• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

У кого как с кабинетом?

  • Автор теми LV2000
  • Дата початку
  • Відповіді 30
  • Перегляди 2K
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

LV2000

Форумчанин
Реєстрація
8 Січ 2022
Дописи
69
Реакції
47
Бали
878
UAH
1.00
Ваш пол
Женский
LV2000 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрый вечер, форумчане! Хоть и остановлены %, я решила частями гасить МФО, в надежде выбраться... Предыстория....я не в просрочке была, 01.03. внесла платеж, сумма уменьшилась, а 03.03 внесла - сумма увеличилась... Сегодня зашла, кредита нет и история кредитов, в кабинете, чистая, сейчас захожу вообще кабинета у меня нет... Это сбой? У кого ещё так?
 
Добрый вечер, форумчане! Хоть и остановлены %, я решила частями гасить МФО, в надежде выбраться... Предыстория....я не в просрочке была, 01.03. внесла платеж, сумма уменьшилась, а 03.03 внесла - сумма увеличилась... Сегодня зашла, кредита нет и история кредитов, в кабинете, чистая, сейчас захожу вообще кабинета у меня нет... Это сбой? У кого ещё так?
Ни у кого. По той простой причине, что в военное время мало кто озадачивается желанием платить мфо. Сегодня нет полнолуния, случайно?
 
Ни у кого. По той простой причине, что в военное время мало кто озадачивается желанием платить мфо. Сегодня нет полнолуния, случайно?
Вибачте, але можна відповідь по темі? У Вас же ж час тут сидіти? А це значить, що саме зараз і саме у Вас не все погано!
Кредити платити всеодно треба буде! От Ваша відповідь ще раз доказує, що ми не дружні.... І самі ж готові один одного додавити!
 
Вибачте, але можна відповідь по темі? У Вас же ж час тут сидіти? А це значить, що саме зараз і саме у Вас не все погано!
Кредити платити всеодно треба буде! От Ваша відповідь ще раз доказує, що ми не дружні.... І самі ж готові один одного додавити!
Я Вам ответила как раз по теме. И плохо-это когда крышку заколачивают, все остальное-преодолимо. Кроме того, форумчане всегда поддерживают и помагают, Ваша истерика неуместна.
 
Я Вам ответила как раз по теме. И плохо-это когда крышку заколачивают, все остальное-преодолимо. Кроме того, форумчане всегда поддерживают и помагают, Ваша истерика неуместна.
Де ви бачите істерику? І де Ваша відповідь по темі? І да, Тому, кому дісталося - на форумі сидіти не буде! Повторюся, якщо Ви тут - значить у вас все добре
 
Вибачте, але можна відповідь по темі? У Вас же ж час тут сидіти? А це значить, що саме зараз і саме у Вас не все погано!
Кредити платити всеодно треба буде! От Ваша відповідь ще раз доказує, що ми не дружні.... І самі ж готові один одного додавити!
Кому платить?? Мошенникам?
Добрый вечер, форумчане! Хоть и остановлены %, я решила частями гасить МФО, в надежде выбраться... Предыстория....я не в просрочке была, 01.03. внесла платеж, сумма уменьшилась, а 03.03 внесла - сумма увеличилась... Сегодня зашла, кредита нет и история кредитов, в кабинете, чистая, сейчас захожу вообще кабинета у меня нет... Это сбой? У кого ещё так?
Тут на хлеб не хватает а вы со своими МФО.
 
Кому платить?? Мошенникам?

Тут на хлеб не хватает а вы со своими МФО.
Ви зараз на якому форумі??? Якщо не вистачає на хліб, Ви помилилися форумом! Шукайте блогерів в інстанрам, інтернет у Вас є, підтверджуйте, що Ви потребуєете і отримуйте продукти, в чому проблема????
 
Народ, не сваріться. Всі ми люди дорослі, кожен вирішує для себе сам коли і як платити.
Чи не платити
 
Народ, не сваріться. Всі ми люди дорослі, кожен вирішує для себе сам коли і як платити.
Чи не платити
Дякую! Я в шоці просто... Поставила питання, жодної відповіді по темі не отримала, крім відра г**на... З цього і розпочинається Україна, нажаль
 
Скоріш за все у них глюки. Правда погано те, що ви гасите частинами, краще вже було пізніше все разом закрити, бо на фоні оцих глюків потім важче буде до купи все звести
 
Добрый вечер, форумчане! Хоть и остановлены %, я решила частями гасить МФО, в надежде выбраться... Предыстория....я не в просрочке была, 01.03. внесла платеж, сумма уменьшилась, а 03.03 внесла - сумма увеличилась... Сегодня зашла, кредита нет и история кредитов, в кабинете, чистая, сейчас захожу вообще кабинета у меня нет... Это сбой? У кого ещё так?
Я думаю,що поки не стабільна робота МФО взагалі лажа щось їм платити.Завжди ж казали,просити гарантійку і тільки тоді.А зараз вам ніхто її не дасть.А всі ваші оплати добре,якщо не зарахують як пролонгації.Тож можливо ви б не поспішали?Прибережіть гроші.Нормалізується ситуація тоді і будете вирішувати.
 
LV2000, похоже больше на глюк системы. Сейчас многие их сотрудники точно не работают, если вообще не все. Поэтому поддерживать работу личного кабинета сложно.
 
Ви зараз на якому форумі??? Якщо не вистачає на хліб, Ви помилилися форумом! Шукайте блогерів в інстанрам, інтернет у Вас є, підтверджуйте, що Ви потребуєете і отримуйте продукти, в чому проблема????
Я знаю где и зачем я на форуме .....
.
 
Скоріш за все у них глюки. Правда погано те, що ви гасите частинами, краще вже було пізніше все разом закрити, бо на фоні оцих глюків потім важче буде до купи все звести
Дякую? для себе вже вирішила, що більше так робити не буду... Але, якщо і правда кредит пропаде, буду дуже щаслива, адже пролонгацій зроблено набагато більше ніж тіло.
Не чипайте Україну, ок?
Ви вся Україна?
Україна це всі ми, вона в кожному з нас, хіба ні? Прочитайте тему... Що я такого запитала?
 
Я розумію, що у вас надія -вибратися з мфо, але в такий нестабільний час це погана ідея.
Більшість мфо мають свої офіси в Києві, то ж цілком можливо, що ситуацію зараз не повністю контролюють. Можливі глюки в системі.
 
Добрый вечер, форумчане! Хоть и остановлены %, я решила частями гасить МФО, в надежде выбраться... Предыстория....я не в просрочке была, 01.03. внесла платеж, сумма уменьшилась, а 03.03 внесла - сумма увеличилась... Сегодня зашла, кредита нет и история кредитов, в кабинете, чистая, сейчас захожу вообще кабинета у меня нет... Это сбой? У кого ещё так?
у меня так же, кредит пропал, все чисто
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу