• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

CreditKasa Судова справа. Договір на 300 днів

Bylik228

Форумчанин
Реєстрація
26 Лис 2018
Дописи
56
Реакції
11
Бали
2,565
UAH
0.00
Bylik228 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всім доброго дня
Чи є в когось позитивний досвід в суді, з кредит касою по їхніх кредитних лініях на 300 днів? Багато чую песимістичних думок після яких і не має сил судитись з ними
 
Всім доброго дня
Чи є в когось позитивний досвід в суді, з кредит касою по їхніх кредитних лініях на 300 днів? Багато чую песимістичних думок після яких і не має сил судитись з ними
А через який термін прострочення платежу вони на вас до суду подали?
 
пока все печально + почему то мания подавать на визнання недійсним+захист прав споживачів и конечно же все проиграно. эх
но думаю это временно, и на этих найдётся управа
 
пока все печально + почему то мания подавать на визнання недійсним+захист прав споживачів и конечно же все проиграно. эх
но думаю это временно, и на этих найдётся управа
У меня нет кк, зато есть кредит плюс и там тоже договор на год, причем брал до войны.
И самый треш, что его купили Тигипки :russian_roulette:
 
да вообще не факт что будут что то предпринимать.. плюс к этому так навскидку позиции у них ухудшаются
Дело в том что у меня уже 3 договора у них. Причем первый купили еще год назад, а сейчас за 2 недели примерно сразу 2. Как будто специально работают по мне. Думаю еще парочку купят и в суд пойдут, или даже с этими 3.
По остальным та я не особо парюсь, думаю их максимум тело+ проценты за 30 дней, а вот по этому как бы х10 не присудили :) , хорошо по нему одно из самых маленьких тел.
 
Всім доброго дня
Чи є в когось позитивний досвід в суді, з кредит касою по їхніх кредитних лініях на 300 днів? Багато чую песимістичних думок після яких і не має сил судитись з ними
Яка у вас просрочка?
 
Такс, наче попитала, скоріш за все вони почали кліпати такі договори з 2022 року, тож можливо ви брали в самому початку 2022 ?
Вечером гляну, вполне возможно. Вы свой на почте можете глянуть, я тоже его там нашел. На сайте их уже заблочен был.
 
Вечером гляну, вполне возможно. Вы свой на почте можете глянуть, я тоже его там нашел. На сайте их уже заблочен был.
Нема, нажаль, вже доступу до пошти. Якщо що, то наче деякі люди говорять, що наче з 2022 року начали таку дурні творити, і якщо ви могли його взяти 2022 року, то впринципі можете і не дивитись, адже судя з всього ви брали уже його вже у 2022 році.
Блін, вибачте що так сумбурно пишу?
 
Нема, нажаль, вже доступу до пошти. Якщо що, то наче деякі люди говорять, що наче з 2022 року начали таку дурні творити, і якщо ви могли його взяти 2022 року, то впринципі можете і не дивитись, адже судя з всього ви брали уже його вже у 2022 році.
Блін, вибачте що так сумбурно пишу?
да, в январе 22, я глянул. И да, я брал несколько в 21 году, там на 30 дней, можете выдыхать, вам повезло)
 
да, в январе 22, я глянул. И да, я брал несколько в 21 году, там на 30 дней, можете выдыхать, вам повезло)
Дякую, вибачте, що вас так запрягла) і дякую, що розібрали мій лепет)
 
Назад
Угорі Унизу