• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

TRZ*Consulting оборежно шахраї

Bigyoutree

Читач
Реєстрація
8 Лис 2019
Дописи
11
Реакції
2
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Bigyoutree не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Шановне панство!

Як ви знаете, питання інформаційної безпеки, це питання яке доволі часто упускають банки, при спілкуванні з клієнтами. Таким чином ми маємо ситуації, коли люди які потребували допомоги, ставали жертвами шахраїв, які відбирали останні кошти.

Шановні читачі, сьогодні я розповім про TRZ*Consulting, також відому як TRZ*fin*Consulting або TRZ*Finance.

Я т.в.о директора компанії із назвою "Консалтинг лтд" (не реклама) і на мою компанію почастішали дзвінки від постраждалих від TRZ*Consulting. У ході бесіди ми виявили, що люди доволі часто оформлювали заявки на мікрокредитування на сайті мікрозаймів kredis

Я ході заявки, люди залишали дані з картки у тому числі код із задньої сторони і очікували затвердження кредиту, яке натомість не відбулось. Очевидно шахраї отримавши дані з картки почали списувати гроші іноді не більше 100 гривен а іноді на суми більше ніж 4000 гривень!

Банки переважно відповідають відмовою на прохання оформити повернення транзакції. Тобто станом на сьогодні, ніхто нам не допоможе.

Проте вихід є!

Розповсюджуйте інформацію про те, що по-перше, нікому не можна давати дані картки, по-друге остерігатись таких сайтів та попереджати друзів та знайомих.

Також, группа постраждалих запустила сайт для підтримки та взаємодопомоги. Нажаль я маю надто мало повідомлення доя розміщення посиланнь

Сайт ще у розробці, проте там є уся необхідна інформація для повідомлення. Бережіть себе та близьких!
 
Назад
Угорі Унизу