• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Суд з ПриватБанк. Які перспективи?

Prince

Форумчанин
Реєстрація
16 Гру 2021
Дописи
153
Реакції
60
Бали
913
UAH
2.50
Prince не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня, сьогодні побачила себе на судовій владі, що примати подали до суду, мало того, що зараз маю суд з єапб,так ще і ці ж туди. Маю у них кредитну картку, просочення майже 2 роки, якщо правильно памятаю, то ліміт був 25000,скільки вони хочуть з мене здерти, ще не знаю, т як не бачила ще позовної заяви, але в приват24 показує заборгованість 47000по карті .
Таке питання, хто знає буду вдячна за відповіді. Як взагалі перспективи суду з ними? Чи є якийсь сенс захищатися? Тому що судячи з цін на правову допомогу (роблю висновок з того, скільки я вже заплатила юристу за супровід процесу з єапб, по якому тільки ще написаний відзив) я витрачу майже ту ж суму ,що примат нарахував відсотки на адвоката . І ще таке питання цікавить, як зараз з відрахуваннями з заробітної плати по рішенню суду? Бо маю офіційну з/п , то хвилююсь, як відреагує керівницто чи будуть вони про це знати? (Бухгалтерія знаходиться не на підприємстві, а взагалі в іншому місті, просто цікавить чи директор в курсі буде, що в мене є провадження? ((
 
Велика ймовірність отримати рішення, що суд відмовить повністю з задоволенні позову Приватбанку, або значно зменшить суму яку вони просять.
Вже дуже багато було аналогічних справ вашій.
 
як зараз з відрахуваннями з заробітної плати по рішенню суду?
на даний момент ніяк, якщо опублікують закон 8064 - можливо буде відновлення відрахувань, але це не точно, бо як буде працювати система на практиці, може показати тільки практика
 
Доброго дня, сьогодні побачила себе на судовій владі, що примати подали до суду, мало того, що зараз маю суд з єапб,так ще і ці ж туди. Маю у них кредитну картку, просочення майже 2 роки, якщо правильно памятаю, то ліміт був 25000,скільки вони хочуть з мене здерти, ще не знаю, т як не бачила ще позовної заяви, але в приват24 показує заборгованість 47000по карті .
Таке питання, хто знає буду вдячна за відповіді. Як взагалі перспективи суду з ними? Чи є якийсь сенс захищатися? Тому що судячи з цін на правову допомогу (роблю висновок з того, скільки я вже заплатила юристу за супровід процесу з єапб, по якому тільки ще написаний відзив) я витрачу майже ту ж суму ,що примат нарахував відсотки на адвоката . І ще таке питання цікавить, як зараз з відрахуваннями з заробітної плати по рішенню суду? Бо маю офіційну з/п , то хвилююсь, як відреагує керівницто чи будуть вони про це знати? (Бухгалтерія знаходиться не на підприємстві, а взагалі в іншому місті, просто цікавить чи директор в курсі буде, що в мене є провадження? ((
стесняюсь спросить это сколько же Вы заплатили за отзыв?! Был у меня суд с приматами в апелляции балгополучно выиграли, как раз с адвокатом, что писал Вам выше.
 
Доброго дня, сьогодні побачила себе на судовій владі, що примати подали до суду, мало того, що зараз маю суд з єапб,так ще і ці ж туди. Маю у них кредитну картку, просочення майже 2 роки, якщо правильно памятаю, то ліміт був 25000,скільки вони хочуть з мене здерти, ще не знаю, т як не бачила ще позовної заяви, але в приват24 показує заборгованість 47000по карті .
Таке питання, хто знає буду вдячна за відповіді. Як взагалі перспективи суду з ними? Чи є якийсь сенс захищатися? Тому що судячи з цін на правову допомогу (роблю висновок з того, скільки я вже заплатила юристу за супровід процесу з єапб, по якому тільки ще написаний відзив) я витрачу майже ту ж суму ,що примат нарахував відсотки на адвоката . І ще таке питання цікавить, як зараз з відрахуваннями з заробітної плати по рішенню суду? Бо маю офіційну з/п , то хвилююсь, як відреагує керівницто чи будуть вони про це знати? (Бухгалтерія знаходиться не на підприємстві, а взагалі в іншому місті, просто цікавить чи директор в курсі буде, що в мене є провадження? ((
Якщо ви працюєте з адвокатом і справа на вашу користь, то за рішенням суду витрати на адвоката вам повертають повністю або частково, в залежності яке прийнято рішення
 
Доброго дня, сьогодні побачила себе на судовій владі, що примати подали до суду, мало того, що зараз маю суд з єапб,так ще і ці ж туди. Маю у них кредитну картку, просочення майже 2 роки, якщо правильно памятаю, то ліміт був 25000,скільки вони хочуть з мене здерти, ще не знаю, т як не бачила ще позовної заяви, але в приват24 показує заборгованість 47000по карті .
Таке питання, хто знає буду вдячна за відповіді. Як взагалі перспективи суду з ними? Чи є якийсь сенс захищатися? Тому що судячи з цін на правову допомогу (роблю висновок з того, скільки я вже заплатила юристу за супровід процесу з єапб, по якому тільки ще написаний відзив) я витрачу майже ту ж суму ,що примат нарахував відсотки на адвоката . І ще таке питання цікавить, як зараз з відрахуваннями з заробітної плати по рішенню суду? Бо маю офіційну з/п , то хвилююсь, як відреагує керівницто чи будуть вони про це знати? (Бухгалтерія знаходиться не на підприємстві, а взагалі в іншому місті, просто цікавить чи директор в курсі буде, що в мене є провадження? ((
Вибачте,адвокат з Вас взяв 47 000?
 
