• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉
Знайшла декілька справ про стягнення заборгованості ЄАПБ та ОТП Факторинг за декільками кредитами, проданими однією фінансовою установою
Справа № 573/2402/19
Справа № 523/14537/18
Справа № 632/1106/20
Справа № 636/103/20
Але, ще було рішення про стягнення заборгованості за різними кредитними договороми, проданими різними фінансовими установами, знайду - скину сюди))

6. Чи може одна кол.фірма викупити всі борги наприклад 10 мфо і 2 банки обєднати їх і вимагати від боржника поверненя коштів?
Так, може. Це буває дуже рідко, стосовно викупу всіх боргів, але бувають випадки, коли колекторські фірми можуть викупити 3-4 кредити і вимагати повернення коштів за вказаними кредитами.
Знайшла декілька справ про стягнення заборгованості ЄАПБ та ОТП Факторинг за декільками кредитами, проданими однією фінансовою установою
Справа № 573/2402/19
Справа № 523/14537/18
Справа № 632/1106/20
Справа № 636/103/20
Але, ще було рішення про стягнення заборгованості за різними кредитними договороми, проданими різними фінансовими установами, знайду - скину сюди))

7. Виїздні групи? Надіслали смс-повідомлення, що прямує виїздна група, що робити?
На сьогоднішній день, виїздні групи є в більшій мірі способом, щоб психологічно, через смс-повідомлення тиснути на боржника, ніж чимось реальним.
Чула про випадки, коли приїжджали і вручали "вимогу про сплату заборгованості" і запитували "Чому не платите по кредиту?". Бували випадки, коли клеїли дану "вимогу" на двері квартири, але нічого більшого.
Тому, виїздні групи не є такими страшними, як про них пишуть)
Клеїть Ідея банк, мені обклеїли, але це теж не смертельно, я сфотографувала,
і кіберам заяву, через дві неділі вони мені на моїх умовах рестуктуризували кредит, заборгованість була 4 місяці.
 
Останнє редагування:
Клеїть Ідея банк, мені обклеїли, але це теж не смертельно, я сфотографувала,
і кіберам заяву, через дві неділі вони мені на моїх умовах рестуктуризували кредит, заборгованість була 4 місяці.
Ще Приват раніше клеїв "Увага розшук", але зараз я не чула них
 
А чи цікаво їм буде, якщо сукупна сума буде перевищувати реальний дохід, а з боржника стягнути майном або житлом змоги не буде?
У меня все долги и по банкам и по Мфо выкуплены одной и той же компанией.емли присылают письма то сразу пачку
 
Кредит капитал(бывший примоколлект)
Делиться своими историями с этой « организацией» просьба в специальном разделе :
Данная тема создана чтоб развеять мифы о коллекторах. ( « миф»- недостоверная информация, вымысел,распространённое заблуждение) ;)
 
У меня все долги и по банкам и по Мфо выкуплены одной и той же компанией.емли присылают письма то сразу пачку
Ніхто не заперечує, що колекторська компанія може викупити всі кредити.
Я писала, що таке може бути, але буває рідко))
 
LeTa, ты спросила я ответила,а коммент был на тот,что не может одна компания выкупить все кредиты
 
Татьяна222, прошел месяц...
Ты как всегда вовремя))
 
Добрый вечер, я с таким вопросом.... можно как то прекратить звонки на работу... и руководителю?
 
Дуже багато створюється тем та ставиться питань про діяльність колекторських служб по заборгованості у МФО.
Тому коротко розбираєм дані питання та розвіюємо міфи про колекторів.

1. Чи може колектор застосовувати фізичну силу (бити, наносити різного роду травми) для повернення боргів?
Ні. За всю юридичну практику, не чула про випадки застосування фізичної сили колекторами.
Більше того, відповідальність за нанесення тілесних ушкоджень, передбачено у КК України.
Звичайно, колекторськими фірмами в певних випадках порушується законодавство, але не до такого ступеня, тому ніхто бити, різати чи вбивати Вас не буде.

2. Чи можуть колектори посадити в тюрму за борг?
Є питання, стосовно того, що люди отримують повідомлення, що відносно них готується Заява в поліцію (ну, або вже готова) про притягнення їх до кримінальної відповідальності за ст. 190 КК України (шахрайство).
В тюрму ніхто за кредит в МФО посадити не може, так як це не підпадає під категорію шахрайства.
В випадку звернення МФО до поліції з заявою про кримінальне правопорушення, слідчий просто відмовить у прийнятті даної заяви, посилаючись на те, що в даному випадку між людиною та МФО цивільно-правові стосунки і порекомендує МФО звернутись до суду.
Тому, про притягнення до кримінальної відповідальності забуваєм.

3. Чи повинні мої родичі платити мої кредити?
За частиною 1 ст. 1054 ЦК України, за кредитним договором банк або інша фінансова установа (кредитодавець) зобов'язується надати грошові кошти (кредит) позичальникові у розмірі та на умовах, встановлених договором, а позичальник зобов'язується повернути кредит та сплатити проценти.
Так, повернення кредиту лежить на позичальнику, а не на інших особах.
Тому, Ваші родичі жодного відношення до кредитів не мають. (Винятки становлять Договори поруки).

4. Приходять повідомлення, що мені заборонили виїзд закордон. Чи можуть колектори заборонити виїзд закордон?
Заборону для виїзду закордон може зробити лише суд, за Поданням виконавця. Тому, якщо у Вас немає відкритих виконавчих проваджень, жодної заборони виїзду закордон немає. (Винятком є заборгованість зі сплати аліментів).

5. Чи можна подавати на колекторів позови до суду?
З цього питання слідує наступне питання "Які позовні вимоги Ви будете зазначати в даній позовній заяві?"
Стосовно моральної шкоди, тут її потрібно довести, потрібно довести хто спричинив цю шкоду і т.д.
Мало того, що потрібна велика доказова база, так це ще й затратно і довго і в результаті не приведе до бажаного результату.
Тому, подання позову на колекторів не несе жодного сенсу, на даний час, в нас це не працює.

Буду додавати більше поширених питань. Крім цього, можете писати свої питання, будемо їх розбирати.
Мне пришло письмо домой с печатью, о том что прийдут описывать имущество итд, письмо обычное не заказное, что мне ждать от них?
 
Добрый вечер, я с таким вопросом.... можно как то прекратить звонки на работу... и руководителю?
Вариант 1 : заплатить всё что хотят.
Вариант 2 : сменить работу.
Мне пришло письмо домой с печатью


Если шо - это я про печати...
 
Добрый вечер, я с таким вопросом.... можно как то прекратить звонки на работу... и руководителю?
Нууу, как я читала на форуме, типа можно написать в НБУ от имени людей которым названивают, и типа они перестанут это делать, но я точно сказать не могу
 
Назад
Угорі Унизу