• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Суд з СенсБанком на 44 000 грн. В задоволенні позову відмовлено

Tarass

Адвокат-Душечка
Адвокат
Реєстрація
1 Бер 2020
Дописи
16,898
Реакції
32,917
Бали
5,845
UAH
201.73
Ваш пол
Мужской
у липні 2023 року, звернулась до мене людина, на яку СенсБанк (колишній АльфаБанк) подав відразу 3 позовні заяви про стягнення заборгованості)))

в справі, яка описується у пості, Сенси хотіли майже 44000 грн

1705742926208.png


Ну ок...я підготовив відзив на позов, направив його до суду, далі рішення.
районний суд виніс рішення, яким частково задовольнив позов банку

сенс_частково.jpg


під час розгляду справи, районним судом було встановлено, що банк нараховував моєму клієнту незаконну комісію за обслуговування кредиту.ось цю комісію суд і "списав"...але, чомусь забув взяти до уваги, що клієнт, певний час, оплачував всі вимоги банку, в тому числі і комісію....яку сам же районний суд визнав незаконною.

Враховуючи викладене, мною була підготовлена апеляційна скарга, де було обгрунтовано, що сплата комісії клієнтом також повинна зараховуватись в рахунок погашення тіла кредиту/відостків.
1705743277277.png



Апеляційний суд прислухався до моїх аргументів, та постановив скасувати рішення районного суду, та ухвалити нове, яким відмовити СенсБанку у стягненні заборгованості.

Сенс_відмов.jpg

Мої вітання клієнту з перемогою))
залишилось, ще дві справи)))) сподіваюсь, що після постанови апеляційного суду, районний суд приділить більше уваги справам, та нарешті зрозуміє....якщо комісія незаконна, то і кошти напарвлені на її оплату повинні зараховуватись в рахунок погашення кредиту, а не блін незаконної комісії)))
 
Tarass, вітання : )

але ж , про незаконність комісії вже не так все очевидно...після змін в законі про захист прав споживачів.

суди по різному трактують : (
 
Tarass, вітання : )

але ж , про незаконність комісії вже не так все очевидно...після змін в законі про захист прав споживачів.
дякую)))

так і раніше у банку була можливість її встановлювати, але при дотриманні певних умов.
це не той випадок
спасибо)))
 
у липні 2023 року, звернулась до мене людина, на яку СенсБанк (колишній АльфаБанк) подав відразу 3 позовні заяви про стягнення заборгованості)))

в справі, яка описується у пості, Сенси хотіли майже 44000 грн

Переглянути вкладення 143764

Ну ок...я підготовив відзив на позов, направив його до суду, далі рішення.
районний суд виніс рішення, яким частково задовольнив позов банку

Переглянути вкладення 143768

під час розгляду справи, районним судом було встановлено, що банк нараховував моєму клієнту незаконну комісію за обслуговування кредиту.ось цю комісію суд і "списав"...але, чомусь забув взяти до уваги, що клієнт, певний час, оплачував всі вимоги банку, в тому числі і комісію....яку сам же районний суд визнав незаконною.

Враховуючи викладене, мною була підготовлена апеляційна скарга, де було обгрунтовано, що сплата комісії клієнтом також повинна зараховуватись в рахунок погашення тіла кредиту/відостків.
Переглянути вкладення 143766


Апеляційний суд прислухався до моїх аргументів, та постановив скасувати рішення районного суду, та ухвалити нове, яким відмовити СенсБанку у стягненні заборгованості.

Переглянути вкладення 143770
Мої вітання клієнту з перемогою))
залишилось, ще дві справи)))) сподіваюсь, що після постанови апеляційного суду, районний суд приділить більше уваги справам, та нарешті зрозуміє....якщо комісія незаконна, то і кошти напарвлені на її оплату повинні зараховуватись в рахунок погашення кредиту, а не блін незаконної комісії)))
Гарна робота 👍
 
дякую)))
бачите, така ж історія як і з вами)))
другий вид платежу..але система одна і та ж(((
чомусь районні суди забувають рахувати сплати....хоч, про це і кажешь
У мене у сенсі реструктурізація 🤣🤣🤣🤣
 
у липні 2023 року, звернулась до мене людина, на яку СенсБанк (колишній АльфаБанк) подав відразу 3 позовні заяви про стягнення заборгованості)))
Тільки що, прийшло рішення по другій справі)))
Цього разу, районний суд вирішив не змушувати мене подавати апеляційну скаргу і відразу виніс рішення яким відмовив у задоволенні позову))))

альф.jpg

альф_відмов.jpg
 
Тільки що, прийшло рішення по другій справі)))
Цього разу, районний суд вирішив не змушувати мене подавати апеляційну скаргу і відразу виніс рішення яким відмовив у задоволенні позову))))

Переглянути вкладення 151041
Переглянути вкладення 151042
Шикарно
 
Назад
Угорі Унизу