• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Tarass

Адвокат-Душечка
Адвокат
Реєстрація
1 Бер 2020
Дописи
16,884
Реакції
32,871
Бали
5,845
UAH
194.73
Ваш пол
Мужской
Отже, звернулися ТОВ "Фінтраст" до моєї клієнтки із позовом, де бросили стягнути "заборгованість" у сумі 66909.81 ГРН, судовий збір, та свої "стандартні" 10 000 витрат на правову допомогу.

финтраст_вимоги.jpg


Мною було підготовлено та відправлено відзив на позов.

Під час розгляду справи, судом було встановлено, що позивач не довів належними та допустимими доказами отриамння моєю клієнткою коштів, від "первісного кредитора", а тому відмовив у задоволенні позову))))

финтраст_відмова.jpg


Мої вітання клієнтці))))
маєте не вирішені судові справи, звертайтесь за контактами в підпису)) буду радий допомогти)))
 
Отже, звернулися ТОВ "Фінтраст" до моєї клієнтки із позовом, де бросили стягнути "заборгованість" у сумі 66909.81 ГРН, судовий збір, та свої "стандартні" 10 000 витрат на правову допомогу.

Переглянути вкладення 143580

Мною було підготовлено та відправлено відзив на позов.

Під час розгляду справи, судом було встановлено, що позивач не довів належними та допустимими доказами отриамння моєю клієнткою коштів, від "первісного кредитора", а тому відмовив у задоволенні позову))))

Переглянути вкладення 143581

Мої вітання клієнтці))))
маєте не вирішені судові справи, звертайтесь за контактами в підпису)) буду радий допомогти)))
Ви просто молодець
Вітаю Вас і клієнтку)
 
Назад
Угорі Унизу