• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

TopCredit TOP1 та Є-гроші

  • Автор теми Nani
  • Дата початку
  • Відповіді 25
  • Перегляди 837

Nani

Форумчанин
Реєстрація
17 Лют 2024
Дописи
212
Реакції
162
Бали
68
UAH
78.00
Ваш пол
Женский
Nani не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
доброго дня, всім!
Як себе зараз ведуть топ1 та е-гроші?
С завтра піде прострочення. Грошей звісно нема. Суми великі і там і там по 30к тіло.
Історія не нова, як і у всіх. Перекредитовувалась до такої суми , зо страшно.

Чи можна нормально домовлятися, або чекати жаху?
 
доброго дня, всім!
Як себе зараз ведуть топ1 та е-гроші?
С завтра піде прострочення. Грошей звісно нема. Суми великі і там і там по 30к тіло.
Історія не нова, як і у всіх. Перекредитовувалась до такої суми , зо страшно.

Чи можна нормально домовлятися, або чекати жах
Просрочка месяц на уступки не идут с 6500 насчитали 23 тысячи по скидке предлагали закрыть за 19500 но я отказался от такого "щедрого" предложения по слухам дальше продают КредитПроминвесту
 
доброго дня, всім!
Як себе зараз ведуть топ1 та е-гроші?
С завтра піде прострочення. Грошей звісно нема. Суми великі і там і там по 30к тіло.
Історія не нова, як і у всіх. Перекредитовувалась до такої суми , зо страшно.

Чи можна нормально домовлятися, або чекати жаху?
Топ 1 та Є гроші , по суті одна і та сама шарага. Можуть влаштувати терор, особливо при таких тілах. У них всі ваші контакти з телефонної книги. Потім продадуть кредитпромінвест або преміум актив. Ті також покошмарять нормально, але з ними з часом можна вийти на тіло. Головне не показувати, що цей терор має на вас якийсь вплив. Але оточення задінуть однозначно
 
Это одна контора на уровне с биткапитал. 3 день просрочки никого пока не трогали
 
З топ1 не зв'язувався. Є гроші найсмердючіша з півнячих контор. З мене хотіли збити 2 тіла, при тому що я військовий. Скасували відсотки, які зазначені відсотками, але натомість нараховували коміссію за користування. Вийшов на протермінування. Неодноразово намагались вкрасти гроші з карти, яку їм засвітив. Через 1,5 місяці передали кредитпромінвесту. З ними вирішив трохи більше, ніж за тіло.
 
Та тіла великі, я їх не сплачу за раз. Тільки частинами. Але розумію, що того не буде.
Яким чином мають доступ до телефонної книги? Був їх застосунок, але коли встановлювала не дала дозволу до контактів.
Більш звісно страшно, що будуть дзвонити партнерам. Репутація в моїй роботі важлива(
Ну що буде, то буде.
Скільки думок вже не було і про суїцид, но таке. Це того не ватро
 
Та тіла великі, я їх не сплачу за раз. Тільки частинами. Але розумію, що того не буде.
Яким чином мають доступ до телефонної книги? Був їх застосунок, але коли встановлювала не дала дозволу до контактів.
Більш звісно страшно, що будуть дзвонити партнерам. Репутація в моїй роботі важлива(
Ну що буде, то буде.
Скільки думок вже не було і про суїцид, но таке. Це того не ватро
Особисто я забив болта на півників, а після передачі фактору вирішив все по наявності коштів за прийнятною пропозицією. Головне не перейматись і не накручувати себе. Хоча найкращою рекомендацією було би не зв'язуватися з ними і взагалі не брати кредитів/позик та ін.
 
Особисто я забив болта на півників, а після передачі фактору вирішив все по наявності коштів за прийнятною пропозицією. Головне не перейматись і не накручувати себе. Хоча найкращою рекомендацією було би не зв'язуватися з ними і взагалі не брати кредитів/позик та ін.
Так, я тверезо розумію, що так і треба робити. По факту потроху розраховуватись. Та після закриття писати , щоб в чорний список заносили.
Я так з моней фор ю вже зробила.
 
