• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Судова справа. Експерти працюють. Ненормативна лексика

  • Автор теми Mercato®
  • Дата початку
  • Відповіді 14
  • Перегляди 385

Mercato®

Антиколектор онлайн
Компанія
Реєстрація
23 Жов 2018
Дописи
6,999
Реакції
14,193
Бали
10,005
UAH
162.00
Ваш пол
Мужской
І таке буває. Стирив на одному ресурсі 😂

"На вирішення експертів поставити наступні запитання:

1. Чи є психотравмувальним фактором для ОСОБА_1 нецензурна лайка (ненормативна лексика), висловлена 25 травня 2021 року в громадському місці гуртожитку, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , а саме сказані йому ОСОБА_2 слова: «ти ще раз бл.ь», «ти не думай бл.дь», «я тобі бл.ь порушу», «ти с.ка бл.ь», «ти падл.», «пішов ти бл.ь сук. бл.дь падл. нах.й бл.дь», «що ти бл.ь ти подивися бл.дь ти», «я тебе бл.ь зараз візьму нах.й», «с.ка бл.ь я тебе бл.ь піду нах.й»,«с.ка бл.ь»?


 
с.ка бл.ь
 
Там ще друга частина в ухвалі суду:

"2. Чи є психотравмувальним фактором для ОСОБА_1 погрози фізичною розправою та нецензурна лайка (ненормативна лексика), висловлена 15 червня 2021 року в громадському місці в АДРЕСА_1 , а саме сказані йому ОСОБА_2 слова та погрози: « ОСОБА_4 дло бл.ь так ся боїш нах.й бл.ь», «Я би тебе бл.дь переїб.вби тебе нах.й бл.ь», «Я би тебе йобн.в нах.й і пізд.ць нах.й», « ОСОБА_3 шо ти бл.ь», «А ну бл.ь тихо будь», «Під.р нах.й», «Іди нах.й?"

Це навіть цікавіше 🤓
Ого!
Прямо відчуваю, як пахне містом Долина Івано-Франківської області та стійким ароматом буття в гуртожитку.
То жєсть, панове)
 
Це лінгвістична експертиза. Залежить - де робити.
таки, ті питання поставили для судової психологічної експертизи, в даному випадку)) лінгвістичну не задовольнили клопотання
 
Admin, напротив меня сосед. Общаемся довольно редко.
В общем, чувак с глубоким алкоголическим стажем. Живя рядом, понимаешь, вот у людей движуха: то скандал, то менты, то драки...
Понимаю, как скучно я живу. Не то... Без изюминки.

Так вот. Он когда чета просит, то слово "бл" заменяет на 90% все остальные. У меня начинается квест:
- Сигарету?
- Не... бл...
- Позвонить кому?
- Не... бл...
- На мигах покажи!
- Гости... Посуда...
- Стаканчики?
- Да... бл...
 
Останнє редагування:
По теме вспомнил старый советский анекдот.
Заходят 3 алкаша в магазин:
- Три одеколона: два тройных, один ландышевый.
- Вот алкашня, уже бы брали 3 тройных сразу.
- Ну как же... С нами дама...

И еще:

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу