• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Велфин / creditup / инн

Заява про забезпечення позову зразу блокує дії виконавця чи тільки після рішення суду?
Суд удовлетворяет заявление об обеспечении( оплачивается отдельный суд.сбор) , и на протяжении суда по признанию ИНН такой что не подлежит исполнению, взыскание не производится.
 
Заява про забезпечення позову зразу блокує дії виконавця чи тільки після рішення суду?
вы подаете в суд заявление об обеспечении, по закону, оно рассматривается в течении 2х дней и выносится отдельная ухвала суда.
на практике, в среднем, проходит 2-3 недели, пока суд примет такую ухвалу
 
А де можна подивитись зразок написання заяви про забезпечення?
 
Я думав заяву про забезпечення самому написати, а з юристом пізніше подавати в суд. До речі скільки коштує забезпечення?
Вы не забывайте, что если подадите обеспечение, то у вас всего 10 дней на подачу иска.
454 грн суд сбор за обеспечение
 
Веллфін зробив ІНН на 53 000. Виконавець Бабчук,місцева. Тіло 1800,пролонгаціями заплатив 4800.Пропонував закрити за 2 тіла,хочуть 18 000.Буду судитись.Подавати так розумію на виконавця? Підкажіть чим мотивувати позов.
Это сколько у вас просрочки
 
Суд удовлетворяет заявление об обеспечении( оплачивается отдельный суд.сбор) , и на протяжении суда по признанию ИНН такой что не подлежит исполнению, взыскание не производится.
А если подана апиляция на забезпечення позову?
 
І в мене ВНН від "Веллфін". Відкрили у вересні. Нотаріус Горай, виконавець Пиць (Львівська обл.). Брала 1500, тепер хочуть 63000+. Була одна пролонгація. У вересні було 3 роки. Так ось що хочу сказати, діють із -подтішка, територіальність не нарушили, але виконавець не прислав ніяких документів, а тихенько собі приладнався до пенсії. Виявила тільки тепер, коли брала з пенсійного виписку відрахувань попередніх нахлєбнінків, а там і ті собі вже діючі.
 
І в мене ВНН від "Веллфін". Відкрили у вересні. Нотаріус Горай, виконавець Пиць (Львівська обл.). Брала 1500, тепер хочуть 63000+. Була одна пролонгація. У вересні було 3 роки. Так ось що хочу сказати, діють із -подтішка, територіальність не нарушили, але виконавець не прислав ніяких документів, а тихенько собі приладнався до пенсії. Виявила тільки тепер, коли брала з пенсійного виписку відрахувань попередніх нахлєбнінків, а там і ті собі вже діючі.
Це урок для всіх, потрібно себе моніторити в реєстрах!
 
І в мене ВНН від "Веллфін". Відкрили у вересні. Нотаріус Горай, виконавець Пиць (Львівська обл.). Брала 1500, тепер хочуть 63000+. Була одна пролонгація. У вересні було 3 роки. Так ось що хочу сказати, діють із -подтішка, територіальність не нарушили, але виконавець не прислав ніяких документів, а тихенько собі приладнався до пенсії. Виявила тільки тепер, коли брала з пенсійного виписку відрахувань попередніх нахлєбнінків, а там і ті собі вже діючі.
Странно,у меня Пиць виконавець, ИНН правда от Вердикт капитал,то и документы пришли,и без проблем фотокопии сделала у него,и блока карт нет.Правда отчисления у меня тоже нет,не работаю,стою на бирже.
 
Це урок для всіх, потрібно себе моніторити в реєстрах!
Я і моніторила, але юрист, в якого я консультуюся, казав ждати документів...
Странно,у меня Пиць виконавець, ИНН правда от Вердикт капитал,то и документы пришли,и без проблем фотокопии сделала у него,и блока карт нет.Правда отчисления у меня тоже нет,не работаю,стою на бирже.
Дякую за інформацію.
 
Я і моніторила, але юрист, в якого я консультуюся, казав ждати документів...

Дякую за інформацію.
Ну от , на жаль, Ви дочекалися, що з Вас шарага зідрала гроші!!! Не треба чекати, треба діяти на випередження! Зробіть собі кваліфікований електронний підпис, він же ЕЦП, навчіться ним користуватися, зареєструйтесь на Мінюсті і зможете скачувати собі всі необхідні документи і подавати до суду, не виходячи з дому!!!
 
Веллфін зробив ІНН на 53 000. Виконавець Бабчук,місцева. Тіло 1800,пролонгаціями заплатив 4800.Пропонував закрити за 2 тіла,хочуть 18 000.Буду судитись.Подавати так розумію на виконавця? Підкажіть чим мотивувати позов.
О богі які вони ж ненажерливі , оскаржуйте ІНН , 53 тис ???
 
Помогите походу сделали ИНН, переодически мониторю себя в реестре боржників і виконавчих проваджень и вот к сожалению нашел ВП на себя стягнення коштів. Просрочка 3 года тело 2 тис на ноябрь хотели 77000, пока на почту ничего не пришло, подскажите что делать????
 
Помогите походу сделали ИНН, переодически мониторю себя в реестре боржників і виконавчих проваджень и вот к сожалению нашел ВП на себя стягнення коштів. Просрочка 3 года тело 2 тис на ноябрь хотели 77000, пока на почту ничего не пришло, подскажите что делать????
Подавать иск о признании инн такой, что не подлежит исполнению))
 
Подавать иск о признании инн такой, что не подлежит исполнению))
А сколько у меня есть времени и какова процедура? Я просто сейчас нахожусь в ступоре, где об этом почитать? Если не тяжело, спасибо
 
Назад
Угорі Унизу