• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Укргазбанк подал в суд,есть какие нибудь перспективы выиграть суд

  • Автор теми Sandra@@
  • Дата початку
  • Відповіді 6
  • Перегляди 763

Sandra@@

Форумчанин
Реєстрація
23 Гру 2020
Дописи
34
Реакції
14
Бали
853
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Sandra@@ не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Судовая Влада"Укргазбанк" подал в суд,если какие нибудь шансы?
 
А кто вам даст ответ, не видя документов?))
Ну..кроме стандартного: "шансы всегда есть"))
Для ознакомления с документами мне нужно обратиться в суд с заявлением или можно в ел.виде их получить?
 
Для ознакомления с документами мне нужно обратиться в суд с заявлением или можно в ел.виде их получить?
Вообще, суд должен сам прислать, вместе с ухвалой об открытии производства.
Как вариант, можете зарегистрироваться в электронном суде. Возможно там будут материалы дела
 
А кто вам даст ответ, не видя документов?))
Ну..кроме стандартного: "шансы всегда есть"))
Для ознакомления с документами мне нужно обратиться в суд с заявлением или можно в ел.виде их получить
Вообще, суд должен сам прислать, вместе с ухвалой об открытии производства.
Как вариант, можете зарегистрироваться в электронном суде. Возможно там будут материалы дела
Спасибо,сейчас попробую
 
Тема старенька ))) Но банк чудний ,байка свіжа - кому цікаво ! Блокування рахунків по судовому рішенню ( можливо терміналогію не знаю ,но ...)і так ,поки очікую листа від виконавця на розблокування рахунку проходить майже місяць ,і того .- летить пеша тисяча з авансу ,потім зп , і знову аванс - походу жооопа ,пишу листа на оф .,сайті 24 .08.23 а 25 .08 .23 ,з ночі ,не лягаючи спати на 9.00 до вітділення .Їхня відповідь - так кошти на заблокованому рахунку і Ви можете зняти 13400 ,повернув аванс - 4700 ,тільки з паспортом і кодом через касу ,і так поки не погашу заборгованість ,тобто - карта зп .,прилітає смс про надходження коштів а по хвакту іх не має і їбу....й додаток показує те що присудили ,водить в оману ,от і екобанк з однієї сторони ху...,а з другої ніби і ....
А ,і ще моє відділення лояльне більш менш - проблем не було ,все цивільно ,прийшов лист ,і вони все на рахунок який я вказав .Ставлення не однозначне (((
Або ж ,поки не поставлю позивача раком !
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу