• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

SUNCredit (від Старфіну)

  • Автор теми Xeromant
  • Дата початку
  • Відповіді 98
  • Перегляди 6K
Ну ви якщо там вказали всі свої телефони а не реально контактних осіб, тоді переживати немає за що, но в УБКІ зайти глянути можна якщо не пам'ятаєте))
Я не надавала телефони ніякі, а в убкі всі телефони видалила
 
Sunkredit таки скористався фінансовою слабкістю під час війни "вмовив" своєю постійною рекламою взяти в них 12000 під 0.01% які тепер немає чим віддавати . ХТО має з ними проблеми ,чого очікувати і чия ця контора ?
Здравствуйте, а вы решили вопрос с sunkredit?
Завтра вихожу на протермінування,теж цікаво чого чекати
А вам такое не писали они ?
 

Вкладення

  • Screenshot_2024-03-27-14-33-31-013_org.telegram.messenger.jpg
    Screenshot_2024-03-27-14-33-31-013_org.telegram.messenger.jpg
    273.8 Кб · Перегляди: 101
У меня они есть , один раз сделала пролонгацию, сегодня снова срок оплаты . Денег пока нет . В первый раз звонили , писали что будут звонить третьим лицам, наяривали сильно . Посмотрим что будет завтра.
 
У меня они есть , один раз сделала пролонгацию, сегодня снова срок оплаты . Денег пока нет . В первый раз звонили , писали что будут звонить третьим лицам, наяривали сильно . Посмотрим что будет завтра.
Санкредит ?
 
А я с ними вообще не разговариваю , у меня 2 день сегодня в телеграм писали
Та я тоже, но иногда беру трубку на незнакомые номера . Вот и получается что с некоторыми общаюсь
 
А я с ними вообще не разговариваю , у меня 2 день сегодня в телеграм писали
15 чи 20 день протерм. з ними, прислила вчора смс закрити за тіло до 17-00, але коштів не було, але думаю ще пришлють і не раз))
 
Звонками сильно достают ?
Ні, лише роботом, одного дня кажуть для вас є акційна пропозиція натисніть один, на другий день робот каже що будуть обробляти мої контакти з УБКІ (там всі мої номери), на третій день знову робот каже що акція і натисніть 1, і так по колу =DDDD
 
Ні, лише роботом, одного дня кажуть для вас є акційна пропозиція натисніть один, на другий день робот каже що будуть обробляти мої контакти з УБКІ (там всі мої номери), на третій день знову робот каже що акція і натисніть 1, і так по колу =DDDD
Підкажіть, будь ласка, а де в УБКІ можна знайти контакти?
 
Назад
Угорі Унизу