• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Суди з ТОВ "ФК "ЄАПБ" на 26 000 грн та на 17 000. "Боржники" наносять удар у відповідь))))

  • Автор теми Tarass
  • Дата початку
  • Відповіді 21
  • Перегляди 1K

Tarass

Адвокат-Душечка
Адвокат
Реєстрація
1 Бер 2020
Дописи
16,884
Реакції
32,871
Бали
5,845
UAH
194.73
Ваш пол
Мужской
Продовжую вечір гарних новин)))

Отже, на прикинці січня та лютого 2024 року, звернулись до мене дві людини на яких ЄАПБ подали до суду.
В першому випадку просили стягнути суд 17 000 грн
1711640365607.png


В іншому трохи більше 26 000 грн.
1711640401627.png


Уклали ми договори та почалась моя робота.
Відзив на позов, заперечення на відповідь на відзив.

І ось сьогоді отримуємо два рішення.
По обох справах ТОВ "ФК "ЄАПБ" у стягненні заборгованості відмовлено, та ще й ухвалено стягнути на користь "боржників" 5000 та 3500 відшкодування витрат на адвоката.

єапб17.png



єапб26.jpg


Мої вітання клієнтам))))
І подяка за принципову позицію і готовність відстоювати свої права, навіть при таких "незначних" сумах
 
У мене є два договори у ЄАПБ , і я навіть думати не буду до кого звертатись у випадку суду )! Дуже класно спрацьовано , ви супер !
 
У мене є два договори у ЄАПБ , і я навіть думати не буду до кого звертатись у випадку суду )! Дуже класно спрацьовано , ви супер !
З юристом вже також визначився😏

Підкажіть, а зараз яка ситуація з ними у вас? Були лояльні пропозиції, чи зовсім ні? Чи ви все відмітали?)
 
З юристом вже також визначився😏

Підкажіть, а зараз яка ситуація з ними у вас? Були лояльні пропозиції, чи зовсім ні? Чи ви все відмітали?)
Лише телефонні дзвінки і все , розумієте мої договори до них попали в цьому і минулому місяці ) тому до суду в мене часу навалом ! Поки ніяких пропозицій немає і наврядчи будуть , як мінімум не так швидко . Якщо будуть якісь зміни або можливості з ними адекватно домовитись то звісно ж повідомлю на форумі , але я в це слабо вірю , тим паче що на поступки вони не йдуть .
 
мої договори до них попали в цьому і минулому місяці ) тому до суду в мене часу навалом ! Поки ніяких пропозицій немає і наврядчи будуть
А мій договір вже майже рік як у них) Пропозиція була, але ту мач: з переплатою в 50%+ від тіла. Для них це "лояльні" умови😄 Тож, поки чекаємо.

А вам бажаю витримки і терпіння)
Повідомте, як будуть зміни.
 
Лише телефонні дзвінки і все , розумієте мої договори до них попали в цьому і минулому місяці ) тому до суду в мене часу навалом ! Поки ніяких пропозицій немає і наврядчи будуть , як мінімум не так швидко . Якщо будуть якісь зміни або можливості з ними адекватно домовитись то звісно ж повідомлю на форумі , але я в це слабо вірю , тим паче що на поступки вони не йдуть .
Не хочу вас лякати. Немає тут нічого страшного. Але вони подають до суду відразу часто
 
Продовжую вечір гарних новин)))

Отже, на прикинці січня та лютого 2024 року, звернулись до мене дві людини на яких ЄАПБ подали до суду.
В першому випадку просили стягнути суд 17 000 грн
Переглянути вкладення 149555

В іншому трохи більше 26 000 грн.
Переглянути вкладення 149556

Уклали ми договори та почалась моя робота.
Відзив на позов, заперечення на відповідь на відзив.

І ось сьогоді отримуємо два рішення.
По обох справах ТОВ "ФК "ЄАПБ" у стягненні заборгованості відмовлено, та ще й ухвалено стягнути на користь "боржників" 5000 та 3500 відшкодування витрат на адвоката.

