• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Відгук Глобал Кредит. Самі доставучі, ніяк не заспокояться...

Не знаю точно. Но больше месяца.
Да, одним платежом. Уже 30% списать предлагают.
Так что можно подождать еще))) Пока тело предложат)
Спасибо. У меня не много, я бы и чуток больше тела положила, чтобы не надрывали телефон. Но сама звонить не буду, а письма они мне не пишут.
Не знаю точно. Но больше месяца.
Да, одним платежом. Уже 30% списать предлагают.
Так что можно подождать еще))) Пока тело предложат)
Спасибо. У меня не много, я бы и чуток больше тела положила, чтобы не надрывали телефон. Но сама звонить не буду, а письма они мне не пишут.
 
Постійно був їхнім клієнтом. Завжди і пролонгував і закривав. Останній взяв в лютому 2020 на карантині пролонгував, а в червні подумав, що не хочу більше їх кормити. І сказав стоп. Почали мені писати смс, телефонувати, потім моїм батькам почали слати смс і телефонувати, телефонувати до сусідів. Спочатку було більше дзвінків і смс, зараз вже менше, але є. Зателефонувала мені їхня тьолка і типу можемо вам розбити оплату на 3 місяці типу тіло кредиту 6000 і 3000 відсотки. Я погодився, потім через години дві зателефонував якесь чувирло і почало мені погрожувати, требувати повного погашення. Після цих дзвінків я сказав, що без гарантійного я нічого оплачувати не буду, то вони почали знову наярювати мені і батькам. Зараз батьки їх нафіг шлють, а я не беру слухавку і відразу в блок. Сусідам батьки сказали, що то мошеніки телефонують. Не отримають ні копійки за таку поведінку. Тільки через суд. А якщо буде нотаріальний напис, то я його оскаржу, вже практика є. Не хочуть по хорошому, значить не отримують нічого. Люди, не бійтеся їхніх погроз, це просто звонілки недалекі, які в слухавці герої. Не платіть їм нічого. Вони дуже полюбляють обманювати і маніпулювати. Якби вони були чесні, надіслали б мені на пошту гарантійного листа і все, а так не хочуть, бо ти тільки зробиш перший платіж, вони відразу змінять суму або потім скажуть, що все повернулося так як було і ще й за той час нарахують все, як вони люблять. Не ведіться на їхні погрози, дзвінки і листи. І теж там одна кульоми телефонувала, типу ми будемо дзвонити батькам, а нічого, що ви вже їх тероризуєте?, так вона відповіла, що не може такого бути бо в анкеті цих номерів не має. Я їх дійсно не давав, але ж я не ідіот і знаю, від кого поступають смс і дзвінки моїм батькам і сусідам. Потім ще просили додаткові номери телефонів для внесення в анкету - кажу з якої радості, посилав їх. Доречі грубо почав з ними розмовляти вже після того, як вони почали переходити всі межі толерантності. З собаками потрібно по-собачи відповідати. Грублять Вам - посилайте на три букви і не давайте їм слова сказати, нічого не пояснюйте. Запам’ятайте, боржником Вас може назвати тільки суд, а не зрозуміло хто, і Ви нікому нічого не повинні, тим більше розповідати по телефону і слухати їхню полеміку. Не бійтеся. Ну зателефонують вони батькам, ну сусідам - повірте, сусіди про вас подумають всього 5 хвилин і все. Тим більше чи не пофіг, хто там щось подумає, в кожного є свої скелети в шафі і ніхто не святий. Ці придурки з глобал кредит просто намагаються психологічно давити, а Ви не ведіться. А краще з ними взагалі не спілкуватися і так казати всім, що то мошеніки, Ви нічого не брали і гадки не маєте ( це тільки якщо Вас будуть питати Ваші друзі, сусіди і на праці ). Нехай покажуть договір з Вашим підписом. А документи, фото, номери телефонів і що там в них ще є - це все зливається в інеті і це не є доказом того, що Ви брали кредити. Подумайте про себе в першу чергу і про свою гідність, не про сусідів, не про колег не про батьків( батькам поясніть ситуацію один раз і все ) кінець кінців, в першу чергу про себе думайте, Ви всеодно всим не вгодите. Щастя Вам! Це досвід, дякуйте за такий досвід і віднесіться до цього простіше. В цьому всьому, що вони вчиняють нічого страшного не має і не буде.
 
Мені сьогодні подзвонив хлопець, якого пам’ятаю ще з університету. Сказав, що йому вже 2 тижні дзвонять ці уроди і сказали, що я їм передала його дані.
дзвонять і пишуть всім, навіть людям, яких я особисто не знаю
 
Назад
Угорі Унизу