• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Таскомбанк закриває проєкт sportbank

Сашкаааа

Форумчанин
Реєстрація
20 Гру 2022
Дописи
903
Реакції
478
Бали
443
UAH
50.00
Ваш пол
Мужской
Сашкаааа не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
«З 17 квітня залучення нових клієнтів та оформлення нових продуктів через застосунок sportbank припинено. З 12 травня 2024 року застосунок sportbank буде недоступний для подальшого використання», — йдеться у повідомленні.
 
Согласна ))) ещё б идея банк и их детище ОБанк , была бы очень рада)
Согласен. Это амно тут не нужно. Пусть займутся Ощадбанком и приватом, доведут их до ума. А всю эту шушеру убрать с рынка. Опять же, есть нормальные банки: Райффайзен, например.
 
+/- зручний додаток, його головна перевага для мене була в кешбеці. Але по умовах монобанк значно кращий та зручніший.

Маю 3 кредитні карти: Монобанк(-30к), Спорт(-15К), та ПУМБ(0)
Хотів на днях закрити ПУМБ, там боргів не має та і не користуюсь ним, але тепер перейду на користування ПУМБ, там кешбек більший та не буду відкривати кред. ліміт.
До того ж буде мотивація закрити швидко спортбанк.
 
Согласен. Это амно тут не нужно. Пусть займутся Ощадбанком и приватом, доведут их до ума. А всю эту шушеру убрать с рынка. Опять же, есть нормальные банки: Райффайзен, например.
так надо все закрывать и создать один государственный как при союзе , банки только бдят свои интересы , этот закроеться откроеться другой , но они все одинаковые по сути , сколько б незакрылось и сколько бы не открылось новых , зонтик от дождя они вам дадут только когда будет солнечная погода
когда нету простроченного кредита в банке и банк дал согласие на кредитование то он хороший , когда пошла прострочка и нечем платить и банк давит , то он плохой , все мы окучиваем свои интересы ....
у меня у соседа у двоих соседей по подьезду забрали квартиры за неуплату долга , квартира естественна была обеспечением кредита , деньги брали на бизнес , бизнес как всегда не пошел...........
 
+/- зручний додаток, його головна перевага для мене була в кешбеці. Але по умовах монобанк значно кращий та зручніший.

Маю 3 кредитні карти: Монобанк(-30к), Спорт(-15К), та ПУМБ(0)
Хотів на днях закрити ПУМБ, там боргів не має та і не користуюсь ним, але тепер перейду на користування ПУМБ, там кешбек більший та не буду відкривати кред. ліміт.
До того ж буде мотивація закрити швидко спортбанк.
Пумб взагалі кращій. В мене була кредитка на 15000. То вони як почалася війна запропонували закрити борг за половину цієї суми + відсотки не нараховували. І ця пропозиція пролонгалася десь місяця 3, поки я не згодився і закрив кредит.
 
Пумб взагалі кращій. В мене була кредитка на 15000. То вони як почалася війна запропонували закрити борг за половину цієї суми + відсотки не нараховували. І ця пропозиція пролонгалася десь місяця 3, поки я не згодився і закрив кредит.
Крутое предложение согласен
 
Назад
Угорі Унизу