Так, я тверезо розумію, що так і треба робити. По факту потроху розраховуватись. Та після закриття писати , щоб в чорний список заносили.
Я так з моней фор ю вже зробила.
Є гроші мене самі занесли. Взагалі після подачі доків про статус військового в усіх МФО, де я брав, я вже найближчим часом при всьому бажанні нічого не візьму, але мені вже й не треба:) Всьому є початок і є кінець:)Взагалі в більшості випадків крім дзвінків і текстових випорожнень у месенджери вони мало на що спроможні
 
доброго дня, всім!
Як себе зараз ведуть топ1 та е-гроші?
С завтра піде прострочення. Грошей звісно нема. Суми великі і там і там по 30к тіло.
Історія не нова, як і у всіх. Перекредитовувалась до такої суми , зо страшно.

Чи можна нормально домовлятися, або чекати жаху?
У меня ЕГроши с 30к начислили на сегодня 39000%, на просрочку вышла 7 марта . Позвонили моей маме , я узнала , позвонила им в ярости на разборки и написала жалобу в НБУ , на следующий день мне позвонили , принимали извинения и под запись разговора сказали что удалили все номера и больше звонить никому не будут . На тело не соглашаются ни в какую , реструктуризацию тоже не делают , сума больше 70 тысяч , что будет дальше не знаю, но такие деньги им платить не буду
 
У меня ЕГроши с 30к начислили на сегодня 39000%, на просрочку вышла 7 марта . Позвонили моей маме , я узнала , позвонила им в ярости на разборки и написала жалобу в НБУ , на следующий день мне позвонили , принимали извинения и под запись разговора сказали что удалили все номера и больше звонить никому не будут . На тело не соглашаются ни в какую , реструктуризацию тоже не делают , сума больше 70 тысяч , что будет дальше не знаю, но такие деньги им платить не буду
Я взагалі здивований, що вони такі великі суми дають:) Моє оточення чи побоялися турбувати чи не знайшли інфи(я ВПО з 2014)+ статус військового. Мене намагались кошмарити, я їм витяги з законодавства кидав, потім не турбували і передали кредитпромінвесту. Ті посмерділи, отримали на пару сот більше тіла і всі задоволені
 
У меня ЕГроши с 30к начислили на сегодня 39000%, на просрочку вышла 7 марта . Позвонили моей маме , я узнала , позвонила им в ярости на разборки и написала жалобу в НБУ , на следующий день мне позвонили , принимали извинения и под запись разговора сказали что удалили все номера и больше звонить никому не будут . На тело не соглашаются ни в какую , реструктуризацию тоже не делают , сума больше 70 тысяч , что будет дальше не знаю, но такие деньги им платить не буду
Зразок жалоби змогли б зкинути? Чи ж десь в доступі. Треба і мені готуватись
 
Зразок жалоби змогли б зкинути? Чи ж десь в доступі. Треба і мені готуватись
Форма для скарг є на сайті НБУ. Якщо турбують третіх осіб- рекомендується щоб вони самі про це сповістили. Або написати від їх імені, але краще з їхнього дозволу.
 
Зразок жалоби змогли б зкинути? Чи ж десь в доступі. Треба і мені готуватись
Я писала в довільній формі это был крик души и ярость. Я не знаю повлияло ли это или что-то другое. Ответ от НБУ мне не пришел , но это моя не первая жалоба , после каждой жалобы на ЕГроши мне они перезванивали на следующий день . А вот если я писала на другие конторы и не было реакции, то мне приходил ответ от НБУ , что я видела что подписывала, что-то типо того
 
Читала свой договор ,в е гроши ,не нашла номера третих лиц.... я их не скачивала,оформляла через сайт ,где можно посмотреть номера третих лиц ,если в договоре они не указаны?
 
Читала свой договор ,в е гроши ,не нашла номера третих лиц.... я их не скачивала,оформляла через сайт ,где можно посмотреть номера третих лиц ,если в договоре они не указаны?
Даже если в договоре никто не указан, будут звонить и писать всем, кого найдут.
 
Читала свой договор ,в е гроши ,не нашла номера третих лиц.... я их не скачивала,оформляла через сайт ,где можно посмотреть номера третих лиц ,если в договоре они не указаны?
Зачем оно вам надо? Им все равно, кто где указан.
 
Назад
Угорі Унизу