• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Талион плюс. Переуступка долга. Что это?

Soni

Форумчанин
Реєстрація
25 Лис 2018
Дописи
194
Реакції
73
Бали
68
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Soni не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Хтось знайомий з талион плюс бо манівео мій борг їм переступив правда я не зовсім розумію як це переуступив
 
Хтось знайомий з талион плюс бо манівео мій борг їм переступив правда я не зовсім розумію як це переуступив
А какое у вас тело было? Ск просрочка и сейчас сама? У меня просто месяц и пока не продали, а судом пугают!
 
Хтось знайомий з талион плюс бо манівео мій борг їм переступив правда я не зовсім розумію як це переуступив
Що вам прийшло,смс чи лист? Яке тіло,скільки просрочка? Сьогодні в цьому допомагала знайомому.
 
Можете зробити скрін кабінету?
Минутку

Можете зробити скрін кабінету?
смотрите... инфы о агенстве уже нету. они оставили уменьшенную сумму и опять предлагают уже на нее реструктаризациюю Может жалоба подействовала или официальный запрос. или поняли, что больше не потяну.
 

Вкладення

  • реструктаризация.png
    реструктаризация.png
    51.4 Кб · Перегляди: 765
Минутку


смотрите... инфы о агенстве уже нету. они оставили уменьшенную сумму и опять предлагают уже на нее реструктаризациюю Может жалоба подействовала или официальный запрос. или поняли, что больше не потяну.
Після 3міс просрочки манівео передає борг цій компанії,вона просить оплатити або зменшену суму або взагалі тіло кредиту,на це дають час тиждень. Якщо не оплатити,то потім вже продають к капітал. А ті ви агатимуть всю суму заборгованості. Хоча сьошодні оплатили гарантійний платіж і зробили реструктуризацію решти заборговано,ті ті ж капітал. І з ними можливо домовитись. Куди ви писали жалобу? Який в впс термін просрочки?
 
Після 3міс просрочки манівео передає борг цій компанії,вона просить оплатити або зменшену суму або взагалі тіло кредиту,на це дають час тиждень. Якщо не оплатити,то потім вже продають к капітал. А ті ви агатимуть всю суму заборгованості. Хоча сьошодні оплатили гарантійний платіж і зробили реструктуризацію решти заборговано,ті ті ж капітал. І з ними можливо домовитись. Куди ви писали жалобу? Який в впс термін просрочки?
Срок просрочки с конца августа. Тело 3700. Запрос на юридический адрес и официально запрос директору
 
А какое у вас тело было? Ск просрочка и сейчас сама? У меня просто месяц и пока не продали, а судом пугают!
Тіло 3000 просрочка 2 місяці

Срок просрочки с конца августа. Тело 3700. Запрос на юридический адрес и официально запрос директору
А де взяти ту адресу і імейлу директора
 

Вкладення

  • Screenshot_2018-11-28-23-10-21.png
    Screenshot_2018-11-28-23-10-21.png
    27.5 Кб · Перегляди: 770
Мне утром пришло смс. И что теперь? Как быть?
 

Вкладення

  • Screenshot_2018-11-29-10-42-20-921_com.android.mms.png
    Screenshot_2018-11-29-10-42-20-921_com.android.mms.png
    26.6 Кб · Перегляди: 693
И мне такое пришло. у них сегодня день торговли))
 

Вкладення

  • Screenshot_2018-11-29-10-55-00.png
    Screenshot_2018-11-29-10-55-00.png
    26.4 Кб · Перегляди: 630
мне тож пришло, мнтересно что за зверь такой этот талион, инфы в нете практически нет.
 
Назад
Угорі Унизу