• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

треба кредит. Як ведуть себе при прострочці?

Позвонили папе , представились Макс кредит , чтоб я вышла на связь
Ну видно як в кого... Мені особисто тільки на 3 день дзвонити почали, думав почнуть до контактної дзвонити але не почали
Ну видно як в кого... Мені особисто тільки на 3 день дзвонити почали, думав почнуть до контактної дзвонити але не почали
Чекаю що буде далі...поки від них пропозиції такі собі
 
Ну видно як в кого... Мені особисто тільки на 3 день дзвонити почали, думав почнуть до контактної дзвонити але не почали

Чекаю що буде далі...поки від них пропозиції такі собі
У меня ещё ни одного предложения не было .
 
Я закрыла тело , но не весь кредит . Остался % и комиссия за выдачу . На нее предложили реструктуризацию. А потом просто сами списали и закрыли кредит
Вам предложили реструктуризацию на % и комиссию за выдачу?))))
 
А вони змінили якось логіку? Тепер спочатку тіло оплачується?
Да. Я внесла сумму тела и погасилось в первую очередь оно , а процент и комиссия были не изменены , но сумма % не менялась , так как тела не было и начислять было не на что .
 
Якi дії були від них за цей період? Дзвінки оточенню, передача колекторам в роботу?

І як дзвонили начальству чи ще комусь?
Тільки дзвонили і лякали що позвонять начальству, і кахали більш вигідних умов не буде. А зараз кожен раз якесь вигідне закриття. Поки чекаю на тіло
 
Вчора говорили,що вже сформована заява до суду, сьогодні закрила за тіло і плюс 200 грн. Прострочка була 91 день
В мене протерміновання 91 день ,пару днів тому пропонували за 4200 закрити ,тіло 5400, сьогодні дали час до 7.04 за суму 2800 закривають ,тому буду закривати
 
У мене тіло-6.000
Відсотки.- 10.200грн
Предложили реструктуризацію на 3 місяці, платіж-2.804грн. 1 на 15 днів
При цьому не зрозуміло як сплачувати , графіку в кабінеті немає
 
У мене тіло-6.000
Відсотки.- 10.200грн
Предложили реструктуризацію на 3 місяці, платіж-2.804грн. 1 на 15 днів
При цьому не зрозуміло як сплачувати , графіку в кабінеті немає
Вас не "смущає" виплатити з 6 тисяч майже 17 :rolleyes::oops:
 
В мене протерміновання 91 день ,пару днів тому пропонували за 4200 закрити ,тіло 5400, сьогодні дали час до 7.04 за суму 2800 закривають ,тому буду закривати
И я подожду , может предложат .
 
И я подожду , может предложат .
Аналогічно, тіло 3к з відсотками вже десь 4300)
Тіло 3000, просрочка з 21.01, пропонували з 7000 закрити за 5800 не встигла, потім пропонували за 6300, теж не встигла. Не брала від них трубку найшли робочий телефон. Сказали як не заплачу 6300 то будуть дзвонить начальству. Не заплатила, далі побачим....
А на який день пропонували з 7000 за 5800 закрити?
 
Назад
Угорі Унизу