стесняюсь спросить это сколько же Вы заплатили за отзыв?! Был у меня суд с приматами в апелляции балгополучно выиграли, как раз с адвокатом, что писал Вам выше.
Я не знаю, чи можна тут таке писати, якщо ні, то завчасно вибачаюсь. Заплатила вже 12000 грн +після набрання чинності рішення суду 10% від суми на яку вдасться зменшити суму позову, а вони хочуть не мало, позов на 270 000 грн
Вибачте,адвокат з Вас взяв 47 000?
Ні, поки що 12000,потім прийдеться платити 10% від суми на яку вдасться зменшити суму позову + якщо буде більше 3 засідань, кожне послідуюче 2000 грн, не говорю вже за апеляцію, то взагалі окремо
 
Я не знаю, чи можна тут таке писати, якщо ні, то завчасно вибачаюсь. Заплатила вже 12000 грн +після набрання чинності рішення суду 10% від суми на яку вдасться зменшити суму позову, а вони хочуть не мало, позов на 270 000 грн

Ні, поки що 12000,потім прийдеться платити 10% від суми на яку вдасться зменшити суму позову + якщо буде більше 3 засідань, кожне послідуюче 2000 грн, не говорю вже за апеляцію, то взагалі окремо
Де ви це чудо відкопали...
 
Я не знаю, чи можна тут таке писати, якщо ні, то завчасно вибачаюсь. Заплатила вже 12000 грн +після набрання чинності рішення суду 10% від суми на яку вдасться зменшити суму позову, а вони хочуть не мало, позов на 270 000 грн

Ні, поки що 12000,потім прийдеться платити 10% від суми на яку вдасться зменшити суму позову + якщо буде більше 3 засідань, кожне послідуюче 2000 грн, не говорю вже за апеляцію, то взагалі окремо
Це конфіденційна інформація щодо вартості гонорару, але якщо договором не передбачено між вами та адвокатом обов'язку щодо таємниці, тоді можете писати )))
 
Prince, вибачте у вас на 270 000 суд з Приватом чи з ЄАПБ? ...
Ваш пост.
Доброго вечора. Сьогодні мало відбутися судове засідання, еапб подало до суду по 5-ти договорам, на загальну суму 270 000грн.
 
Prince, вибачте у вас на 270 000 суд з Приватом чи з ЄАПБ? ...
Ваш пост.
На 270000 з еапб, там відсотки з космосу
Якщо ви працюєте з адвокатом і справа на вашу користь, то за рішенням суду витрати на адвоката вам повертають повністю або частково, в залежності яке прийнято рішення
Рішення на мою користь, це коли повна відмова суду у задоволенні позову? А як вони повертають кошти, це потрібно якусь заяву писати?
Де ви це чудо відкопали...з
Де ви це чудо відкопали...
Знайомий порадив, я ніколи з таким не зіткалася, а тепер і сама не рада, що туди звернулася, це дуже великі кошти виходять.
 
На 270000 з еапб, там відсотки з космосу

Рішення на мою користь, це коли повна відмова суду у задоволенні позову? А як вони повертають кошти, це потрібно якусь заяву писати?


Знайомий порадив, я ніколи з таким не зіткалася, а тепер і сама не рада, що туди звернулася, це дуже великі кошти виходять.
Вважаю, що рішення на вашу користь по справі ЄАПБ це коли відмова в позові, або якщо суд зобов'яже стягнути тіло кредиту та відсотки в межах строку дії договору, тобто до 30 днів.
По справі з Приватбанком може бути або відмова повністю, або зобов'яжуть повернути тіло повністю або частково без відсотків.
Виконанням рішення займатиметься приватний виконавець чи державна виконавча служба, у випадку з боржником Приватбанк, тільки державна виконавча служба .
 
Останнє редагування:
На форумі давненько,чим же вам з форума не підійшли адвокати та юристи? Не повірили їм,чи не довірились?То чого ж тоді зараз питаєте порад?У знайомого спитайте,чи є шанс виграти.?
Знайомий порадив
Що він каже, шанс є?
 
На форумі давненько,чим же вам з форума не підійшли адвокати та юристи? Не повірили їм,чи не довірились?То чого ж тоді зараз питаєте порад?У знайомого спитайте,чи є шанс виграти.?

Що він каже, шанс є?
Цікава Ви людина, я пишу, що ніколи з таким не зіткалася і просто з недосвідченності в таких справах звернулася до того юриста, якого мені порадили. Тепер вже розумію, що зробила дурницю і звісно, що по суду з Приватом вже звернуся до юриста з форуму. Якщо Вам не сподобалось те що я написала, то тоді вибачте і пройдіть повз цієї теми.
 
Назад
Угорі Унизу