• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Суд з ТОВ "ФК "Фінтраст Україна" на 65 000 грн. Рішення районного суду скасовано, в задоволенні позову відмовлено.

  • Автор теми Tarass
  • Дата початку
  • Відповіді 2
  • Перегляди 421

Tarass

Адвокат-Душечка
Адвокат
Реєстрація
1 Бер 2020
Дописи
16,884
Реакції
32,871
Бали
5,845
UAH
194.73
Ваш пол
Мужской
Ще в жовтні 2023 року, звернулась до мене клієнтка на яку Фінтрасти подали до суду.
Просили суд стягнути майже 65 000 "боргу", судовий збір та свої, надумані, 10 000 витрат на адвоката.
финтр65.jpg

Мною було підготовлено відзив на позов, заперечення на відповідь на відзив.

Але, районний суд вирішив не перевантажувати себе роботою, та виніс більш-менш стандартне рішення, яким списав лише інфляційні витрати та 3% річних.

Порадившись із клієнткою, було прийнято рішення йти до апеляційного суду і там доводити необгрунтованість вимог Фінтрасту.

І ось сьогодні ми отримали постанову апеляційного суду.

Апеляційний суд розглянувши нашу апеляцію, відзив на апеляційну скаргу Фінтрастів та нашу відповідь на їх відзив встановив, що позивачем не доведено як факту укладення кредитного договору, так і факту отримання моєю клієнткою кредитних коштів))))

Ну можуть же блін, коли хочуть!!!!!

фінтраст_договор.jpg



финдог.jpg


Як наслідок, апеляційним судом рішення районного суду скасовано, та ухвалено нове, яким відмовлено у задоволенні позову.

финтр65відмов.jpg


Мої вітання клієнтці))))
 
Тарас як завжди на висоті, так тримати! Казав, кажу і буду казати, що треба завжди з ними боротися, та йти до кінця, не опускати руки, бо хто ігнорує, отримує ВП по заочному рішенню, платить потім всі забаганки і кричить як людей дурять і нічого з цим неможливо зробити, чим спонукає цих людожерів ходити по судах.
 
Тарас як завжди на висоті, так тримати! Казав, кажу і буду казати, що треба завжди з ними боротися, та йти до кінця, не опускати руки, бо хто ігнорує, отримує ВП по заочному рішенню, платить потім всі забаганки і кричить як людей дурять і нічого з цим неможливо зробити, чим спонукає цих людожерів ходити по судах.
дякую))
 
Назад
Угорі Унизу