• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Суд з Приватом можна виграти?

  • Автор теми Elisson
  • Дата початку
  • Відповіді 19
  • Перегляди 1K

Elisson

Форумчанин
Реєстрація
28 Вер 2021
Дописи
101
Реакції
79
Бали
343
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Elisson не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Завтра іду забирати документи з пошти. Знайшла себе на сайті судових рішень (статус - підбір судді чи щось таке), після того як рідним хотіли впарити лист з суду на моє прізвище. Що робити далі - знаю: не пускати на самотік, а знайти юриста(✓). Але все ж таки, не дають спокою думки... підкажіть хто знає, які шанси виграти суд?
 
Що робити далі - знаю: не пускати на самотік, а знайти юриста(✓).
Ну ви ж мабуть знаєте що в нас на форумі присутні юристи по цим питанням.
Але все ж таки, не дають спокою думки... підкажіть хто знає, які шанси виграти суд?
Без ознайомлення з доками вам з ходу ніхто не саже.
 
Ну ви ж мабуть знаєте що в нас на форумі присутні юристи по цим питанням.
Юриста вже знайшла...правда лист тільки завтра заберу. Розумію що кожна справа індивідуальна і т.д., але як кожна людина на сайті, хочу знати що мене чекає на цьому новому для мене етапі)
 
Юриста вже знайшла...правда лист тільки завтра заберу. Розумію що кожна справа індивідуальна і т.д., але як кожна людина на сайті, хочу знати що мене чекає на цьому новому для мене етапі)
Все будет хорошо . Мы с сестрой выиграли и аппеляции тоже. Почитайте решения судов в пользу ответчика по привату
 
Юриста вже знайшла...правда лист тільки завтра заберу. Розумію що кожна справа індивідуальна і т.д., але як кожна людина на сайті, хочу знати що мене чекає на цьому новому для мене етапі)
З толковим юристом все буде неодмінно добре ;)
 
Завтра іду забирати документи з пошти. Знайшла себе на сайті судових рішень (статус - підбір судді чи щось таке), після того як рідним хотіли впарити лист з суду на моє прізвище. Що робити далі - знаю: не пускати на самотік, а знайти юриста(✓). Але все ж таки, не дають спокою думки... підкажіть хто знає, які шанси виграти суд?
заберете документи, подивимось)))
думаю, там все стандартно, тому шанси на перемогу дуже не погані)))
 
Завтра іду забирати документи з пошти. Знайшла себе на сайті судових рішень (статус - підбір судді чи щось таке), після того як рідним хотіли впарити лист з суду на моє прізвище. Що робити далі - знаю: не пускати на самотік, а знайти юриста(✓). Але все ж таки, не дають спокою думки... підкажіть хто знає, які шанси виграти суд?
Проиграл на днях апелляцию Привату в Киеве, оставили в силе решение суда Вышгорода. В первой инстанции списали 700 гривен процентов из 37 тысяч. Такое впечатление, что судам поступила команда по защите гос. банков, последние решения в большинстве в их пользу.
 
Проиграл на днях апелляцию Привату в Киеве, оставили в силе решение суда Вышгорода. В первой инстанции списали 700 гривен процентов из 37 тысяч. Такое впечатление, что судам поступила команда по защите гос. банков, последние решения в большинстве в их пользу.
Схоже, що так. Судді (не всі) стали ігнорувати практику Великої Палати Верховного Суду по так званим приватбанківським картковим "кредитам" і присуджувати мох і болото. Раніше (до початку війни) мені вдавалося витягувати клієнтів повністю в таких справах. Тепер відбивається лише "піна", а "тіло кредиту", що складається з процентів, страхових внесків на страхування кредитного ліміту та іншої мішури, судді тупо присуджують, розводячи руками...
 
Завтра іду забирати документи з пошти. Знайшла себе на сайті судових рішень (статус - підбір судді чи щось таке), після того як рідним хотіли впарити лист з суду на моє прізвище. Що робити далі - знаю: не пускати на самотік, а знайти юриста(✓). Але все ж таки, не дають спокою думки... підкажіть хто знає, які шанси виграти суд?
Я два роки тому виграв суд повністю відмовив я писав відзив на позовну заяву що вони пропустили термін позовної давності який складає три роки а вони подали аж через шість після кінця терміну карти.Якби я проігнорував суд то вони б виграли.
 
У мене з ними суди уже рік.
За рекомендацією адвоката, зробила експертизу, тепер вони клопочуть про призначення суду тоді, коли їх представник буде вільний і про проведення суду онлайн, кожне клопотання відкладає дату суду.
Коли уже все склалось так як хотіли представники привата, поганий інтернет зв'язок. Знову перенесли.
Сподіваюсь що на призначену дату зірки зійдуться і вже буде кінець.
 
Я два роки тому виграв суд повністю відмовив я писав відзив на позовну заяву що вони пропустили термін позовної давності який складає три роки а вони подали аж через шість після кінця терміну карти.Якби я проігнорував суд то вони б виграли.
Срок действия карточки никак не влияет на срок исковой давности. Вероятно суд не признал анкету-заявку, как подписанный договор. Потому что 2 года назад, в этом "договоре с сайта", уже стоял срок исковой давности - 55 лет.
 
Срок действия карточки никак не влияет на срок исковой давности. Вероятно суд не признал анкету-заявку, как подписанный договор. Потому что 2 года назад, в этом "договоре с сайта", уже стоял срок исковой давности - 55 лет.
Впливає, якщо після закінчення її строку дії не було видано клієнту нову картку
 
Впливає, якщо після закінчення її строку дії не було видано клієнту нову картку
Условия договора прописаны в договоре. "Срок исковой давности составляет 3 года, если иное не прописано в договоре".
Номер карточки, это не номер вашего счета. Карточка - это просто инструмент, ничего общего не имеющий с вашим кредитом.
 
Завтра іду забирати документи з пошти. Знайшла себе на сайті судових рішень (статус - підбір судді чи щось таке), після того як рідним хотіли впарити лист з суду на моє прізвище. Що робити далі - знаю: не пускати на самотік, а знайти юриста(✓). Але все ж таки, не дають спокою думки... підкажіть хто знає, які шанси виграти суд?
було
приват_задов.jpg


стало:
приват_скас+заочк.jpg


приват_відмов.jpg


все реально))) з кваліфікованою допомогою, та при адекватному судді))))
 
Добрый вечер. Я тоже нашла на электронном суде что Приват таки подал иск. В Приват 24 сума 47 тыс, начала влезать в долговую яму с 11.2020,выплатила 30 тыс, не плачу с начала войны по причине болезни. Не работала год. Однако официально диагноз так и не выставили,т.к. врачи говорили ехать в Харьков... В общем просто начала лечиться по протоколам и работаю. Есть кипа документов с результатами МРТ, анализы и т.д. Интересует мнение юриста, сколько вообще реально могут списать? Заодно ищу юриста, узнала пару часов назад
 
Добрый вечер. Я тоже нашла на электронном суде что Приват таки подал иск. В Приват 24 сума 47 тыс, начала влезать в долговую яму с 11.2020,выплатила 30 тыс, не плачу с начала войны по причине болезни. Не работала год. Однако официально диагноз так и не выставили,т.к. врачи говорили ехать в Харьков... В общем просто начала лечиться по протоколам и работаю. Есть кипа документов с результатами МРТ, анализы и т.д. Интересует мнение юриста, сколько вообще реально могут списать? Заодно ищу юриста, узнала пару часов назад
Добрый вечер.
Пишите на вайбер/тг 0970448903.
Все обсудим.
 
Назад
Угорі Унизу