• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

в кредитмаркет кредит під заставу авто

  • Автор теми mixail
  • Дата початку
  • Відповіді 2
  • Перегляди 874

mixail

Читач
Реєстрація
21 Тра 2019
Дописи
19
Реакції
4
Бали
3,560
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
mixail не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Підкажіть таке. Брав в кредитмаркет кредит під заставу авто( через нотаріуса) в 03.2018 р. Авто реально коштувало 100 000 грн, оцінили в 150 000, погодили 70 000 на 10 міс, на руки дали десь 65000. Платив я справно десь 6 міс по 7700 і перестав. Останню цифру пам'ятаю яку залишалось погасити 31000 грн.
Пройшло 2 роки і вони походу продали кредит ЄАПБ.
ЄАПБ прислали лист в якому нарахували 28000 тіла і 73000 відсотки штрафи пеня. І активно пишуть смс і дзвонять мамі, бо я свою сімкарту викинув.
Питання: якщо кредит з заставою то як вони можуть забрати машину( це єдине за що я переживаю)? Через суд? В них залишилось десь 3 місяці щоб подати в суд( через 3 міс буде 3 роки від моменту останнього платежу) чи машину вони зможуть забрати і пізніше ніж через 3 роки і без суду?
Странно, бумаги от примоколект, а смски на номер родних шлет еапб:
 

Вкладення

  • IMG_20210603_025008.jpg
    IMG_20210603_025008.jpg
    1.2 Mб · Перегляди: 43
Останнє редагування:
mixail, прима - просто звонари. Если им дать денег и базу номеров шараг, то они будут и им звонить с запланированной речевкой.
Еапб - любители в суд ходить, но... Три месяца... С их процентами...
 
Підкажіть таке. Брав в кредитмаркет кредит під заставу авто( через нотаріуса) в 03.2018 р. Авто реально коштувало 100 000 грн, оцінили в 150 000, погодили 70 000 на 10 міс, на руки дали десь 65000. Платив я справно десь 6 міс по 7700 і перестав. Останню цифру пам'ятаю яку залишалось погасити 31000 грн.
Пройшло 2 роки і вони походу продали кредит ЄАПБ.
ЄАПБ прислали лист в якому нарахували 28000 тіла і 73000 відсотки штрафи пеня. І активно пишуть смс і дзвонять мамі, бо я свою сімкарту викинув.
Питання: якщо кредит з заставою то як вони можуть забрати машину( це єдине за що я переживаю)? Через суд? В них залишилось десь 3 місяці щоб подати в суд( через 3 міс буде 3 роки від моменту останнього платежу) чи машину вони зможуть забрати і пізніше ніж через 3 роки і без суду?
Странно, бумаги от примоколект, а смски на номер родних шлет еа
надо узнать или долг продали еапб или они просто наняты на прозвон , если не подадут в суд , то вам повезло очень , после 3 лет исковости , они ним могут подтереться , но вп могут влепить и после 3 лет , его можно в суде снести , машину не факт что заберут , как суд решит , и как эти индюки запросы свои подадут. Если будет суд , готовитесь к нему , что бы добиться только остаток тела заплатить, зная еапб они сверху накрутят 30 тисяч за свои услуги . мониторте себя в реестрах и на судовой , на главной странице есть список юристов , если что. Крепитесь ?
 
Назад
Угорі Унизу