Переглянути вкладення 149557


Переглянути вкладення 149558

Мої вітання клієнтам))))
І подяка за принципову позицію і готовність відстоювати свої права, навіть при таких "незначних" сумах
Як гарно. Вітаю
 
Не хочу вас лякати. Немає тут нічого страшного. Але вони подають до суду відразу часто
Я це розумію , але там договір від май кредит і на 30 днів ! Тому я впевнений що як мінімум буду виплачувати тіло + відсоток за 30 днів , а це 16450 а не 35000 як хоче ЄАПБ)
 
Не хочу вас лякати. Немає тут нічого страшного. Але вони подають до суду відразу часто
Думаю це залежно від суми... Сумніваюсь що вони подадуть в суд коли в мене там борг наразі 5000
 
Я це розумію , але там договір від май кредит і на 30 днів ! Тому я впевнений що як мінімум буду виплачувати тіло + відсоток за 30 днів , а це 16450 а не 35000 як хоче ЄАПБ)
я теж так думав. договір на 14 днів. а в якомусь пункті прописано що уразі закінчення строку договору шарага має право нараховувати ще 90 днів після закінчення. І я це підписав і погодився. ну може у вас такого нема, то добре. Одне зрозумів, що треба все читати і розбиратись))
 
я теж так думав. договір на 14 днів. а в якомусь пункті прописано що уразі закінчення строку договору шарага має право нараховувати ще 90 днів після закінчення. І я це підписав і погодився. ну може у вас такого нема, то добре. Одне зрозумів, що треба все читати і розбиратись))
У мене там все добре , договір на 30 днів і в ньому ж таблиця в якій відсотки тільки за 30 днів користування ! То два тіла вони з мене отримають тільки через мій же труп !
 
Думаю це залежно від суми... Сумніваюсь що вони подадуть в суд коли в мене там борг наразі 5000
Я б не була такою впевненою. В моєму випадку єапб викупили 2 кредити, по одному тіло 5 000+ відсотки,по іншому більше. Вони об'єднують договори в один позов.
 
Продовжую вечір гарних новин)))

Отже, на прикинці січня та лютого 2024 року, звернулись до мене дві людини на яких ЄАПБ подали до суду.
В першому випадку просили стягнути суд 17 000 грн
Переглянути вкладення 149555

В іншому трохи більше 26 000 грн.
Переглянути вкладення 149556

Уклали ми договори та почалась моя робота.
Відзив на позов, заперечення на відповідь на відзив.

І ось сьогоді отримуємо два рішення.
По обох справах ТОВ "ФК "ЄАПБ" у стягненні заборгованості відмовлено, та ще й ухвалено стягнути на користь "боржників" 5000 та 3500 відшкодування витрат на адвоката.

Переглянути вкладення 149557


Переглянути вкладення 149558

Мої вітання клієнтам))))
І подяка за принципову позицію і готовність відстоювати свої права, навіть при таких "незначних" сумах
Доброго дня. У них мої 4 договори. Якщо по тіла,то це максимум 18000. Прислали лист оплатити за 20650. Що робити?Як вчинити в цій ситуації?
 
Доброго дня. У них мої 4 договори. Якщо по тіла,то це максимум 18000. Прислали лист оплатити за 20650. Що робити?Як вчинити в цій ситуації?
ну це хороша пропозиція якщо по всім договорам, відмовитесь вони 99 відсоків підуть до суду, а там вже 50 на 50.
 
ну це хороша пропозиція якщо по всім договорам, відмовитесь вони 99 відсоків підуть до суду, а там вже 50 на 50.
Написала про оплату рівними частинами протягом 10 місяців. А вдруг?
 
Написала про оплату рівними частинами протягом 10 місяців. А вдруг?
Цілком може пройти. На частини вони розбивають. Сам у них так закривав. Правда,сума була менша і на 4 платежі
 
Доброго дня. У них мої 4 договори. Якщо по тіла,то це максимум 18000. Прислали лист оплатити за 20650. Що робити?Як вчинити в цій ситуації?
доброго дня.
вам вирішувати))
варіантів не багато))
платите, чекаєте на суд, якого може і не бути
 
Назад
Угорі Унизу