• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Темный уголок беседки или обсуждение и днем и ночью.

Створю тему і назву її "безтолкові поради"
 
Это набор на подносе к нашим советам, не имеет ничего общего
Юля, ти хіба забула такого лікаря, як доктор Малахов, він лікував геморой при допомозі огірка. Доктор Малахов признавав народну медицину.
І якщо Touni, вважає огірок ліками, хто ми такі, щоб сумніватись?
 
Юля, ти хіба забула такого лікаря, як доктор Малахов, він лікував геморой при допомозі огірка. Доктор Малахов признавав народну медицину.
І якщо Touni, вважає огірок ліками, хто ми такі, щоб сумніватись?
Лучше бы он зелёнкой и подорожником лечил геморрой, а не огурцом))
 
Юля, ти хіба забула такого лікаря, як доктор Малахов, він лікував геморой при допомозі огірка. Доктор Малахов признавав народну медицину.
І якщо Touni, вважає огірок ліками, хто ми такі, щоб сумніватись?
Огірок для мене їда - закуска ,ну ні як не пхати його кудись )))
 
Створю тему і назву її "безтолкові поради"
Але май на увазі, якщо ти справжній експерт, то ти повинен на собі пораду випробувати і довести, що порада не дієва. Як "Руйнівники міфів"
Інакше ми тебе будемо вважати ретроградом і людиною, що не визнає нового.
 
Але май на увазі, якщо ти справжній експерт, то ти повинен на собі пораду випробувати і довести, що порада не дієва. Як "Руйнівники міфів"
Інакше ми тебе будемо вважати ретроградом і людиною, що не визнає нового.
Як краще на х...р солі насипати? Та ні,дякую
 
Не хочешь запихать, то натри и приложи))
Ні, ні, ні, по доктору Малахову, весь сенс був в живому корнішоні, що росте прямо на грядці і не зриваючи з стебла, проводити лікування.
 
Ні, ні, ні, по доктору Малахову, весь сенс був в живому корнішоні, що росте прямо на грядці і не зриваючи з стебла, проводити лікування.
Капец)) Этот доктор Малахов вообще извращенец))
Главное, чтобы он его пометил, а то ещё сожрёт его потом случайно))
 
Капец)) Этот доктор Малахов вообще извращенец))
Главное, чтобы он его пометил, а то ещё сожрёт его потом случайно))
А що ти хочеш, це рашка. Там цей доктор Малахов багато років на їхньому першому вів передачу. Там ще Малишева є, веде передачу про здоров'я і вчить правильно какати, син Малишевої в одній передачі співає пісню про яєчки. А в іншій Малишева на жінці в гольфі показує, як обрізати крайню плоть на члені. То все можна знайти на ютубі.
Дикий, темний народ.
 
А що ти хочеш, це рашка. Там цей доктор Малахову багато років на їхньому першому вів передачу. Там ще Малишева є, веде передачу про здоров'я і вчить правильно какати, син Малишевої в одній передачі співає пісню про яєчки. А в іншій Малишева на жінці в гольфі показує, як обрізати крайню плоть на члені. То все можна знайти на ютубі.
Дикий, темний народ.
Да уж... Неа я такое смотреть точно не хочу))
 
Да уж... Неа я такое смотреть точно не хочу))
Я теж подивилась після того, як Галкін в якісь пародії про це розповів. Я думала він перекручує. Але ні, це справді на їхньому першому каналі показували.
 
Я теж подивилась після того, як Галкін в якісь пародії про це розповів. Я думала він перекручує. Але ні, це справді на їхньому першому каналі показували.
Жесть, ладно там в Ютубе такое показывать, но на телевидении. А если реально, кто-то с огурцом трюк проделает, это капец конечно))
 
1713378016084.png
 
Назад
Угорі Унизу