прийшла постанова апеляційного суду, якою рішення районного суду було скасовано, та ухвалено нове, яким відмовлено у задоволенні позову.

Окрім цього, з Моно підлягають стягнунню судовий збір 4026, та витртати на адвоката - 10 000, загалом14 026 грн)))
Переглянути вкладення 151182
Переглянути вкладення 151183
Чергова перемога до скарбнички)))
Мої вітання клієнту)))
Где то в уголке плачет один Мешник )
 
Назад
Угорі Унизу