• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

У кого ще таке було?

Тата2015

Форумчанин
Реєстрація
5 Лис 2019
Дописи
309
Реакції
149
Бали
2,625
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Тата2015 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Телефонували батькам
Сказали, що приїдуть в понеділок о 13:00, щоб чекали разом з адвокатом. ? Тіло 7000, пролонгацій було на 9000. просрочка рік і місяць
Розумію, що тільки лякають, але цікаво в кого ще були такі смс. Заяви до суду не було, перевіряла.
 

Вкладення

  • S01114-110535.jpg
    S01114-110535.jpg
    119.3 Кб · Перегляди: 90
  • S01114-110540.jpg
    S01114-110540.jpg
    120.8 Кб · Перегляди: 90
Телефонували батькам
Сказали, що приїдуть в понеділок о 13:00, щоб чекали разом з адвокатом. ? Тіло 7000, пролонгацій було на 9000. просрочка рік і місяць
Розумію, що тільки лякають, але цікаво в кого ще були такі смс. Заяви до суду не було, перевіряла.
Ну чекайте,що робити.Підготуйтесь.
 
Телефонували батькам
Сказали, що приїдуть в понеділок о 13:00, щоб чекали разом з адвокатом. ? Тіло 7000, пролонгацій було на 9000. просрочка рік і місяць
Розумію, що тільки лякають, але цікаво в кого ще були такі смс. Заяви до суду не було, перевіряла.
Я даже незнаю что там у них в голове :ahaha:
 
Я даже незнаю что там у них в голове :ahaha:
Мене розсмішило те, що вони хочуть техніки на 14тисяч з будинку винести)
З виконавчею службою) це як сказав представник їхньої служби безпеки
 
Мене розсмішило те, що вони хочуть техніки на 14тисяч з будинку винести)
З виконавчею службою) це як сказав представник їхньої служби безпеки
Я хочу тоже не работать и чтоб деньги были :ahaha:
Но ни то - ни то,не реально)))
Даже через суд,хоть через фбр сбу и интерпол)))
 
Это же пердит кахфе, бредовые письма, звонки- это их конек
 
Останнє редагування:
Телефонували батькам
Сказали, що приїдуть в понеділок о 13:00, щоб чекали разом з адвокатом. ? Тіло 7000, пролонгацій було на 9000. просрочка рік і місяць
Розумію, що тільки лякають, але цікаво в кого ще були такі смс. Заяви до суду не було, перевіряла.
Та тво... ж мат, это было у всех поголовно кто есть на форуме.А чуть включить мозг и проскролить страницу вниз ,не никак? Бомбит просто.Поверьте еще и не такое будете получать.сеkс еще не предлагали ? Предложут. Правда мне предложили,но заразы так и не приехали,я ждала так ждала)))
 
Та тво... ж мат, это было у всех поголовно кто есть на форуме.А чуть включить мозг и проскролить страницу вниз ,не никак? Бомбит просто.Поверьте еще и не такое будете получать.сеkс еще не предлагали ? Предложут. Правда мне предложили,но заразы так и не приехали,я ждала так ждала)))

Та тво... ж мат, это было у всех поголовно кто есть на форуме.А чуть включить мозг и проскролить страницу вниз ,не никак? Бомбит просто.Поверьте еще и не такое будете получать.сеkс еще не предлагали ? Предложут. Правда мне предложили,но заразы так и не приехали,я ждала так ждала)))
именно такого я не нашла, по этому и спросила. Коллажи были, но не интимного характера. Какая у вас просрочка? И тело
 
именно такого я не нашла, по этому и спросила. Коллажи были, но не интимного характера. Какая у вас просрочка? И тело
да не воспринимайте все так буквально,при чем какие у кого тела просрочки и т.д. вы понимаете что все что они присылают это полная дичь,и как сказал один умный человек на форуме,никто никогда не будет вас предупреждать перед тем как сделать ИН или подать в суд.
 
Телефонували батькам
Сказали, що приїдуть в понеділок о 13:00, щоб чекали разом з адвокатом. ? Тіло 7000, пролонгацій було на 9000. просрочка рік і місяць
Розумію, що тільки лякають, але цікаво в кого ще були такі смс. Заяви до суду не було, перевіряла.
Исполнительная служба такие СМС не отправляет
 
Назад
Угорі Унизу