• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Таліон проснувся через рік після закриття боргу

  • Автор теми Ice_baby
  • Дата початку
  • Відповіді 26
  • Перегляди 2K

Ice_baby

Читач
Реєстрація
19 Січ 2022
Дописи
8
Реакції
7
Бали
278
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Ice_baby не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня! Хочу поділитись інформацією. Вчора до родичі почали телефонувати з компанії Таліон Плюс за борг в Манівео. В 2021році я оформила займ на суму 17 тисяч. Мала повернути 21. Частково сплачувала, потім вийшла на протермінування. На початку лютого Манівео передали борг Таліон Плюс. і тут почалось пекло, мілліони дзвінків,смс. Погрози, фотоколажі. Знайшла кошти,і 17 лютогоповністю закрила борг через кабінет Манівео. Від них прийшло повідомлення про закриття. І тут, вчора почали дзвонити за цей борг. Я передзвонила до них, вони спочатку говорили про всю суму початкового боргу, потім поклацали в комп'ютері, знайшли платіж в 16 тисяч. Але, сказали, що там мав бути ще один платіж. Це просто жах. І сьогодні зранку я отримала лист не з моїм прізвищем,але з вимогою спалити 51 тисячу. Вони вже геть збожеволіли. Відправила їм підтвердження платежу і довідку про закриття від Маніве. Чекаю. Були в когось такі ситуації?
 
Доброго дня! Хочу поділитись інформацією. Вчора до родичі почали телефонувати з компанії Таліон Плюс за борг в Манівео. В 2021році я оформила займ на суму 17 тисяч. Мала повернути 21. Частково сплачувала, потім вийшла на протермінування. На початку лютого Манівео передали борг Таліон Плюс. і тут почалось пекло, мілліони дзвінків,смс. Погрози, фотоколажі. Знайшла кошти,і 17 лютогоповністю закрила борг через кабінет Манівео. Від них прийшло повідомлення про закриття. І тут, вчора почали дзвонити за цей борг. Я передзвонила до них, вони спочатку говорили про всю суму початкового боргу, потім поклацали в комп'ютері, знайшли платіж в 16 тисяч. Але, сказали, що там мав бути ще один платіж. Це просто жах. І сьогодні зранку я отримала лист не з моїм прізвищем,але з вимогою спалити 51 тисячу. Вони вже геть збожеволіли. Відправила їм підтвердження платежу і довідку про закриття від Маніве. Чекаю. Були в когось такі ситуації?
Скільки ви їм в загальному заплатили?
 
Перегляньте КІ.
Скоріш за все ці навіжені щось наплутали
Можете в НБУ написати, що вимагають повернення закритого боргу.
+ довідку про закриття від манівео
 
Доброго дня! Хочу поділитись інформацією. Вчора до родичі почали телефонувати з компанії Таліон Плюс за борг в Манівео. В 2021році я оформила займ на суму 17 тисяч. Мала повернути 21. Частково сплачувала, потім вийшла на протермінування. На початку лютого Манівео передали борг Таліон Плюс. і тут почалось пекло, мілліони дзвінків,смс. Погрози, фотоколажі. Знайшла кошти,і 17 лютогоповністю закрила борг через кабінет Манівео. Від них прийшло повідомлення про закриття. І тут, вчора почали дзвонити за цей борг. Я передзвонила до них, вони спочатку говорили про всю суму початкового боргу, потім поклацали в комп'ютері, знайшли платіж в 16 тисяч. Але, сказали, що там мав бути ще один платіж. Це просто жах. І сьогодні зранку я отримала лист не з моїм прізвищем,але з вимогою спалити 51 тисячу. Вони вже геть збожеволіли. Відправила їм підтвердження платежу і довідку про закриття від Маніве. Чекаю. Були в когось такі ситуації?
Скорее всего раз продали талиону то и платить нужно было талиону, возможно так точно не уверен. Почитайте темы по этому поводу возможно у кого-то была подобная ситуация.
 
Доброго дня! Хочу поділитись інформацією. Вчора до родичі почали телефонувати з компанії Таліон Плюс за борг в Манівео. В 2021році я оформила займ на суму 17 тисяч. Мала повернути 21. Частково сплачувала, потім вийшла на протермінування. На початку лютого Манівео передали борг Таліон Плюс. і тут почалось пекло, мілліони дзвінків,смс. Погрози, фотоколажі. Знайшла кошти,і 17 лютогоповністю закрила борг через кабінет Манівео. Від них прийшло повідомлення про закриття. І тут, вчора почали дзвонити за цей борг. Я передзвонила до них, вони спочатку говорили про всю суму початкового боргу, потім поклацали в комп'ютері, знайшли платіж в 16 тисяч. Але, сказали, що там мав бути ще один платіж. Це просто жах. І сьогодні зранку я отримала лист не з моїм прізвищем,але з вимогою спалити 51 тисячу. Вони вже геть збожеволіли. Відправила їм підтвердження платежу і довідку про закриття від Маніве. Чекаю. Були в когось такі ситуації?
Тільки що і мені дзвонили. В 2021 брала 19 тисяч. Просять 25 і негайно. Вчора ввечері мамі дзвонили. Сказав можна частинами. Погрожує і судом, розказує що я шахрайка. ?
 
Тільки що і мені дзвонили. В 2021 брала 19 тисяч. Просять 25 і негайно. Вчора ввечері мамі дзвонили. Сказав можна частинами. Погрожує і судом, розказує що я шахрайка. ?
Зря с ними диалог ведёте игнор полный. Я вот с ними не общался и нервы в порядке и кредит закрыл за пол тела.)))
 
шось і мені активно сьогодні почав наярювати Таліон...вже 5 пропущених
 

Вкладення

  • Screenshot_20230209_111903.jpg
    Screenshot_20230209_111903.jpg
    73.9 Кб · Перегляди: 176
Зря с ними диалог ведёте игнор полный. Я вот с ними не общался и нервы в порядке и кредит закрыл за пол тела.)))
Та думала ж час пройшов, може щось і нормальне запропонують.
 
після продажу, платити мфо - не найкраща ідея
Гарне зауваження.
Якщо взяли на прозвон, то первинному
Якщо продали - то вже вторинному

Щодо ТС - беріть активно це в роботу і пуште таліон, що питання вже вирішене.
Якщо є ньюанси - до манівео хай звертаються. Ви зі своєї сторони все виконали
 
Через скільки запропонували пів тіла?
Точно не могу сказать месяцев восемь может больше, они сначала тело предложили я попросил разбить на два месяца а в ответ тишина, через месяц предложили пол тела.
 
Вирішив сьогодні закрити їх за півтіла.
Але була проблема - "акція" діяла до 31.01

Написав - просять 2.5 суми))

Тобто 10 днів тому їх 6к влаштовувало, а тут вже 15 подавай.
Хотєлка лопне
 
Вирішив сьогодні закрити їх за півтіла.
Але була проблема - "акція" діяла до 31.01

Написав - просять 2.5 суми))

Тобто 10 днів тому їх 6к влаштовувало, а тут вже 15 подавай.
Хотєлка лопне
не пройшло і півроку - запропонували за півтіла закрити
попросив гарантійку скинути - вже 4 години скидають
на лінії підтримки не особливо ввічлива жіночка постійно кидає слухавку
дивні люди
 
Скорее всего раз продали талиону то и платить нужно было талиону, возможно так точно не уверен. Почитайте темы по этому поводу возможно у кого-то была подобная ситуация.
Я вот недели две назад проплатила, манивео талиону передал, платила талиону.
 
Назад
Угорі Унизу