• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Тонзиліт,(народна медицина)

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

ПАННОЧКА

НЕСКОРЕНА
✩ Premium ✩
Реєстрація
9 Кві 2019
Дописи
15,597
Реакції
35,911
Бали
5,565
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
ПАННОЧКА не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Друзі, ситуація така...
Племінниця захворіла на тонзиліт.вже робили проколи в горлі. Нічого не допомагає
Чи є якісь народні методи?
Хтось стикався з цією хворобою?
Потрібна тільки достовірна інформація.
 
Друзі, ситуація така...
Племінниця захворіла на тонзиліт.вже робили проколи в горлі. Нічого не допомагає
Чи є якісь народні методи?
Хтось стикався з цією хворобою?
Потрібна тільки достовірна інформація.
Стикалася.
Лікували, але, крім ускладнень, ніякого ефекту.
За рекомендацією лікарів, в 16 років мені видалили гланди і я забулась про дану хворобу.
 
Прокол? С промыванием не путаете?
 
Из своего опыта. Настойка прополиса разводится с водичкой и полоскать. Мне и ребенку не раз помогало
 
Прокол? С промыванием не путаете?
Роблять прокол, якщо гній збирається в середині і не виходить. Чекати, коли саме прорве, великий ризик і + неможливо збити температуру.
 
Shanti, саме так(((
 
Було діло...
Принеприємніша хвороба...
Доречі, з народних порад, мені допомагало полоскання перекисом водню (але це коли були зовнішні ураження у горлі). Більше, нажаль, нічого.
Дякую,перекажу сестричці...
 
Ох, не стал бы я

Усугубить не страшно?
Завжди страшно,коли це стосується здоров'я дітей.
В мене сестра сама в медицині працює,ніколи не зверталася за допомогою. А зараз попросила
А мама моя полюбляє народну медицину (зараз сидить ,відкрила свій сундук,і переглядає записи , газети.)
 
Друзі, ситуація така...
Племінниця захворіла на тонзиліт.вже робили проколи в горлі. Нічого не допомагає
Чи є якісь народні методи?
Хтось стикався з цією хворобою?
Потрібна тільки достовірна інформація.
У мелкой моей был тонзиллит. Ездили неделю к доктору, чистили от гнойников( очень не приятная процедура но куда более действенная, чем домашнее лечение. Ещё Полоскали в процессе и после хлоргексидином. Исключили все острое кислое, горячее и холодное. Уже пол года ничего не беспокоит.
 
Знаю, что это такое. Прошлым летом мучалась, да ещё и на работу ходила, температура высокая была. Пила антибиотики, плюс полоскания фурацилином, плюс протирала растоптанным стрептоцидом сами гланды. Конечно же сделала исключения в еде, выше вам написали. Самое главное убрать гной, он ведь гонит такую высокую температуру
 
Дякую ,мої хороші!
Повідомлю сестрі Ваші ситуації..
 
Пусть выздоравливает! И помните, гнойная ангина даёт сильнейшее осложнение на сердце
Дякую за побажання)))
Пусть выздоравливает! И помните, гнойная ангина даёт сильнейшее осложнение на сердце
Дякую за побажання)))
У мелкой моей был тонзиллит. Ездили неделю к доктору, чистили от гнойников( очень не приятная процедура но куда более действенная, чем домашнее лечение. Ещё Полоскали в процессе и после хлоргексидином. Исключили все острое кислое, горячее и холодное. Уже пол года ничего не беспокоит.
Дякую))))
 
Друзі, ситуація така...
Племінниця захворіла на тонзиліт.вже робили проколи в горлі. Нічого не допомагає
Чи є якісь народні методи?
Хтось стикався з цією хворобою?
Потрібна тільки достовірна інформація.
У мого сина хронічний тронзиліт, захворів три роки тому. Були ми десь у чотирьох лорів. Там є різні ступені хвороби. У мого сина, починаючи з середини вересня і до першого тепла, дуже часто температура 37-2, 37-8, слабкість, рипить горло, часто пропускає навчання. Один лор сказав, що немає нічого страшного, що 50% людей живе з цим. Лікування назначали на місяць, без антибіотиків. Проходило, а потім через кілька тижнів знову. Рекомендували їсти тверде, щоб гнійник видалялися. Син навчився сам це робити. А щодо видалення, жоден лор не говорив про це, у багатьох підлітків така хвороба. Одна знайома говорила, що в дитинстві видалили мигдалини, то ще гірше стало, бо вони є захистом для органів.
 
Друзі, ситуація така...
Племінниця захворіла на тонзиліт.вже робили проколи в горлі. Нічого не допомагає
Чи є якісь народні методи?
Хтось стикався з цією хворобою?
Потрібна тільки достовірна інформація.
страдаю всю жизнь,ничего окромя удаления не поможет.После 40 лет меньше напрягает,но все равно штырит.Кроме как удалить варианта нет,хоть бы кто что не говорил.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу