• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Укргазбанк заблокували рахунок

Masya

Форумчанин
Реєстрація
28 Лис 2018
Дописи
71
Реакції
23
Бали
2,565
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Masya не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
В кого блокували рахунок Укргазбанк? Через скільки часу знімають арешт на суму 13400? Постанову вчора виконавець виніс, арешт з карти не зняли
 
В кого блокували рахунок Укргазбанк? Через скільки часу знімають арешт на суму 13400? Постанову вчора виконавець виніс, арешт з карти не зняли
А виконавцю на 13400 писали ? Пишіть на оф.,почту банку ,бо вони мовчатимуть .І будете знімати на касі що місяця ,любими частинами але не більше 13400
 
А виконавцю на 13400 писали ? Пишіть на оф.,почту банку ,бо вони мовчатимуть .І будете знімати на касі що місяця ,любими частинами але не більше 13400
Так, виконавець виніс постанову про визнання поточного рахунку на 13400, в банку поки що стоїть арешт
 
Так, виконавець виніс постанову про визнання поточного рахунку на 13400, в банку поки що стоїть арешт
Зв'язуйтесь з банком ,бо в додатку еко банку дурня ,кошти списуються але вони на рахунку ,паспорт і у вітділення .Якщо відправив укрпоштою то може затягтися
 
Зв'язуйтесь з банком ,бо в додатку еко банку дурня ,кошти списуються але вони на рахунку ,паспорт і у вітділення .Якщо відправив укрпоштою то може затягтися
Дякую, спробую на відділення піти, бо по телефону ніякої інформації не дають
 
Дякую, спробую на відділення піти, бо по телефону ніякої інформації не дають
А коли виконавець відправив на банк заяву ? Бо я чекав десь тижнів два ,і писав на електронну почту банка .Все залежить від виконавця .
 
Як Ваші справи з банком ?
Постанову про визначення поточного рахунку маю на руках, виконавець мені скинув. На електронну скриньку і по телефону банк інформації не дає, кажуть,що немає постанови. Сьогодні спробую піти у відділення
Виконавець сказав, що повинні кошти видавати, вияснити з банком
 
Постанову про визначення поточного рахунку маю на руках, виконавець мені скинув. На електронну скриньку і по телефону банк інформації не дає, кажуть,що немає постанови. Сьогодні спробую піти у відділення
Виконавець сказав, що повинні кошти видавати, вияснити з банком
Ну тоді топайте у відділення і виясняйте ,я вже третій раз ходив то видають без проблем
 
Назад
Угорі Унизу