• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Темный уголок беседки или обсуждение и днем и ночью.

IMG-2b9a92d4a526ef8f4982a03acb00ba3f-V.jpg
 
Як там індус? Снивсь?
Не знаю, може у вас красиві індуси, а у нас щось мале, худе, страшненьке. Тільки одного памятаю красивого, але і тот тільки один курс провчився.
Так що для сну навряд чи знайдете якусь кандидатуру.
 
Ну вас? Я більше з вами перед сном не говорю?????
Значить, снився)))))
Не знаю, може у вас красиві індуси, а у нас щось мале, худе, страшненьке. Тільки одного памятаю красивого, але і тот тільки один курс провчився.
Так що для сну навряд чи знайдете якусь кандидатуру.
Я про то і розказувала))) що в мене тут їх юрби ходять, вонм стрьомні і штиняють ?
 
Тепер хоч трішки перестали зловживати парфумами, бо раніше як що зайшли в кафе 2 дівчини, то все кафе можна закривати. Ці східні аромати виганяють відвідувачів на раз.
Я раніше думала расисти, говорять "вонючі..." Поки не попала в одну велику піцерію, так офіціантам прийшлось вікна відкривати, все рівно, ми тільки доїли і втекли.
 
Тепер хоч трішки перестали зловживати парфумами, бо раніше як що зайшли в кафе 2 дівчини, то все кафе можна закривати. Ці східні аромати виганяють відвідувачів на раз.
І парфуми важкі, і ще якісь суміші запахів… я спеції сама обожнюю, але таке враження, що вони натираються ними, і всякими бздючими маслами
 
І парфуми важкі, і ще якісь суміші запахів… я спеції сама обожнюю, але таке враження, що вони натираються ними, і всякими бздючими маслами
Їм приправи передають з Індії. Половини того, що вони вживають у нас немає.
 
Їм приправи передають з Індії. Половини того, що вони вживають у нас немає.
Те саме з арабами, самі скромні то африканці, походу))
Ку клукс клану на них нема))
Того вони ніколи , взагалі ніколи не ходять ніде по одному/одній
 
karmakoma, У нас не тільки індуси, у мене таке враження що вся Азія у нас вчиться, є і турки. Моя сусідка за турка вийшла, невдало.
 
karmakoma, У нас не тільки індуси, у мене таке враження що вся Азія у нас вчиться, є і турки. Моя сусідка за турка вийшла, невдало.
І я все життя живу коло цього дурдому, їхніх гуртожитків.. і корпуси медуніверу повсюди, і біля школи, і біля роботи моєї)) точно карма
 
images.jpg

Доброго утра понедельника.
Пусть он пролетит быстро и легко.
 
Назад
Угорі Унизу