• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

У кого сейчас есть просрочка в Финсфера в 2024 году?

Dasha93

Форумчанин
Реєстрація
14 Бер 2024
Дописи
60
Реакції
2
Бали
8
UAH
56.00
Ваш пол
Женский
Dasha93 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
У кого они есть ,как себя ведут когда просрочка , звонят ли третьим лицам?
 
У кого они есть ,как себя ведут когда просрочка , звонят ли третьим лицам?
 
Я читала но там больше за 2023 год , может есть посвежее информация
 
Будуть спамити СМСками про вигідні пропозиції, але без конкретики, думаю, можна пробувати домовлятись за тіло/тіло + відсоток до прострочки, коли перестануть спамити, орієнтовно через місяць подадуть до суду. Це орієнтовно через 6-7 місяців після початку прострочки.
 
Просрочка з кінця грудня 2023, закрила за тіло, без відсотків. На початку діставали дзвінками оточення, через що досі з сестрою не розмовляємо( бо через мене її дістали). Дуже агресивно себе поводили, знайшли навіть оточення, лякали тим, що приїдуть до родичів, які вже на кладовищі, куди і були послані. Потім періодично нагадували про себе, мов є пропозиції зі значним списанням відсотків. Ігнорила. З'явились гроші, зв'язалась, запропонувала. Спочатку не згодні були, пропонували розбити платежі ( тіло 14+ якісь незначні знижки 4 к) А на слідуючий день погодились, навіть цитую: " може є у вас можливість тіло і хоча б 500 грн. Будь ласка". Відмовила. Надіслали гарантійний лист, змінили суму в кабінеті і зв'язувалась в чат боті щодо довідки про закриття. Все є. Видихаємо. Працюємо далі. Бажаю всім скорішого вирішення всіх питань
 
Просрочка з кінця грудня 2023, закрила за тіло, без відсотків. На початку діставали дзвінками оточення, через що досі з сестрою не розмовляємо( бо через мене її дістали). Дуже агресивно себе поводили, знайшли навіть оточення, лякали тим, що приїдуть до родичів, які вже на кладовищі, куди і були послані. Потім періодично нагадували про себе, мов є пропозиції зі значним списанням відсотків. Ігнорила. З'явились гроші, зв'язалась, запропонувала. Спочатку не згодні були, пропонували розбити платежі ( тіло 14+ якісь незначні знижки 4 к) А на слідуючий день погодились, навіть цитую: " може є у вас можливість тіло і хоча б 500 грн. Будь ласка". Відмовила. Надіслали гарантійний лист, змінили суму в кабінеті і зв'язувалась в чат боті щодо довідки про закриття. Все є. Видихаємо. Працюємо далі. Бажаю всім скорішого вирішення всіх питань
Поздравляю рад за вас, что получилось на хороших условиях закрыть
 
У кого они есть ,как себя ведут когда просрочка , звонят ли третьим лицам?
ці наче не дзвонили, закрив за тіло + % до прострочення на 5-й місяць, після чого успішно забанений на сайті ) довідку про закриття надіслали на пошту, в УБКІ закрили
 
Є просрочка 5 днів, закривати не планую, подзвонили пограв дурачка і все!
 
Назад
Угорі Унизу