• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

ТАС купив борг в КМ

  • Автор теми Roman_Bo
  • Дата початку
  • Відповіді 3
  • Перегляди 140

Roman_Bo

Форумчанин
Реєстрація
16 Жов 2023
Дописи
209
Реакції
395
Бали
293
UAH
13.00
Ваш пол
Мужской
Roman_Bo не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня.
Є у мене кредит, взятий в Кредит Маркет орієнтовно в липні 2022го. По факту це переоформлений кредит 2021го року, котрий брав(долбограй, краще б тоді ще пішов у простроччення) на перекредитування.
Щомісячний платіж 13к, кредит на чотири роки(до 2026го). Плачу справно, але тут моя внутрішня жаба помітила, що 40% з місячного платежу складає "комісія", а відсоток за користування 0.01 в рік.
Так от, питання більше до юристів: чи є варіант подати позов на скасування комісії і врахування її в тіло кредиту?
Чи тут можна побавитись через прострочення?(наприклад платежами виплатити суму тіла + %, а далі - в прострочення і чекати суду)
Суть в тому, що кредит з поручителем(дружиною) - вона в курсі моїх поневірянь, але питання, чи банк не почне займатись фігнею(суд з поручителем і так далі).
 
Так от, питання більше до юристів: чи є варіант подати позов на скасування комісії і врахування її в тіло кредиту?
треба все рахувати, чи вартує воно того, але так, такий варіант є і він працює.

приклад справи з такими вводними данними


Суть в тому, що кредит з поручителем(дружиною) - вона в курсі моїх поневірянь, але питання, чи банк не почне займатись фігнею(суд з поручителем і так далі).
цілком можливий позов до поручителя
 
треба все рахувати, чи вартує воно того, але так, такий варіант є і він працює.

приклад справи з такими вводними данними



цілком можливий позов до поручителя
Чисто по цифрам: 250к тіло, щомісячний платіж 13к, 08-09.2022 були плетжі без комісії. Я так розумію, що на даний момент логічно платити до моменту виплати тіла +% без комісії і опісля подати позов. Думаю, економічно воно буде вигідно з любого боку).
 
Чисто по цифрам: 250к тіло, щомісячний платіж 13к, 08-09.2022 були плетжі без комісії. Я так розумію, що на даний момент логічно платити до моменту виплати тіла +% без комісії і опісля подати позов. Думаю, економічно воно буде вигідно з любого боку).
або відразу зрізати і платити в нормальному режимі)))
 
Назад
Угорі Унизу